(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

فالوور رایگان اینستاگرام 100% واقعی و فعال با تحویل فوری

دریافت فالوور رایگان اینستاگرام 100% تضمینی بدون پرداخت هیچ هزینه ای با بهترین کیفیت، سایت خرید فالوور برای شمایی که در ابتدای راه هستید و میخواهید پیشرفت کنید ولی سرمایه لازم را برای خرید فالوور ندارید سازوکاری را فراهم کرده است تا به صورت کاملا رایگان فالوورهای خود را افزایش دهید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

4/5 – (5 امتیاز)

دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

سرویس دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 🙋‍♂ فالوور رایگان
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
6014 ❤‍🔥 هر روز 50 عدد فالوور رایگان اینستاگرام از ما هدیه بگیر ❤‍🔥 توضیحات 15,800  تومان 50/10 1 روز 1 ساعت 25 دقیقه فعال
6170 🔴فالوور فوق ارزان - ظرفیت 150کا🙍🏻 توضیحات 19,800  تومان 150000/10 8 ساعت 33 دقیقه فعال
6204 🔴فالوور واقعی اینستاگرام ♻ گارانتی جبران ریزش 30 روزه 🙍🏻 توضیحات 21,200  تومان 1000000/100 18 ساعت 7 دقیقه فعال
6166 🔴فالوور اینستاگرام تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 30,600  تومان 200000/50 فعال
6207 🔴فالوور واقعی اینستاگرام ♻ گارانتی جبران ریزش 60 روزه با تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 33,000  تومان 500000/50 فعال
6205 🔴فالوور واقعی اینستاگرام ♻ گارانتی جبران ریزش 365 روزه با تحویل فوری بدون ریزش 🙍🏻 توضیحات 38,900  تومان 1000000/100 22 ساعت 37 دقیقه فعال
6206 🔴فالوور اینستاگرام - میکس |🔻ریزش کم ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 38,900  تومان 300000/10 فعال
4588 🔴 فالوور اینستاگرام VIP واقعی میکس خارجی و باکیفیت ♻ گارانتی جبران ریزش 90 روزه (سرعت پایین) 🙍🏻 توضیحات 44,600  تومان 1000000/100 14 ساعت 43 دقیقه فعال
4589 🔴فالوور باکیفیت 🙍🏻 توضیحات 44,600  تومان 20000/50 9 ساعت 35 دقیقه فعال
6165 🔴 فالوور اینستاگرام VIP واقعی میکس خارجی و باکیفیت ♻ با گارانتی جبران ریزش 100 روزه (سرعت بالا) 🙍🏻 توضیحات 47,900  تومان 1000000/100 2 ساعت 1 دقیقه فعال
6168 🔴 فالوور میکس اینستاگرام برای پیج های خصوصی کار میکند (100% تضمینی )🙍🏻 توضیحات 63,000  تومان 50000/10 فعال
4591 🔴فالوور رایگان اینستاگرام | تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 82,200  تومان 100000/10 4 ساعت 42 دقیقه فعال
4592 🔴فالوور رایگان اینستاگرام | تحویل سریع🙍🏻 توضیحات 594,000  تومان 10000/10 39 دقیقه فعال

فالوور رایگان اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است، خدمات اینستاگرام را با بهترین کیفیت و حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های فالوور رایگان اینستاگرام
ویژگی های فالوور رایگان اینستاگرام

ویژگی های خدمات فالوور رایگان اینستاگرام

💎 کیفیت فالوور رایگاندارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی ، دارای استوری با تحویل فوری
💲 قیمت فالوور رایگانرایگان
زمان انجام سفارشاتکاملا خودکار
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی هافالوور هدیه کاملا واقعی، بدون ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش از سایت به صورت آنلاین

فالوور رایگان اینستاگرام با تحویل فوری

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

شما هم شاید جزو آن دسته از افرادی باشید که تازه به اینستاگرام وارد شده اید و دوست دارید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و از دریای بی انتهای اینستاگرام کسب درآمد کنید. ولی در ابتدای کار همان طور که متوجه شدید بالا بردن فالوورهای خود کار بسیار دشواری است. به همین دلیل ما به شمایی که در ابتدای راه هستید دریافت فالوور رایگان از سایت خرید فالوور را پیشنهاد میکنیم. تا در سریع ترین زمان ممکن و بدون هزینه در اینستاگرام دیده شوید.

فالوور رایگان اینستاگرام با تحویل فوری و 100% تضمینی

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است در مورد دریافت فالوور رایگان از سایت خرید فالوور داشته باشید:

چگونه میتوان از «سایت خرید فالوور» فالوور رایگان دریافت کرد؟

برای انجام این کار می‎توانید یک عکس یا یک ویدیوی تبلیغاتی از «سایت خرید فالوور» را در پیج خودتان استوری کرده و پیج اینستاگرام «سایت خرید فالوور» را نیز منشن نمایید. راه دیگر این است که از لینک رفرالی که این سایت در اختیار شما میگذارد استفاده کرده و با اعتباری که به دست می آورید، اقدام به خرید فالوور کنید.

آیا فالوورهای رایگان ارائه شده در «سایت خرید فالوور» واقعی هستند؟

بله، یکی از تفاوت های «سایت خرید فالوور» با سایر ارائه دهندگان فالوور رایگان این است که فالوورهایی که به شما تحویل می‎دهد همگی واقعی و فعال هستند و می‎توانند در افزایش نرخ تعامل پیج شما هم موثر باشند.

آیا برای دریافت فالوور رایگان باید پیجمان عمومی باشد؟

‎بله برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام و سایر خدمات وب سایت خرید فالوور، باید پیجتان پابلیک(عمومی) باشد.

کیفیت فالوورها چگونه است؟

‎‎با توجه به اینکه پنل شما رایگان شارژ میشود و از سرویس های سایت سفارش میدهید، فالوورها از کیفیت بالایی برخوردار هستند به گونه ای که شما خریدار همیشگی خواهید بود!.

آیا فالوورهای رایگان فعالیت هم دارند؟

معمولا هر افزایش فالووری صرفا جنبه بالا بردن تعداد دارد ولی از نظر کیفیت قابل قبول است.

آیا با هر پیجی میتوانیم استوری جهت دریافت فالوور رایگان را منتشر کنیم؟

بله اما این پیج باید برای خودتان باشد و مدتی از تاسیس آن گذشته باشد و در آن فعالیت کرده باشید.

چگونه «سایت خرید فالوور» متوجه انتشار ویدیو یا عکس از سوی ما می‎شود؟

شما در استوری خود پیج «سایت خرید فالوور» را منشن میکنید و به این ترتیب «سایت خرید فالوور» متوجه این موضوع خواهد شد.

چرا باید به سایت شما اعتماد کنم؟

"سایت خرید فالوور، دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد و برای دریافت این نماد نیاز به امضا و تایید هویت خواهید داشت و به این معنی میباشد که هویت این سایت کاملا تایید شده است.

‎آیا به پسورد پیجم نیاز است؟

خیر ، هیچ یک از خدمات سایت ما به پسورد پیج شما نیازی ندارد.

‎آیا فالوور رایگان برای موفقیت در اینستاگرام کافی است؟

خیر، برای رسیدن به اهداف و موفقیت در اینستاگرام به تعداد زیادی فالوور و نولید محتوای مناسب دارید.

فالوور رایگان

همه ی افرادی که صاحب یک پیج اینستاگرامی هستند و تمایل دارند که از آن درآمد کسب کنند، برای یک بار هم که شده به فکر دریافت فالوور رایگان اینستاگرام افتاده اند؛ برخی از افراد بعضی از اپلیکیشن های خارجی را معرفی کرده اند که فالوور رایگان میدهد؛ همچنین برخی از افراد داخل ایران هم ادعا میکند که فالوور ایرانی رایگان در اختیار شما قرار میدهند.

 

اما ما به شما میگوییم که اگر قصد دریافت فالوور رایگان از این اشخاص را دارید، دست نگه دارید. این فالوورها اغلب فیک هستند و نه تنها فایده ای به پیج شما نمیرسانند بلکه توسط الگوریتم های اینستاگرام و سایر فالوور هایتان شناسایی شده و اعتبار خود را از دست خواهید داد. به جای این روش، «سایت خرید فالوور» سازوکاری را فراهم کرده است که با استفاده از آن میتوانید فالوور رایگان دریافت کنید. با ما همراه باشید تا چیزهای بیشتری در این رابطه یاد بگیریم.

 

چرا از «سایت خرید فالوور» فالوور رایگان دریافت کنیم؟

برای یک پیج اینستاگرامی، هیچ چیز مهم‌تر و ارزشمند‌تر از این نیست که تعداد دنبال کننده‌های خود را افزایش دهد؛ علت این امر هم واضح است چراکه اگر تعداد فالوورهای پیج شما زیاد باشد، میزان بازدید از محتوای پیجتان نیز بالا می‌رود و در نهایت باعث می‌شود که فروش محصولاتتان چند برابر شود.

 

داشتن فالوور به تعداد کافی از دو جهت اهمیت دارد: اولا که مردم به صفحات اینستاگرامی با فالوورهای بیشتر، راحت‌تر اعتماد می‌کنند و از سویی دیگر، اینستاگرام هم برای رتبه‌بندی پیج‌ها جهت ورود به اکسپلور به تعداد فالوورها توجه ویژه دارد.

 

اما افزایش تعداد فالوورها اصولا هزینه‌بر است چه از لحاظ مالی و چه از نظر زمانی؛ اکنون سایت خرید فالوور فرصتی را فراهم کرده است که با استفاده از آن می‌توان تعداد فالوورها را تا حدی افزایش داد که این کار به صورت رایگان انجام می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستور العمل‌هایی که در زیر گفته شده است را انجام دهید و سپس این موضوع را به مدیران سایت هرید فالوور اطلاع دهید تا فالوورها به پیج شما اضافه شوند.

 

چگونه میتوان از «سایت خرید فالوور» فالوور رایگان دریافت کنیم؟

اگر تمایل دارید که برای پیج اینستاگرامی خود فالوور رایگان دست و پا کنید، خوب است بدانید که «سایت خرید فالوور» خدمتی را فراهم کرده است که مانند یک معامله ی دو سر برد است. در این معامله شما در پیج خود با هر تعداد فالووری که دارد، این مجموعه را به دنبال کننده های خود معرفی میکنید و «سایت خرید فالوور» نیز به شما تعدادی فالوور رایگان تحویل خواهد داد. برای دریافت آن کافی است که کارهای زیر را انجام دهید:

 

فالوور رایگان اینستاگرام با تحویل فوری

 

استوری یک ویدیو در مورد «سایت خرید فالوور»

یکی از کارهایی که میتوانید برای دریافت فالوور رایگان از «سایت خرید فالوور» انجام دهید این است که یک ویدیو از این سایت و در مورد این مجموعه را استوری کنید؛ همچنین لازم است که در استوری خود پیج «سایت خرید فالوور» را نیز منشن کنید تا به این طریق مدیران سایت متوجه به اشتراک گذاری ویدیو توسط شما شوند.

 

با انجام این کار میتوانید 500 فالوور واقعی و ایرانی را در اسرع وقت دریافت کنید. شما میتوانید خودتان یک ویدیو ساخته و یا این که از ویدیوهای تبلیغاتی موجود در همین سایت استفاده کنید؛ اما اگر به هر دلیلی نمیتوانید یا تمایلی ندارید که یک ویدیو به اشتراک بگذارید، راهکارهای دیگری نیز برای شما وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

استوری یک عکس در مورد «سایت خرید فالوور»

یکی دیگر از کارهای ساده ای که برای دریافت ۱۰۰ عدد فالوور رایگان از «سایت خرید فالوور» میتوانید انجام دهید این است که یک عکس تبلیغاتی از این سایت را استوری کنید. و لازم است که حتما پیج «سایت خرید فالوور» را منشن کرده تا ادمین ها متوجه استوری شما شده و در نهایت به مدیران سایت خبر بدهند تا به پیج شما فالوورهای رایگان اضافه شود.

 

البته به خاطر داشته باشید که در صورتی که به جای ویدیو عکس از «سایت خرید فالوور» استوری کنید، فالوورهای کمتری نصیبتان می‏شود؛ شما میتوانید برای انجام این کار یک عکس را خودتان طراحی کرده و یا این که از عکس های تبلیغاتی موجود در همین سایت استفاده کنید. اما اگر انتشار عکس و ویدیو به شکل استوری هم برایتان امکان پذیر نیست، نگران نباشید. چرا که مدیران «سایت خرید فالوور» راه حل دیگری هم برای دریافت فالوور رایگان طراحی کرده اند که در ادامه به آن اشاره میکنیم.

 

به اشتراک گذاری لینک رفرال و دریافت فالوور رایگان اینستاگرام

راه دیگر برای دریافت فالوور رایگان اینستاگرام از «سایت خرید فالوور» این است که لینک رفرالی که به شما اختصاص داده می‏شود را به اشتراک بگذارید. لینک رفرال یک لینک منحصر به فرد است که به هر شخص اختصاص داده می‏شود؛ شما میتوانید این لینک را در جاهای مختلف به اشتراک بگذارید. برای مثال در بیوگرافی اینستاگرام خود، در سایت، در لینکدین، کانال و گروه های تلگرام، در پی وی دوستان خود و … .

 

وقتی که هر شخصی با استفاده از این لینک وارد «سایت خرید فالوور» شود و اقدام به خرید محصول کند، بخشی از سود به شما اختصاص می‏یابد و این سود به اعتبار شما در این سایت می افزاید و شما با توجه به میزان فعالیت خود یکی از اشتراک های نمایندگی طلایی، نقره‌ای و یا  برنزی را دریافت کنید و در خریدهای خود از تخفیف های ویژه این نمایندگی ها برخوردار شوید. شما میتوانید از این اعتبار برای خرید فالوور در همین سایت استفاده نمایید.

 

فالوورهای رایگان «سایت خرید فالوور» چه تفاوتی با سایر سایت ها دارد؟

یکی از مهم ترین تفاوت های بین فالوورهای رایگان «سایت خرید فالوور» با سایر سایت ها در این است که فالوورهای ارائه شده در این سایت واقعی و فعال هستند که در واقع این سایت فالوورها را کاملا به شکل رایگان در اختیار شما قرار نمیدهد بلکه از شما میخواهد که یک کار تبلیغاتی کوچک انجام دهید و به ازای آن فالوور رایگان دریافت کنید. به همین دلیل فالوورهای ارائه شده دقیقا مانند فالوورهای ایرانی و واقعی است که در این سایت برای فروش ارائه میشود.

 

نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تقریبا 100 درصد اپلیکیشن های خارجی که ادعا می کنند فالوور رایگان در اختیارتان قرار میدهند، فیک بوده و حتی ممکن است باعث دزدی اطلاعات شما هم بشوند. در واقع آنها بدافزارهایی هستند که نه تنها اکانت اینستاگرامی بلکه ممکن است کل تلفن همراه شما را مورد تهدید قرار دهند. به همین خاطر توصیه اکید میکنیم که هرگز به این سایت ها و اپلیکیشن ها اعتماد نکنید.

 

اگر شما میخواهید تعداد فالوورهایتان را در کمترین زمان به تعداد مد نظر خودتان برسانید «سایت خرید فالوور» اینجاست تا شما را در این مسیر همراهی کند. خرید فالوور اینستاگرام با شما افزایش فالوورایتان با ما فقط کافیست اراده کنید.

 

آیا فالوورهای رایگان دریافت شده از «سایت خرید فالوور» فعال و واقعی هستند؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن هر کسی شکل بگیرد، این است که آیا فالوورهایی که وب‌سایت خرید فالوور به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد قرار می‌دهد واقعی هستند یا خیر؟ در واقع همانطور که می‌دانید در میان فالوورهای واقعی، فالوورهای فیک نیز وجود دارند که حضور آنها در هر پیجی می‌تواند به کاهش فعالیت آن منجر شود و به همین دلیل لازم است که از واقعی بودن فالوورها به صورت کامل مطمئن باشید.

 

توجه داشته باشید با اینکه «سایت خرید فالوور» نام این فالوورها را فالوور رایگان قرار داده است اما در واقع رایگان نیست! شما با پخش لینک رفرال، اشتراک گذاری فیلم یا تصویر، در حال تبلیغ کردن این سایت و خدماتش هستید.

 

 «سایت خرید فالوور» جهت تشکر از اشتراک گذاری صفحات خود توسط پیج شما، تعداد قابل توجهی فالوور با کیفیت و واقعی را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ در واقع این یک تبادل منافع دوسویه است چراکه هر دو طرف‌ یعنی شما و سایت خرید فالوور، از این تبادل سود می‌برید و در نتیجه نیازی نیست که نگران واقعی بودن فالوورهای رایگان سایت خرید فالوور باشید.

 

 این سایت برای این که این اعتماد و رضایت به صورت طولانی‌مدت تری ادامه داشته باشد، به طور قطع فقط و فقط فالوورهای واقعی و فعال را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد؛ البته باید به این نکته توجه داشته باشید که همواره بین فالوورهای واقعی تعدادی فالوور فیک هم وجود دارد که این موضوع طبیعی است و این درصد بسیار کمی از کل تعداد فالوورها را تشکیل می‌دهد.

 

در هر صورت، فالوورهایی که وب‌سایت  خرید فالوور در اختیار شما قرار می‌دهد واقعی می‌باشند و امکان رایگان بودن آن زمینه‌ای را برای شروع رشد پیج شما فراهم می‌کند.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • نگین افسری

  19 اکتبر 2023، 11:34

  بهترین سایت برا خرید فالوور قطعا همینه

 • سعید قدرتی

  19 سپتامبر 2023، 12:09

  با این سرویس فالوور رایگان پیج کاریمو بالا بردم واقعا راضیم 😍💖

 • علیرضا

  16 آگوست 2023، 14:49

  دمتون گرم بابت این سرویس❤❤❤

 • reza

  16 آگوست 2023، 14:48

  بهترین سایت در زمینه شبکه های اجتماعی اینو با جرعت دارم میگم👌👌👌

 • محسن ابراهیم زاده

  11 ژوئن 2023، 21:47

  خیلی کم ریزش داشت من راضی بودم😘❤

 • رضا نادری

  10 ژوئن 2023، 12:32

  عالی😘😘💖💖💕💕💕❤👌

 • سیما

  26 مه 2023، 10:46

  فالور رایگان گرفتم خوب بود سریع ارسال شد

 • آرش نادری

  23 آوریل 2023، 12:33

  👌👌

 • زهرا نظری

  21 آوریل 2023، 14:39

  ممنون از سایت خرید فالوور من اکثر سرویس ها شو خریداری کردم هم هزینشون خوبه هم کیفیتشون❤❤👌

 • امیر کفاشی

  18 آوریل 2023، 11:10

  با همین فالوورای رایگان پیجمو به 2 کا رسوندم دم سایت خرید فالوور گرم خدایی❤❤❤❤❤

 • مهسا قادری

  12 آوریل 2023، 12:22

  عالی بود من فالوورا رو گرفتم

 • شادی ابراهیم زاده

  21 فوریه 2023، 10:45

  فالوورای رایگانش انصافا خوب بود خیلی ممنونم ازتون👌👌👌💖❤

 • reza

  19 فوریه 2023، 17:32

  عالی و خیلی خیلی خوب بهترین سایت هس بدون شک ❤❤❤

 • امیر خضری

  22 ژانویه 2023، 21:13

  😍💖

 • نوید محمد زاده

  12 ژانویه 2023، 14:15

  چقدر فوق العاده و آسون تعرفه های لایک ها و ویو ها هم خیلی خوب و ارزونِ واقعا خسته نباشید میگم بهتون💖💖💖💖😘😘😘

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد