(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

قوانین و مقررات استفاده از خدمات ما

5/5 – (6 امتیاز)

قوانین و مقررات سایت خرید فالوور

شرایط استفاده از خدمات سایت خرید فالوور

(اگر شما از سرویس های این سایت استفاده میکنید این به منزله پذیرفتن تمامی قوانین این وبسایت میباشد.)

 

از اینکه سایت خرید فالوور را برای دریافت انواع خدمات شبکه های اجتماعی انتخاب کردید متشکریم. سایت خرید فالوور این اختیار را دارید که در هر زمان تغییرات یا اصلاحاتی که نیاز است را در این قرارداد ایجاد کند. کاربر میتواند آخرین تاریخ ویرایش قرارداد قوانین و مقررات کاربر را در پایین این صفحه بیابد. کاربر مسئول است که تمام تغییرات ایجاد شده در مقررات را مطالعه کند. با استفاده از این سایت، شما موظف به پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات کاربری گذشته، فعلی و آینده در این قرارداد هستید. حتما قبل از استفاده از خدمات سایت خرید فالوور قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید، مسئولیت عدم مطالعه قوانین قبل از استفاده از خدمات سایت بر عهده کاربر میباشد.

 

ورود هر کاربر به وبسایت خرید فالوور و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این وبسایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات سایت خرید فالوور از سوی اوست و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی قوانین و مقررات سایت خرید فالوور از سوی کاربران است.

 

تمامی اصول و رویه و خدمات وب‏‌سایت خرید فالوور مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر در این وبسایت میباشد.

 

 

استفاده از محتوای سایت و حق چاپ

سایت خرید فالوور حقوق کامل و مالکیت معنوی از جمله متن, ویدیو و تصاویر و… بدون هیچ استثناء فقط با درج لینک مستقیم (فالو) به محتوای مرتبط قابل قبول است. قبل از اینکه هر گونه محتوا یا تصویری توسط دیگران استفاده شود، باید از سایت خرید فالوور اجازه داده شود. برای درخواست استفاده از محتوا به پشتیبان سایت پیام دهید.

 

 

عودت مبلغ دریافتی

از اینکه شما را در حین مطالعه این بخش می بینیم، بسیار متاسفیم! چنانچه بازگشت وجه به دلیل لغو سرویس یا خدمات انجام می پذیرد، بسیار خوشحال می شویم از ضعف موجود در خدمات این شرکت که منجر به این امر شده است مطلع شویم و در جهت رفع آن اقدام نماییم.

 

مبلغ برگشت داده شده بعد از کسر هزینه مقداری که زده شده است انجام میگردد مثلاً از ۱۰کا ۲ کا باقی مانده باشد فقط مبلغ ۲ کا برگشت داده میشود.

 

 

پشتیبانی

راه های ارتباط با بخش پشتیبانی سایت از طریق تلگرام, تیکت. واتساپ. تماس تلفنی, گفتینو و پشتیبانی آنلاین میباشد که در صفحه پشتیبانی سایت راه های ارتباطی قرار داده شده است.

 

 

خرید سرویس اشتباه

در صورتی که کاربر به اشتباه به جای خرید فالوور اقدام به خرید لایک کند یا بالعکس، سایت خرید فالوور هیچ مسئولیتی در این قبال ندارد. پس در هنگام خرید با دقت سرویس, تعداد, و لینک مورد نظر را وارد کنید. اگر لینک وارد شده درست نباشد یا به هیچ پیجی اطلاق نشده باشد میتوانید درخواست بازگشت وجه به کیف پول نموده و سفارش خود را مجدد با ایدی صحیح وارد نمایید.

 

 

ثبت سفارش

در موقع ثبت سفارشات در صورتی که حساب کاربری شما اعتبار کافی داشته باشد هزینه سفارش از اعتبار شما کسر خواهد شد. ولی اگر حساب کاربری شما دارای اعتبار کافی نباشد از طریق یکی از درگاه های پرداخت قرار داده شده باید مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید.

 

خرید هر یک از سرویس های ما برای استفاده شخصی و یا شرکتی شما است و مسئولیت استفاده غیر مجاز و خرید سرویس برای پیج هایی که با قوانین رسمی کشور ایران مغایرت دارند بر عهده شخص خریدار میباشد و در صورت نیاز اطلاعات شخص متخلف به مراجع قانونی برای پیگیری تحویل داده خواهد شد.

 

کاربران موظف اند قبل از خرید سرویس مورد نظر تمام توضیحات مرتبط با سرویس را مطالعه کنند و آگاهی کامل نسبت به خرید خود داشته باشد.

 

شما تا 5 دقیقه پس از ثبت سفارش وقت دارید تا سفارش خود را ویرایش یا لغو کنید و یا تغییرات لازم را اعمال کنید. امکان تغییر سفارش بعد از استارت سفارش به هیچ عنوان وجود ندارد.

 

خدمات ارائه شده توسط سایت خرید فالوور به ویژه فالوورها, دارای پروفایل های واقعی هستند ولی ما تضمینی بر لایک و کامنت و دریافت بازخورد از سوی فالوورها نداریم و حفظ فالوورها و… بسته به مطالب و فعالیت شما در پیجتان دارد.

 

در صورتی که شما سفارش درحال انجام داشته باشید و نام کاربری خود را تغییر دهید یا پیج خود را به حالت پرایوت در بیاورید تمامی سفارشات شما لغو شده و مابقی مبلغ به حساب شما عودت داده میشود.

 

پس از ثبت هر سفارش، یک شناسه تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و شما در پایان مرحله پرداخت و یا در بخش سفارشات میتوانید آن را مشاهده کنید. کاربر موظف است این شناسه سفارش را تا تکمیل شدن سفارش نگه داری کند تا برای پیگیری سفارش به مشکلی برنخورد.

 

سایت خرید فالوور از پذیرش سفارشات آن دسته از صفحاتی که محتوا یا موضوع آنها با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارد معذور است.

 

 

ثبت اطلاعات

کاربران موظف هستند در زمان ثبت سفارش حتما شماره موبایل, ایمیل و دیگر اطلاعات خود را به طور کاملا صحیح وارد کنند. در صورت وارد کردن اطلاعات نادرست عواقب آن بر عهده خود کاربر میباشد.

 

درخواست کاربر با اطلاعاتی به غیر از آنچه در سایت موقع ثبت سفارش در پنل درج شده است، از سوی سایت خرید فالوور رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمیشود. کاربر در زمان ثبت سفارش حتما باید اطلاعات صحیح خود را وارد نماید.

 

 

پیگیری سفارش

اگر اطلاعات خود را در موقع ثبت سفارش به درستی وارد کرده باشید سفارش شما هرگونه مشکلی داشته باشد شما میتوانید با مراجعه به بخش پشتیبانی میتوانید به راحتی با پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین برای پیگیری سفارشات (شناسه سفارش) را تا تکمیل شدن سفارش نگه دارید.

 

 

خطرات احتمالی خرید خدمات

سایت خرید فالوور هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده برای پیج اینستاگرام شما ندارد زیرا مشکلات به عوامل بسیاری نظیر محتوای پیج شما و میزان حفاظت شما از اطلاعات پیج و رعایت موارد امنیتی دارد.

 

 

گارانتی خدمات

ریزش های احتمالی انواع خدمات (بجز مواردی که در آنها ذکر شده باشد که جبران ریزش دارد) به هیچ عنوان توسط پشتیبانی سایت خرید فالوور پشتیبانی نخواهند شد و ریسک ریزش احتمالی آن بر عهده خریدار است.

 

 

تایید هویت در سایت

برای انجام سفارشات بالای 300 هزار تومان بعد از پرداخت لازم است اطلاعات بانکی و هویتی خود را با ارسال مدارک تایید فرمایید.

 

در زمان ثبت سفارش تا انجام کامل سفارش پیج شما باید در حالت public باشد، لینک بیو نداشته باشد. پیج نباید محدودیت 18 سال بر روی محتوای خود داشته باشد. سایت خرید فالوور هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم رعایت این شرایط ندارد و هزینه قابل عودت نمیباشد.

 

آخرین تاریخ بروز رسانی قوانین و مقررات سایت: 1402/1/15

سوالات متداول

پاسخ هر سوالی را که ممکن است در مورد  قوانین و مقررات ما در ذهن دارید بیابید. اگر نمی‌توانید پاسخ خود را در پرسش‌های متداول پیدا کنید، می‌توانید بدون پرداخت هزینه از طریق پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

قوانین و مقررات سایت چیست؟

هر مرکز و سازمانی برای خدماتی که ارائه میدهد قوانین و مقرراتی نیز تصویب میکند سایت خرید فالوور نیز تز آنجایی که خدمات شبکه های اجتماعی ارائه میدهد از این .رو برای دریافت این خدمات قوانین و مقرراتی را قرار داده است تا از سوءاستفاده های احتمالی جلوگیری کند و امنیت کاربران را تضمین کند.

چه مدت طول میکشد تا سفارشات تکمیل شود؟

هنگام خرید خدمات، فرایند تکمیل سفارش به مقدار و نوع خدماتی که خریداری میکنید بستگی دارد. در هنگام خرید در بخش توضیحات سرویس مدت زمان تقریبی انجام سفارش را مشاهده خواهید کرد.

اگر بعد از خرید خدمات شاهد ریزش بودم چیکار کنم؟

شما به هیچ عنوان ریزشی را تجربه نخواهید کرد زیرا خدمات ما واقعی و دائمی است. اما در صورت بروز هرگونه مشکل، ما به مدت 1 ماه الی 12 ماه بسته به نوع سرویس ریزش شما را بدون هزینه جبران میکنیم.

آیا حتما باید قوانین این وبسایت را مطالعه کنم؟

بله. شما باید حتما قوانین و مقررات سایت خرید فالوور را به دقت مطالعه کرده و از شرایط و قوانین و نحوه خرید خدمات از این وبسایت آگاه شوید.

آیا برای خرید از سایت باید رمز عبور خود را ارائه کنم؟

خیر. ما اینجا در سایت خرید فالوور به هیچ عنوان رمز عبوری از شما درخواست نمیکنیم.

برای تماس با پشتیبانی باید چه کاری انجام دهم؟

شمابه روش های مختلفی میتوانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید. با هر کدام یک از راه های ارتباطی که راحت تر هستید از تلگرام و واتساپ گرفته تا تیکت و پیام میتوانید با ما تماس بگیرید و مشکل خود را به ما اطلاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنیم.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد