(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید کامنت اینستاگرام واقعی 100% ایرانی و سفارشی با تحویل فوری

خرید کامنت اینستاگرام 100% تضمینی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت، خرید کامنت اینستاگرام بر روی فروش و تعامل پیج شما بسیار تاثیر گذار است. زیرا افراد همیشه قبل از خرید یک محصول اول کامنت هایی که درباره آن محصول وجود دارد را مطالعه میکنند تا از خرید خود آسوده خاطر شوند. و در نهایت بعد از خرید نظرات خود را نیز برای آن محصول کامنت میکنند.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (11 امتیاز)

خرید کامنت اینستاگرام

بهترین سرویس های خرید کامنت اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 💬 کامنت
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
4722 🔴کامنت کاستوم اینستاگرام بدون گارانتی💬 توضیحات 34,700  تومان 100000/10 18 ساعت 2 دقیقه فعال
4774 🔴کامنت + لایک اینستاگرام - تیک آبی تایید شده 💬 توضیحات 48,300  تومان 1/1 فعال
4723 🔴کامنت رندوم اینستاگرام بدون گارانتی با تحویل فوری💬 توضیحات 106,500  تومان 10000/50 فعال
6246 🔴کامنت اینستاگرام [تصادفی] جبران ریزش ندارد💬 توضیحات 108,900  تومان 500000/10 فعال
4775 🔴کامنت + لایک اینستاگرام - تیک آبی تایید شده [3 نظر] ⏰ 0-12 ساعت 💬 توضیحات 144,900  تومان 1/1 فعال
4705 🔴کامنت رندوم ۲۰ درصد ایرانی💬 توضیحات 162,000  تومان 10000/10 7 ساعت 43 دقیقه فعال
4706 🔴کامنت دلخواه اینستاگرام ۲۰ درصد ایرانی💬 توضیحات 162,000  تومان 10000/10 فعال
5648 🔴 کامنت های رندوم اینستاگرام - فوری - سرعت بالا 💬 توضیحات 207,900  تومان 10000/5 1 روز 10 ساعت 46 دقیقه فعال
5647 🔴 کامنت سفارشی اینستاگرام - فوری - سرعت بالا 💬 توضیحات 218,700  تومان 1000/1 1 ساعت 55 دقیقه فعال
4711 🔴کامنت اینستاگرام - سفارشی پرسرعت ظرفیت ده کا♻ و سرعت بالا💬 توضیحات 218,700  تومان 1000/1 1 روز 15 ساعت 45 دقیقه فعال
6247 🔴کامنت اینستاگرام 20 کامنت تصادفی انگلیسی [ اکانت واقعی ] 💬 توضیحات 247,500  تومان 1/1 فعال
4703 🔴کامنت تبریک عمومی💬 توضیحات 265,100  تومان 10000/5 فعال
4704 🔴کامنت تعریف و تمجید از کالای فروشگاهی💬 توضیحات 265,100  تومان 10000/5 2 روز 10 ساعت 12 دقیقه فعال
4702 🔴کامنت تعریف و تمجید از شخص💬 توضیحات 265,100  تومان 10000/5 34 دقیقه فعال
6040 🔴 کامنت اینستاگرام | 100% ایرانی 🚀 فوری ♻ ریزش ندارد 👑 VIP 💬 توضیحات 449,700  تومان 3000/10 16 ساعت 14 دقیقه فعال
4776 🔴کامنت تیک آبی اینستاگرام تصادفی [ایالات متحده + اروپا] [تأیید شده / تیک آبی] 💬 توضیحات 106,920,000  تومان 12/1 فعال
4777 🔴کامنت تیک آبی اینستاگرام سفارشی [ایالات متحده + اروپا] [تأیید شده / تیک آبی] 💬 توضیحات 142,560,000  تومان 10/1 فعال

خرید کامنت اینستاگرام واقعی 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است، کامنت اینستاگرام را با بهترین کیفیت و حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. سفارشات شما در کمترین زمان ممکن انجام میشود. هدف ما جلب رضایت شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خرید کامنت اینستاگرام
ویژگی های خرید کامنت اینستاگرام

ویژگی های خدمات کامنت اینستاگرام

👁️ کیفیت کامنت هاکامنت ها از طرف افراد واقعی و فعال ایرانی
💲 قیمت کامنت هاشروع قیمت از 100,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی هاکامنت واقعی درجه 1 همراه با تضمین قیمت و کیفیت
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید کامنت اینستاگرام با تحویل فوری

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

کامنت اینستاگرام علاوه بر اینکه باعث افزایش نرخ تعامل, اشتراک گذاری پست و افزایش اعتماد مخاطب میشود بر روی الگوریتم های اینستاگرام نیز بسیار تاثیر گذار است و باعث ورود پست های شما به اکسپلور میشود ولی دریافت کامنت کار بسیار دشوار است به همین دلیل ما خرید کامنت اینستاگرام را به شما پیشنهاد میکنیم تا بدون هیچ دردسری با صرف کمترین زمان و هزینه تعداد کامنت هاتون رو بالا ببرید.

خرید کامنت اینستاگرام با تحویل فوری

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید کامنت اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

خرید کامنت چه فایده ه‎ایی برای یک پیج دارد؟

خرید کامنت باعث افزایش ایمپرشن و اعتماد به پیج خواهد شد.

کامنت های این سایت شامل چه مواردی است؟

کامنت های ارائه شده در این سایت به صورت فارسی، انگلیسی، فینگلیش و با تنوع زیاد است.

مدت زمان ارسال کامنت ها چقدر است؟

ارسال کامنت اینستاگرام در سایت خرید فالوور غالبا به صورت فوری میباشد. بلافاصله پس از ثبت سفارش توسط کاربر، کامنت های خریداری شده در صف ارسال قرار میگیرند.

آیا میتوان با متن دلخواه کامنت خرید؟

بله، امکان خرید کامنت با متن دلخواه در سایت خرید فالوور وجود داشته و کاربر میتواند متن هر یک از کامنت ها را تعریف کرده و سپس سفارش خود را ثبت کند.

آیا کامنت های اینستاگرام خریداری شده واقعی هستند؟

برای بسیاری از کاربران واقعی بودن کامنت ها حائز اهمیت است بنابراین با توجه به نیاز کاربران سرویس های کامنت بصورت واقعی با کیفیتی بی نظیر به مشتریان ارائه میشود.

آیا برای اضافه شدن کامنت ها پیج باید حالت پابلیک باشد؟

بله، پیج شما حتما باید پابلیک باشد تا کامنت ها به پست های شما اضافه شود.

برای دریافت خدمات باید رمز عبور خود را در اختیار سایت قرار دهیم؟

خیر. برای دریافت فالوور، لایک، ویو و سایر خدمات سایت خرید فالوور نیازی به رمز عبور نیست. فقط مطمئن شوید که صفحه شما عمومی و برای همه باز است. به خاطر داشته باشید که صفحات خصوصی نمی توانند از خدمات ما استفاده کنند.

کیفیت کامنت های ارسالی چگونه است؟

کیفیت یکی از ارکان مهم خدمات ما میباشد، لذا در این وبسایت فروش کامنت اینستاگرام با بالاترین کیفیت همراه بوده و با قیمتی ارزان به کاربران گرامی عرضه میگردد.

چرا در اینستاگرام باید کامنت بخریم؟

کامنت ها یکی از بخش های مهم تشکیل دهنده اینستاگرام هستند و تاثیر زیادی در رشد یک پیج دارند؛ از این رو با خرید کامنت میتوان آمار کامنت ها را افزایش داده و به بازدهی یک پیج کمک کردع.

آیا وب سایت خرید فالوور تضمین بازگشت وجه را دارد؟

بله در صورت بروز اختلال هنگام ثبت سفارش و با نارضایتی شما از محصول خریداری شده، وجه پرداختی شما بازگشت داده می شود.

خرید کامنت اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام یکی از عوامل موثر در افزایش تعامل یک پیج است. کامنت ها را میتوان یکی از بارزترین شاخصه های ایمپرشن دانست. هیچ چیز به اندازه ی کامنت های زیاد نمیتواند یک پیج را قابل اعتماد نشان دهد. به همین خاطر شما هم به عنوان کسی که قصد دارید از این بستر درآمد داشته باشید، نیاز خواهید داشت تا به فکر افزایش تعداد کامنت پست های پیج تان باشید. ما اینجا در «سایت خرید فالوور» راه حلی عالی که بیشترین شباهت را با کامنت های ارگانیک داشته باشد فراهم کرده ایم و قصد داریم تا شما را با آن آشنا کنیم.

خرید کامنت اینستاگرام 100% تضمینی

چرا کامنت اینستاگرام مهم است؟

کامنت جایگاه ویژه ای در دنیای مجازی دارد. هنگامی که افراد قصد خرید یک محصول را میکنند قطعا به تعداد کامنت ها نگاهی می اندازند. حتی وقتی وارد سایت های فروشگاهی هم میشویم، پیش از هر کاری نگاهی به کامنت های موجود در آن می اندازیم. اما چرا؟ به این خاطر که نظر کاربران دیگر علاوه بر این که میتواند برای ما مفید باشد، اعتماد بخش است. وقتی که وارد فروشگاهی می‏شوید که محصولاتش تعداد زیادی کامنت دارد، احساس میکنیم که آن فروشگاه قابل اعتماد است و میتوان از محصولات یا خدماتشان استفاده کرد.

در دنیای اینستاگرام هم همین ماجرا جریان دارد. افراد در مواجهه با پست های گوناگون به تعداد کامنت های آن توجه زیادی دارند. در واقع اعتبار و جالب بودن یک پست در نگاه اول به تعداد کامنت ها معتبر است و همانطور که میدانید، همین نگاه های اول است که تعیین کننده است. شاید اگر نگاه اول مجنون به لیلی اتفاق نمی افتاد، هرگز این داستان جانسوز هم شکل نمیگرفت! در نتیجه این نگاه های اولیه را هرگز دست کم نگیرید.

چرا باید کامنت اینستاگرام بخریم؟ 

تا به اینجای کار متوجه شدیم که زیاد بودن تعداد کامنت ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. اما چگونه میتوان به این هدف دست یافت؟ قطعا راهکارهای متفاوتی برای افزایش فالوور وجود دارد اما آیا تمام آنها برای شما عملی است و میتوانید آنها را اجرا کنید؟ مثلا تولید محتواهای جذاب، نوشتن کپشن های فوق العاده، ساختن کاورهایی که به بیننده چشمک میزنند و… از  جمله راهکارهایی است که با استفاده از آنها میتوان کامنت های بیشتری دریافت کرد. همچنین برگزاری مسابقه و پرسیدن سوال از مخاطبان هم از دیگر کارهایی است که میتواند تعداد کامنت های شما را افزایش دهد.

اما انجام این کارها همیشه خیلی سریع جواب نمیدهد. در چنین مواقعی راهکار اصلی خرید کامنت اینستاگرام است. خرید کامنت اینستاگرام تعداد نظرات پست هایتان را خیلی سریع افزایش میدهد. اما انجام این کار مزایای بسیار دیگری هم دارد:

افزایش ایمپرشن با خرید کامنت

یکی از نکات مهم خرید کامنت این است که شما در واقع در حال خرید یکی از پارامترهای اصلی ایمپرشن هستید. همانطور که میدانید این روزها الگوریتم های اینستاگرام توجه زیادی به ایمپرشن میکنند و از طریق آن پیج های مختلف را رتبه بندی خواهند کرد. لایک و از آن مهمتر کامنت نقش اصلی را در افزایش ایمپرشن بازی میکنند. در صورتی که ایمپرشن شما افزایش یابد، احتمال این که وارد اکسپلور شوید هم افزایش مییابد.

احتمال اولویت داشتن در فید

این روزها اینستاگرام از الگوریتم های خاصی برای نمایش پست ها در فید استفاده کرده و صرفا به ترتیب زمانی آنها اهمیت نمیدهد. در واقع وقتی که یک پست منتشر می‏شود، اگر بتواند بازخوردهای خوبی بگیرد (شامل لایک و کامنت) برای نمایش در بخش فید اولویت خواهد داشت و به این ترتیب میتوانید ویو، لایک و کامنت بیشتری هم به شکل ارگانیک کسب کنید.

افزایش فالوورها

همانطور که گفتیم، خرید کامنت اینستاگرام میتواند باعث افزایش ایمپرشن شود. نتیجه زیاد شدن ایمپرشن چیست؟ افزایش احتمال قرار گرفتن در معرض دید افراد مختلف و همین مسئله در نهایت میتواند فالوورهای شما را افزایش دهد. در واقع پیجی که کامنت های زیادی دارد، به نظر اکثر مردم قابل اعتماد‎تر به نظر میرسد و همین مسئله در نهایت باعث میشود تا راحت تر و با خیالی آسوده تر شما را دنبال کنند.

افزایش فروش

همانطور که گفتیم، افزایش کامنت اعتماد می آفریند. خوب است بدانید اگر مردم قصد خرید یک محصول را داشته باشند، به تعداد کامنت ها و صد البته کیفیت آنها توجه می‏کنند. به همین خاطر است که باید به فکر خرید کامنت اینستاگرام و آن هم از نوع باکیفیتش باشید. کامنت اینستاگرام باکیفیت یعنی تنوع زیادی داشته باشد و به موضوع هم بی ربط نباشد. همین مسئله در نهایت باعث میشود تا مردم راحت تر از شما چیزی بخرند.

چرا کامنت را از سایت خرید فالوور بخریم؟

خرید کامنت اینستاگرام از سایت خرید فالوور مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

تنوع کامنت

کامنت هایی که در این سایت ارائه می‏شوند، متنوع هستند. در واقع این کامنت ها شباهت زیادی به کامنت های واقعی دارند و به همین خاطر کاملا باورپذیر هستند. این کامنت ها شامل کامنت های فارسی، انگلیسی و فینگلیش و با یا بدون ایموجی بوده و از تنوع مفهومی بالایی برخوردار است.

کامنت‎ از سوی کاربران واقعی

کامنت های ارائه شده در وب سایت خرید فالوور از سوی اکانت های واقعی اینستاگرام است و به همین خاطر نه الگوریتم ها و نه کاربران متوجه خریداری کامنت از سوی شما نخواهند شد.

قیمت مناسب

همانطور که هر محصولی قیمت خاص خودش را دارد، کامنت ها هم قیمت خود را دارند و نمی‏شود که رایگان یا خیلی گران باشد. در واقع هر جا که با کامنت رایگان یا خیلی گران مواجه شدید، مطمئن باشید که با افراد کلاهبردار طرف هستید. ما در سایت خرید فالوور، کامنت ها را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار مشتری قرار میدهیم.

تحویل سریع 

یکی دیگر از ویژگی‎های خرید کامنت از سایت خرید فالوور این است که کامنت ها دقیقا پس از این که سفارش خود را ثبت و پرداخت کردید، به پست شما اضافه خواهند شد. همچنین سرعت اضافه شدن کامنت ها با استانداردهای اینستاگرام همخوانی دارد تا پیج شما بن نشود.

امنیت بالا

سایت خرید فالوور اولین و مهم ترین نکته را امنیت کاربران خود میداند. این که شما کامنت خریده اید یا نه به هیچ وجه در جایی بیان نخواهد شد و شما برای انجام این کار هم نیازی به تحویل دادن اطلاعات امنیتی خود مانند شماره موبایل، ایمیل یا پسورد نخواهید داشت و تنها باید آدرس پست مد نظر خود را قید کنید تا کامنت ها به آن اضافه شود.

تضمین بازگشت وجه

یکی از مزیت های خوب خرید از این وب سایت، تضمین بازگشت وجه است؛ در صورت بروز اختلال در هنگام ثبت سفارش و یا نارضایتی شما از سرویس خریداری شده، هزینه ای که پرداخت کرده اید به حساب بانکی تان بازگشت داده می شود.

آیا تمام پیج ها نیاز به خرید کامنت واقعی با متن سفارشی دارند؟

سوال مهمی که در اینجا مطرح می‌شود، این است که آیا همه پیج‌ها باید به کامنت خریداری کنند؟

در ابتدا، باید بیان کنیم که نه تنها خرید کامنت واقعی، بلکه هر گونه خدمات دیگری برای پیج اینستاگرام (شامل خرید پیج آماده)، به تمامی اقسام به مشیّت فرد بستگی دارد و هر زمانی که مایل باشید، می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. اما در همین راستا، لازم است تا به نیازهای خود دقت فراوانی کنید؛در واقع، منطقی است که افزایش تعامل برای هر پیجی مناسب باشد، اما این امر تنها با خرید کامنت اتفاق نمی‌افتد.

به طور کلّی، اینستاگرام ترجیح می‌دهد که پیج‌ها آمار خود را به طور طبیعی افزایش دهند. با این حال، برخی از پیج‌ها واقعاً نیاز به خرید کامنت اینستاگرام دارند؛ به‌عنوان نمونه، یک پیج با 5 هزار دنبال‌کننده فیک، تعامل پایینی دارد و با خرید کامنت می تواند این ضعف را تقویت کند.

کسانی که می خواهند در اینستاگرام در قسمت کامنت ها، تبلیغ انجام دهند، این سرویس مناسب آن ها بوده و باعث رشد برندشان می شود.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد وب سایت خرید فالوور کلیه ی سرویس های خود را با تضمین بالا به مشتریان عزیز ارائه می دهد؛ بنابراین با خیال راحت می توانید کامنت اینستاگرام را خریداری کنید و تعامل پست های خود را چند برابر کنید.

بالا رفتن تعامل تاثیر مستقیمی در ورود پست ها به اکسپلور دارد، با خرید این سرویس می توانید پست هایتان را نیز وارد بخش پربازدید اکسپلور کنید و بازدید پیجتان را افزایش دهید و برای مدت ها در اینستاگرام خوش بدرخشید.

 

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • رضا پور احمد

  14 نوامبر 2023، 13:29

  سنگ تموم گذاشتن برا من
  3 هزار کامنت سفارش دادم و سریع اعمال شد

 • ارشیا قادری

  14 نوامبر 2023، 13:20

  من از این سروس خیلی راضی بودم و به همه ی دوستان پیشنهادش می کنم

 • ناهید رستمی

  14 نوامبر 2023، 13:18

  عالی بود دمتون گرم

 • علی نصرتی

  17 سپتامبر 2023، 14:06

  من پیج کاری دارم از وقتی کامنت خریداری کردم کامنتای زیر پستام بیشتر شده و مشتریام اعتماد بیشتری به خرید کردن از پیج من دارن 🙏🥰💖

 • میلاد حاجی

  26 ژوئن 2023، 22:14

  خسته نباشید به تیم خوب این سایبت که کاراشون عالیه💖

 • مهیار قادرپور

  14 ژوئن 2023، 13:25

  کیفیت خوب بود و سریعم به پستم اضافه شد کامنتا

 • بهارک ابراهیم زاده

  23 مه 2023، 22:11

  به همه پیشنهادش می کنم🥰💖

 • نازنین

  18 مه 2023، 21:22

  🙏🥰

 • محمد رضا ابراهیمی

  14 مه 2023، 15:33

  کارتوت عالیه واقعا
  ممنون از سایت خوب خرید فالوور

 • محمد

  12 مه 2023، 11:23

  کامنت ها خیلی سریع برام اضافه شد ممنونم ازتون

 • الناز

  10 مه 2023، 19:25

  کیفیت کامنت عالیی بود

 • سجاد احمدی

  22 آوریل 2023، 18:12

  پشتیبانی عالیییی

 • مهران افشار

  18 آوریل 2023، 11:33

  🙏🥰💖 عالیی

 • ریحانه تهرانی

  21 مارس 2023، 14:23

  بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

 • نادیا

  18 ژانویه 2023، 21:29

  🙏🥰💖

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد