(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام ایرانی 100% واقعی ارزان تحویل فوری

با خرید کمپین تبلیغاتی اینستاگرام سریعترین زمان ممکن و با کمترین قیمت ره صد ساله را یک شبه طی کنید. اگر شما بخواهید فقط با تولید محتوای خالی به طور طبیعی در اینستاگرام پیشرفت کنید حداقل باید 6 ماه تلاش کنید تا رشد کنید و بتوانید در اکسپلور دیده شوید. ولی تا راه های سریع تری هست چرا ما خود را تحت فشار بگذاریم شما فقط کافیست با فشار یک دکمه پیج خود را در میان هزاران پیج فعال تبلیغ کنید و یک شبه ره صد ساله را طی کنید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (1 امتیاز)

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام 100% تضمینی

بهترین سرویس های خرید کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

لیست پیج ها برای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام (۱۶ پیج مجموع ۲ میلیون فالوور)
💲 قیمت۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣elnaz._.rastegar_77 ❤️ 209K
2️⃣homayoun_family ❤️ 130K
3️⃣esmaeilii.family ❤️ 130K
4️⃣shamiim.lifestyle ❤️ 126K
5️⃣mahla_beauty1368 ❤️ 101K
6️⃣momyroham ❤️ 100K
7️⃣tiyona__nm ❤️ 88K
8️⃣shekarporteghala ❤️ 74K
9️⃣liana_mehrbakhsh ❤️ 72K
1️⃣0️⃣khanomaneh.dokhtaroneh ❤️ 62K
1️⃣1️⃣nagisaorg ❤️ 55K
1️⃣2️⃣roserainclip ❤️ 49K
1️⃣3️⃣yasnamirzaie ❤️ 43K
1️⃣4️⃣kiyan_parastoo ❤️ 35K
1️⃣5️⃣zeynab_nori_313 ❤️ 30K
1️⃣6️⃣queen_pink1369 ❤️ 24K
بازدهی:بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ شما به صورت هم زمان در 22 پیج از لیست بلاگر ها استوری وبنر خودتون گذاشته میشه
💲 قیمت۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣nasimsolta ❤️ 612K
2️⃣mer_sa_na ❤️ 244K
3️⃣sevin__momy ❤️ 305K
4️⃣marjan_beauty90 ❤️ 238K
5️⃣golnaz_esmaill ❤️ 245K
6️⃣arshavir_famiily ❤️ 230K
7️⃣mahsaw.ar977 ❤️ 208K
8️⃣setia_parsa ❤️ 207K
9️⃣zeinab.life.style ❤️ 175K
1️⃣0️⃣torsa.si ❤️ 101K
1️⃣1️⃣sepirana.style ❤️ 161K
1️⃣2️⃣fatemeh.famiily ❤️ 156K
1️⃣3️⃣pic_home ❤️ 180K
1️⃣4️⃣baran_taj_ ❤️ 139K
1️⃣5️⃣faateneh_seyedi ❤️ 138K
1️⃣6️⃣elham_sweet.home ❤️ 134K
1️⃣7️⃣mersad__daliri ❤️ 137K
1️⃣8️⃣esmaeilii.family ❤️ 130K
1️⃣9️⃣azadehlifestyle2 ❤️ 120K
2️⃣0️⃣elham.babyi ❤️ 112K
2️⃣1️⃣amoozesh_hamechiz ❤️ 111K
2️⃣2️⃣computer_knowledge73 ❤️ 102K
بازدهی:بازدهی به کیفیت بنر شما بستگی داره
تبلیغ در 8 پیج به مجموع 7 میلیون 275 هزار فالور
💲 قیمت15,۰۰۰,۰۰۰ تومان
1️⃣mamali.x ❤️ 2M
2️⃣mehdisaremi_tv ❤️ 1M
3️⃣parix_shazde ❤️ 1M
4️⃣motiihoseynii ❤️ 838K
5️⃣shazde_mamad ❤️ 790K
6️⃣sara.smeii ❤️ 715K
7️⃣nasimsolta ❤️ 619K
8️⃣kamranhoseynii ❤️ 312K
بازدهی:💎بازدهی تضمینی💎

خرید کمپین تبلیغاتی اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خدمات کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

💎 کیفیت تبلیغاتتبلیغ در پیج هایی با فالوورهای ایرانی و فعال با تحویل فوری
💲 قیمت تبلیغاتبه دلیل نوسانات قیمت با پشتیبانی تماس بگیرید
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هاتبلیغ در پیج های درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید کمپین تبلیغاتی اینستاگرام با بالاترین کیفیت

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید به سرعت برق و باد در اینستاگرام پیشرفت کنید و جزو شاخ های اینستاگرام باشید و یا محصولات خود را به فروش برسانید انتخاب درستی کردید تبلیغات در اینستاگرام بهترین راهی است که شما میتوانید دیده شوید چون امروزه همه افراد روزانه چند ساعت از عمر خود را در این شبکه اجتماعی به سر میبرند. به همین دلیل بهترین گزینه برای تبلیغات «اینستاگرام» است.

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید کمپین تبلیغاتی اینستاگرام از «سایت خرید فالوور» داشته باشید:

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام چیست؟

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام یک پیام تبلیغاتی از سوی شما به مخاطبانتان به شکل های مختلف از جمله تبلیغات بنری، متنی و… یکسان در پیج های متفاوت در یک بازه زمانی مشخص است.

چرا به کمپین تبلیغاتی اینستاگرام نیازمندیم؟

اگر میخواهید محصولی را به مخاطبان مدنظر خود به فروش برسانید، و مشتریان جدیدی پیدا کنید و برند خودتان را معروف کنید، کمپین تبلیغاتی اینستاگرام بهترین گزینه برای این کار است. شاید باور نکنید ولی کمپین های تبلیغاتی سرعت رشد شما در اینستاگرام را ده ها برابر میکند و به همین ترتیب شما از رقیبانتان به میزان بسیار زیادی جلو می افتد.

چگونه از «سایت خرید فالوور» کمپین تبلیغاتی خریداری کنم؟

شما می‎توانید از بین انواع فالوورها و پلن های گوناگونی که در این سایت وجود دارد، یکی را انتخاب کرده و پرداخت خود را انجام دهید تا فالوورها به پیج‎تان اضافه شود. اگر نمی‎دانید کدام پلن برای شما مناسب‎تر است، می‎توانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

برای خرید چه اطلاعاتی را باید به «سایت خرید فالوور» ارائه دهیم؟

شما برای خرید از سایت تنها چیزی که باید ارائه کنید نام کاربری‎ شماست و ما به غیر از این هیچ اطلاعات دیگری از شما درخواست نمیکنیم.

آیا ممکن است پس از تبلیغ در اینستاگرام صفحه من بن شود؟

خیر، یکی از راه هایی که خود اینستاگرام حتی گوگل برای پیشرفت در شبکه های اجتماعی و اینترنت از آن نام برده است تبلیغات است. به همین دلیل شما نباید هیچ نگرانی داشته باشید. فقط کافیست تبلیغ پیج خود را به ما بسپارید و از نتایج آن لذت ببرید.

برای دریافت خدمات باید رمز عبور خود را در اختیار سایت قرار دهیم؟

خیر. برای دریافت فالوور، لایک، بازدید و سایر خدمات خرید فالوور نیازی به رمز عبور نیست. فقط مطمئن شوید که صفحه شما عمومی و برای همه باز است. به خاطر داشته باشید که صفحات خصوصی نمی توانند از خدمات ما لذت ببرند.

تعرفه های کمپین تبلیغاتی اینستاگرام به چه صورت میباشد؟

سایت خرید فالوور با توجه به نوع و موضوع پیج شما یک الگوی موفق برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی اینستاگرام را در اختیار شما قرار میدهد. شما با اجرای این الگوهای از قبل تعیین شده میتوانید ترافیک و بازدید پیج خود را به شکل باور نکردنی افزایش دهید. برای اطلاع از قیمت ها لطفاٌ به پشتیبانی «سایت خرید فالوور» پیام دهید.

آیا فالوورهای ارائه شده در «سایت خرید فالوور» واقعی است؟

بله، فالوورهای ارائه شده در این سایت کاملا واقعی و فعال هستند و از پست های شما لایک و بازدید میکنند.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام

هنوز هم تبلیغات محیطی، بنرها و تراکت ها میتوانند مفید ظاهر شوند اما نکته اینجاست که شما باید جایی تبلیغ کنید که عموم مردم در آنجا حضور دارند. حتی تبلیغات محیطی نیز در خیابان ها و اماکنی انجام میشود که بیشترین تردد در آنجاها وجود دارد. برای این که بفهمیم بهترین مکان برای تبلیغ کجاست باید به این فکر کنیم که عموم مردم کجا حضور دارند و بیشترین وقت خود را در کجا میگذرانند. با یک نگاه ساده میتوانیم متوجه شویم که بیشتر مردم زمان خود را در تلفن همراه میگذرانند و بخش قابل توجهی از این زمان نیز به اینستاگرام اختصاص می یابد. در نتیجه تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین گزینه های ممکن برای شناساندن کسب و کارتان به سایر مردم خواهد بود.

 

 

شروع کمپین تبلیغاتی با استفاده از «سایت خرید فالوور»

در حال حاضر اینستاگرام محبوب ترین شبکه ی اجتماعی در ایران است. ده ها هزار کسب و کار در این شبکه ی اجتماعی در حال فعالیت هستند و بسیاری از آنها برای شناخته شده شدن در این بستر از تبلیغات استفاده میکنند. اما شناخته شده شدن در اینستاگرام بدون برنامه و پلن اتفاق نمی افتد. شما برای این که شناخته شوید، نیاز دارید تا استراتژی تعریف کنید. البته این کار از عهده ی همه ی افراد بر نمی آید. ما اینجا در «سایت خرید فالوور» در کنار شما هستیم تا هوشمندانه ترین استراتژی ها برای تبلیغ کسب و کارتان را طراحی کرده و مسیر پیشرفت شما را هموار کنیم.

 

تبلیغات اینستاگرام چیست؟

تبلیغات اینستاگرام یک سرویس پولی است که مشاغل مختلف برای تبلیغ خود، کالاها و خدمات شان از آن استفاده میکنند. اینستاگرام بعد از این که در سال 2013 توسط فیسبوک خریداری شد، راهکارهای مختلفی را برای تبلیغات ارائه کرده است. در حال حاضر 2 روش اصلی برای تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد:

۱- استفاده از پروموشن اینستاگرام

۲- استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام

که البته ما در این نوشتار با مورد دوم کار داریم!

 

چرا اینستاگرام فضای مناسبی برای تبلیغات است؟

به دست آوردن فالوور به شکل ارگانیک و صرفا با تولید محتوا ممکن است در ابتدای راه مقرون به‌ صرفه به نظر برسند اما قضیه اینجاست که آنها به آزمون و خطای بسیاری متکی بوده و به همین خاطر ممکن است شما را آنطور که باید و شاید به هدفتان نرسانند. در واقع شما باید تا حد زیادی با الگوریتم های شبکه های اجتماعی آشنا شوید تا بتوانید با استفاده از روش های ارگانیک به هدف خود برسید. اینجاست که تبلیغات و میانبرهای پولی اهمیت خود را به شما نشان خواهند داد. 

 

اینستاگرام به دلیل داشتن بیش از یک میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان، بازار بسیار بزرگی را برای تبلیغات فراهم میکند. همچنین، اینستاگرام به صورت قابل توجهی تمرکز خود را بر روی تصاویر و ویدئوها قرار داده است که باعث محبوبیت بیشتر آن در بین کاربران میشود. با داشتن چنین ویژگی هایی، این شبکه ی اجتماعی برای تبلیغ دهندگان به عنوان یک پلتفرم جذاب و موثر برای نمایش تبلیغات و رساندن پیام های تبلیغاتی به مخاطبان خود شناخته شده است. همچنین اینستاگرام امکان تنظیم تبلیغات در سطوح مختلف دقیق را فراهم میکند که این امر توانایی رساندن تبلیغات به گروه های هدف خاص را بهبود می بخشد

 

 

بهترین روش تبلیغات در اینستاگرام کدام است؟

راه های مختلفی برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد، اما این که کدام یک از آنها بهترین روش برای شماست و بیشترین بازدهی را خواهد داشت، قطعا و یقینا به هدف شما بستگی دارد. ما در «سایت خرید فالوور» بهترین روش ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد با این حال در ادامه به برخی از بهترین روش های تبلیغات در اینستاگرام اشاره میکنیم:

 

تبلیغات پستی

شاید این روش معروف ترین نوع تبلیغ در اینستاگرام باشد. در این روش شما یک پست تبلیغاتی طراحی میکنید که در صفحه اصلی کاربران نمایش داده میشود. البته این پست را در اختیار یک اینفلوئنسر یا میکرو اینفلوئنسر و حتی همکاران خود قرار میدهید و آنها در ازای پرداخت پول از سوی شما یا تبادل هر چیز دیگری، اقدام به انتشار این پست خواهند کرد. 

 

تبلیغات استوری

در این روش، تبلیغات به صورت ویدئو یا عکس در بالای صفحه اصلی کاربران نمایش داده میشود و پس از 24 ساعت حذف میشود. تبلیغات استوری به خاطر جذاب بودن خود استوری از بازدهی بسیار زیادی برخوردار است. 

 

تبلیغات کاروسل

در این نوع تبلیغ، چندین عکس یا ویدئو به صورت اسلایدی در کنار هم نمایش داده میشود. اصولا آنلاین شاپ های لباس از این شکل از تبلیغات استفاده میکنند. 

 

تبلیغات اینستاگرام شاپینگ

در این نوع تبلیغ، فروشندگان میتوانند محصولات خود را به صورت مستقیم در پستهای خود و یا تبلیغات استوری قرار دهند و با کلیک بر روی آن، کاربران به فروشگاه آنلاین فروشنده هدایت میشوند.

 

تبلیغات تحت لینک

در این روش، تبلیغات به صورت پست یا داخل استوری با عنوان و توضیح کوتاهی قرار داده میشود و با کلیک بر روی آن، کاربران به لینک مقصد هدایت میشوند.

 

هر کدام از این روشها مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما اگر دقت کرده باشید در تمامی آنها شما بایستی پست یا استوری مد نظر خود را به یک فرد دیگر که ممکن است اینفلوئنسر یا میکرو اینفلوئنسر باشد تحویل دهید و پولی پرداخت کنید تا این افراد محتوای شما را درون پیج‏شان قرار دهند. در واقع به کل این شکل از تبلیغ اینفلوئنسر مارکتینگ گفته می‏شود که در ادامه آن را نیز توضیح خواهیم داد. 

 

 

اینفلوئنسر مارکتینگ چیست؟

اینفلوئنسر مارکتینگ، روشی است که در آن شخصی با تعداد بالایی فالوور (دنبال کننده) و تأثیر گذاری قوی در شبکه های اجتماعی، به عنوان یک همکار تبلیغاتی در نظر گرفته میشود. این شخص به دلیل تأثیر و محبوبیت خود در بین دنبال کنندگان، به شرکت ها کمک میکند تا محصولات و خدمات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مخاطبان خودشان معرفی کنند.

 

این روش تبلیغاتی به دلیل اینکه توسط فردی از داخل جامعه هدف یعنی خود مخاطبان، انجام میشود، شناخته شده است. همچنین، برخلاف تبلیغات تلویزیونی و رادیویی که پخش و پوشش زمانی مشخصی دارند، تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ به صورت پویا و در زمان های مختلف ارائه میشود و به دلیل بالا بودن راندمان، به یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی در حال حاضر تبدیل شده است.

 

 

ایجاد یک کمپین تبلیغاتی به شکل اینفلوئنسر مارکتینگ چگونه است؟

اگر به دنبال سود بیشتر از فعالیت تان در اینستاگرام هستید، پس وقت آن رسیده است که تبلیغات در اینستاگرام را امتحان کنید. 

 

اینستاگرام هر ماه 2 میلیارد کاربر فعال دارد و که هر کاربر به طور متوسط هر روز 53 دقیقه از زمان خود را در این پلتفرم اسکرول میکند. با استفاده از این قابلیت، تبلیغات در اینستاگرام میتواند به شما کمک کند تا میزان درآمد خود را به طور قابل توجه ی افزایش دهید. اگر در تبلیغات تازه کار هستید، ما اینجا در «سایت خرید فالوور» راهنمایی های لازم را برای شما عزیزان به عمل آوریم. با این حال گام های ایجاد یک کمپین تبلیغاتی را به صورت خلاصه با یکدیگر بررسی خواهیم کرد.

 

گام اول: اهداف خود را مشخص کنید

هدف شماره یک برندهایی که از اینفلوئنسر مارکتینگ استفاده میکنند، دستیابی به مشتریان هدف جدید است. این مسئله کاملا منطقی به نظر میرسد زیرا چنین تبلیغاتی میزان دسترسی تان به افراد و فالوورهای بیشتر را گسترش خواهد داد. 

 

توجه داشته باشید که هدف صرفاً دستیابی به مشتریان جدید است، نه لزوماً فروش مستقیم. افزایش فروش در واقع سومین هدف رایج کمپین های تبلیغاتی از جمله اینفلوئنسر مارکتینگ، پس از افزایش آگاهی از برند و توجه به محصول است.

 

گام دوم: بدانید که میخواهید روی چه کسی تاثیر بگذارید

اگر میخواهید که یک کمپین تبلیغاتی خوب داشته باشید بایستی از طریق ابزار مناسب با افراد مناسب صحبت کنید. در واقع اول از همه باید تصمیم بگیرید که مخاطبان شما در این کمپین چه کسانی هستند. 

 

ایجاد پرسونای مخاطب راهی عالی برای اطمینان از اینکه میدانید به چه کسی میخواهید برسید. شاید شما سعی میکنید به تعداد بیشتری از مخاطبان فعلی خود یا مخاطبان کاملاً جدیدی دسترسی پیدا کنید.

 

گام سوم: سه مفهوم Relevance، Reach و Resonance را به خاطر داشته باشید

منظور از Relevance این است که اینفلوئنسری که انتخاب میکنید با محتوای کسب و کار و صنعت شما مرتبط باشد. در واقع آنها بایستی مخاطبی داشته باشند که با مخاطب شما همسو باشد تا این کمپین تبلیغاتی بتواند به اندازه ی کافی مفید واقع شود. 

 

منظور از Reach توجه به تعداد فالوورهای آن اینفلوئنسر است و تعداد افرادی است که به طور بالقوه میتوانید از طریق پایگاه فالوورهای آن اینفلوئنسر به آنها دسترسی داشته باشید. به خاطر داشته باشید که حتی اگر دایره مخاطبان کوچک باشد، اگر بتوانید پیام خود را به درستی به آنها برسانید، این کمپین موفقیت آمیز خواهد بود. اما در هر صورت تعداد کافی فالوورها برای یک اینفلوئنسر از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

منظور از Resonance میزان تعاملی است که اینفلوئنسر مدنظر میتواند با مخاطبان مرتبط با برند شما ایجاد کند. فکر نکنید که هر چقدر فالوورهای یک اینفلوئنسر بیشتر باشد، پس میزان تاثیر گذاری آن بیشتر است. اگر آن فالوورها به تبلیغ شما علاقه مند نباشند پس تعداد فالوورهای زیاد کاملا بی معنی خواهد بود.

 

گام چهارم: فهرست کوتاهی از اینفلوئنسرها تهیه کنید

اعتماد مهم ترین نکته کلیدی برای کار کردن است. مخاطبان شما باید به نظرات اینفلوئنسری که انتخاب میکنید اعتماد کرده و به آن احترام بگذارند. بدون وجود مولفه ی اعتماد، هر نتیجه ای که به دست آید، سطحی خواهد بود و فایده ای نخواهد داشت. اما چطور میتوان متوجه شد که این اعتماد و اطمینان وجود دارد یا نه؟ بر اساس اینگیجمنت میتوان به این نتیجه رسید. شما میتوانید نگاهی به لایک ها و نظرات مردم زیر پست های اینفلوئنسر بندازید تا متوجه میزان ارتباط آنها و نوع خواسته های‏شان شوید. البته ما اینجا در «سایت خرید فالوور» لیست ارزشمندی از اینفلوئنسرها را تهیه و تدارک دیده ایم که میتوانید از آنها استفاده کنید.

 

گام پنجم: تحقیق کنید

به آن چیزی که لیست اینفلوئنسرهای مد نظرتان پست میکنند نگاهی بیندازید. ببینید که آنها هر چند وقت یکبار پست تبلیغاتی منتشر میکنند. اگر تعداد پست های تبلیغاتی آنها زیاد است پس ممکن است که گزینه ی چندان خوبی نباشند. به این خاطر که مخاطبان توجه چندانی به پست های تبلیغاتی نخواهند داشت و کمپین شما سود خاصی برایتان به ارمغان نمی آورد.

 

گام ششم: برای تولید محتوای موثر با اینفلوئنسر همکاری داشته باشید

ممکن است که محتوای مدنظرتان را خودتان تولید کرده باشید و یا این که از اینفلوئنسر بخواهید که این کار را خود بر عهده گیرد. در هر صورت برای این که بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را از این کمپین تبلیغاتی بگیرید، بهترین کار این است که با او مشورت کنید و با همکاری یکدیگر یک محتوای موثر تولید نمایید.

 

گام هفتم: نتایج را اندازه گیری کنید

وقتی یک کمپین تبلیغاتی راه می اندازید، تمرکز روی معیارهای بیهوده مانند تعداد لایک ها و کامنت ها میتواند وسوسه انگیز به نظر برسد. اگر اینفلوئنسر تعداد به مراتب بیشتری فالوور داشته باشد احتمالا در ابتدای کار از تعداد لایک های زیادی که دریافت خواهید کرد شگفت زده خواهید شد. اما نتیجه اینجاست که برای اندازه گیری میزان اثربخشی یک کمپین بایستی ارزش آن را از نظر بازگشت سرمایه درک کنید.

 

 

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

حالا که با جنبه های مختلف تبلیغات در اینستاگرام آشنا شدید، احتمالا این موضوع برایتان سوال باشد که هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است. واقعیت این است که این هزینه بسته به این که کدام اینفلوئنسر را انتخاب میکنید، متفاوت خواهد بود. البته ما اینجا در «سایت خرید فالوور» لیستی از اینفلوئنسرها به همراه هزینه های‏شان را آورده ایم.

 

البته کافی است که یک نگاه سرسری بین قیمت های ارائه شده توسط سایت ما و سایر سایت ها بیندازید تا متوجه مقرون به صرفه‎ بودن سرویس های تبلیغاتی ما شوید. علاوه بر این سایت ما برای شما فالوورهایی با بهترین قیمت و کیفیت را فراهم آورده است که میتوانید علاوه بر تبلیغات در اینستاگرام با خرید فالوور بسیار سریع تر از قبل تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و به شهرت برسید.

 

 

چرا طراحی کمپین های تبلیغاتی اینستاگرام با کمک «سایت خرید فالوور»

ما اینجا در «سایت خرید فالوور» متخصصانی داریم که هرکدام چندین سال است که در زمینه ی تبلیغات اینستاگرام فعالیت میکنند. به همین خاطر با توجه به وضعیت پیج، خواسته ها و اهداف تان، بهترین اینفلوئنسرهای ممکن را به شما پیشنهاد خواهیم کرد که هم در سطح بودجه ی شما باشند و هم نیازها و خواسته هایتان را برطرف سازند. کافی است که وضعیت پیج و اهداف تان را شرح دهید تا بهترین کمپین ممکن برای شما برنامه ریزی شود.

 

همچنین لازم است یک بار دیگر به این موضوع اشاره کنیم که با یک مقایسه ساده بین پلن های ارائه شده از سوی «سایت خرید فالوور» و سایر سایت ها میتوانید متوجه تفاوت قیمت فاحش بشوید. هزینه ای که برای تبلیغات به «سایت خرید فالوور» می پردازید، به مراتب کمتر از سایر سایت هاست و این میتواند در صرفه جویی منابع مالی بسیار موثر واقع شود. در واقع ما در «سایت خرید فالوور» تلاش میکنیم تا نیازهای تبلیغاتی تعداد بیشتری از افراد را تامین کرده و تا جای امکان سود خود را کاهش دهیم. ولی این کاهش سود تا جایی میباشد که به کیفیت خدماتمان هیچ لطمه ای وارد نشود.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • لیلا زارع

    09 جولای 2023، 18:07

    برا منی که تازه پیج کاری زده بودم کمپین تبلیغاتی خیلی جواب داد هم مشتریام خیییلی افزایش پیدا کرد هم فالوورام بیشتر شد ممنونم از سایتتون 😍🌹💖

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد