(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید فالوور فیک اینستاگرام 100% باکیفیت و ارزان با تحویل فوری

اگر دوست دارید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و به دوستان و آشنایان خود پوز تعداد فالوور های خود را بدهید بهترین کار خرید فالوور فیک است زیرا هم بسیار ارزان است و هم بسیار سریع است و نیاز نیست شما ماه ها تلاش کنید تا بتوانید فالوور بالایی داشته باشید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (2 امتیاز)

خرید فالوور فیک اینستاگرام

بهترین سرویس های خرید فالوور فیک اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 🙋‍♂ فالوور فیک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
6460 فالوور فیک اینستاگرام - 5,000  تومان 20000/100 فعال
4640 🔴فالوور اینستاگرام فیک ظرفیت 500 کا ♻ و سرعت بالا روزی 60 کا ♻ جبران ریزش 365 روزه🙍🏻 توضیحات 32,700  تومان 500000/10 15 ساعت 54 دقیقه فعال
4638 🔴فالوور اینستاگرام ارزان ظرفیت 10 میلیون♻ و سرعت بالا روزی 30 کا ♻ جبران ریزش 300 روزه 🙍🏻 توضیحات 38,900  تومان 500000/10 فعال
4634 🔴فالوور اینستاگرام VIP واقعی و باکیفیت ♻ گارانتی جبران ریزش 90 روزه (سرعت پایین) 🙍🏻 توضیحات 44,600  تومان 1000000/100 21 ساعت 59 دقیقه فعال
4642 🔴فالوور اینستاگرام فیک ظرفیت 500 کا ♻ و سرعت بالا🙍🏻 توضیحات 45,500  تومان 50000/10 فعال
6507 فالوور ویژه محدودیت | سرعت بسیار بالا🔥💎💕 توضیحات 49,100  تومان 500000/10 فعال
4641 🔴فالوور فیک ♻ 100 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 71,900  تومان 1000000/100 1 ساعت 19 دقیقه فعال
4643 🔴فالوور عربی اینستاگرام با تحویل فوری بدون ریزش ♻ 30 روز جبران ریزش🙍🏻 توضیحات 149,700  تومان 30000/100 فعال
4644 🔴فالوور عربی اینستاگرام ~ بدون ریزش ♻ 30 روز جبران ریزش🙍🏻 توضیحات 392,000  تومان 10000/10 فعال

خرید فالوور فیک اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خرید فالوور فیک اینستاگرام
ویژگی های خرید فالوور فیک اینستاگرام 2

ویژگی های خدمات فالوور فیک اینستاگرام

💎 کیفیت فالووردارای عکس پروفایل و اسم ایرانی با تحویل فوری
💲 قیمت فالوورشروع قیمت از 1,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هافالوور فیک درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید فالوور فیک اینستاگرام با بالاترین کیفیت

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

آرزویی که سر دارید را با ما به واقعیت تبدیل کنید. در سایت خرید فالوور ما برای دوستانی که تمایل افزایش فالوورهای خود را دارند نوعی فالوور به اسم فالوور فیک را فراهم کرده ایم که با پرداخت مبلغی ناچیز میتوانید فالوورهای خود را به صورت کاملا طبیعی افزایش دهند و در اینستاگرام دیده شوید.

خرید فالوور فیک اینستاگرام 100% باکیفیت و ارزان

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

چه مدت طول می کشد تا سفارشات انجام شود؟

تمامی سفارشات به صورت خودکار در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود.

کیفیت فالوورهای فیک سایت خرید فالوور چطور است؟

سایت خرید فالوور یک شرکت مشتری مدار است که در آن همیشه حق با مشتری است. ما همیشه بهترین و باکیفیت ترین خدمات را با کمترین قیمت ممکن به مشتریان خود ارائه میدهیم تا تمامی مشتری هایمان رضایت کامل را از سایت خرید فالوور داشته باشند.

چگونه از «سایت خرید فالوور» فالوور فیک خریداری کنم؟

شما کافیست از بین انواع کیفیت فالوور های فیک یکی را انتخاب کنید و با تکمیل مراحل ثبت سفارش و پرداخت فالوورهای درخواستی خود را دریافت کنید.

آیا با خرید فالوور فیک ممکن است اینستاگرام من را جریمه کند؟

اگر فالوورهای خریداری شده از سایتی نامعتبر باشد ممکن است این اتفاق رخ دهد ولی ما به شما این تضمین را میدهیم که اگر از سایت خرید فالوور خرید خود را انجام دهید هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

برای خرید فالوور فیک باید رمز خود را به سایت خرید فالوور بدهم؟

خیر. تنها چیزی که برای دریافت فالوور فیک نیاز است آیدی اینستاگرام شماست.

چرا باید فالوور بخرم؟

افزایش فالوور همان طور که میدانید کار بسیار دشواری میباشد به همین جهت ما به شما خرید فالوور را پیشنهاد میکنیم که هم سریع میباشد هم با مبلغ ناچیزی ره صد ساله را یک شبه طی میکنید.

آیا فالوورهای فیک ریزش دارند؟

فالوور های همیشه مقداری ریزش دارند که شما در توضیحات سرویس ها میتوانید میزان ریزش هر سرویس را مشاهده کنید.

آیا فالوورهای فیک فعال هستند؟

خیر. فالوورهای فیک به هیچ عنوان فعالیتی در پیج شما نخواهند داشت ولی با خرید فالوور شما به صورت طبیعی از طرف الگوریتم های اینستاگرام نیز فالوور واقعی نیز دریافت میکنید.

خرید فالوور فیک بهتر است یا واقعی؟

بسته به نیاز شما این میتواند متفاوت باشد. فالوور فیک بسیار ارزان میباشد ولی از طرفی کیفیت فالوورهای واقعی را ندارد. فالوورهای واقعی از کیفیت بالایی برخوردار هستند ولی قیمت فالوورهای واقعی بسیار بالاتر از قیمت فالوور فیک میباشد به همین دلیل شما باید از بین قیمت و کیفیت یکی را انتخاب کنید.

تفاوت فالوور فیک با فالوورهای دیگر چیست؟

تفاوت فالوور فیک با دیگر فالوورها در کیفیت و میزان واقعی جلوه دادن آنهاست فالوورهای فیک کیفیت پایین تری نسبت به دیگر فالوورها دارند ولی قیمت فالوور فیک ده ها برابر کمتر از دیگر فالوورها است.

خرید فالوور فیک

شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که میخواهید تعداد فالوورهایتان بالا باشد و به دوستان و آشنایان خود پوز فالوورهای خود را بدهید. ولی از آنجایی که جذب و افزایش فالوور کار بسیار دشواری میباشد به همین دلیل ما به شما خرید فالوور فیک را پیشنهاد میکنیم که هم بسیار سریع است و هم از قیمت بسیار پایینی برخوردار است.

 

 

آیا می‎توان از فالوور فیک انتظار لایک و کامنت داشت؟

برخی افراد سودجو ادعا می کنند که فالوورهای فیک آنها میتواند لایک کند، کامنت بگذارد و به طور کلی اینتراکشن داشته باشد و به نرخ اینگیجمنت آنها بیفزاید. اما خوب است بدانید که این ادعا کاملا غلط است. فالوور فیک، اکانتی است که به طور انبوه ساخته شده و هیچ فردی در حال استفاده از آنها نیست.

 

برای مثال من و شما هر روز وارد اینستاگرام می‏شویم و فعالیت هایی داریم اما در مورد فالوورهای فیک اینطور نیست و قضیه فرق دارد و کسی از آنها استفاده نمیکند. در نتیجه گول افراد سودجویی که ادعا میکنند فالوورهای فیک شان میتوانند پست های شما را لایک کنند یا کامنت بگذارند را به هیچ وجه نخورید. فالوورهای فیک تنها جنبه ی نمایشی دارند و به میزان اعتبار شما می افزایند.

 

خرید فالوور فیک اینستاگرام با تحویل فوری

 

مزیت اصلی فالوورهای فیک چیست؟

اگر نگاهی به انواع فالوور بیندازیم، متوجه خواهیم شد که فالوورهای واقعی ایرانی و خارجی وجود دارد که همگی فعال هستند و میتوانند به نرخ تعامل پیج ما نیز بیفزایند؛ چرا که میتوانند پست ها را لایک کنند، کامنت بگذارند، به استوری ها ری اکشن نشان دهند و … اما چرا از بین این فالوورها باید نوع فیک را انتخاب کرد؟

 

در واقع اینطور نیست که فالوور فیک بهترین گزینه باشد. شما بایستی بر اساس نیازمندی های خود، بودجه ای که در اختیار دارید، نوع فالوور را انتخاب کنید.

 

از آنجایی که مزیت اصلی فالوور فیک افزایش ظاهری فالوورهاست، بنابراین بایستی این نوع از فالوور را زمانی انتخاب کنید که صرفا بخواهید تعداد فالوورهایتان بیشتر از آن چیزی که هست نمایش داده شود. برای مثال اگر در ابتدای راه هستید و کسی به پیج شما توجه نمیکند، میتوانید از فالوور فیک استفاده کنید. اگر مدتهاست که در اینستاگرام فعالیت دارید و میخواهید که صرفا تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید و نیازی به افزایش تعامل ندارید، پس فالوور فیک بهترین گزینه برای شما خواهد بود که هم هزینه ی بسیار کمی دارد و هم شما را به هدف اصلی تان میرساند.

 

 

آیا اینستاگرام میتواند فالوورهای فیک خریداری شده را تشخیص دهد؟

الگوریتم های اینستاگرام روز به روز در حال پیشرفت هستند و میتوانند موارد جزئی تری را شناسایی کنند. اما این الگوریتم ها هنوز نمی توانند که فالوورهای فیک را تشخیص دهند. از آنجایی که فالوورهایی که در «سایت خرید فالوور» ارائه می‏شود از لحاظ ظاهری به فالوورهای واقعی شباهت بسیاری دارند در نتیجه تشخیص آنها امکان پذیر نیست.

 

 

چه کسانی بهتر است که از فالوورهای فیک استفاده کنند؟

همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، هر نوع فالوور نمیتواند برای هر پیجی مناسب باشد. به همین خاطر افراد بایستی بر اساس نیازمندی خود انتخاب کنند که چه فالووری میتواند برایشان بهترین گزینه باشد. قطعا فالوور فیک نیز برای همه ی افراد مناسب نیست. اما این فالوور به درد چه کسانی میخورد؟

 

پیج های تازه کار

پیج هایی که به تازگی کار خود را در اینستاگرام شروع کرده اند، اغلب بودجه ی لازم برای خرید فالوور واقعی را ندارند. همچنین هزینه ی تبلیغات هم بسیار بالاست. در چنین زمانهایی خرید فالوور فیک یکی از بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ها خواهد بود. خرید فالوور فیک میتواند تعداد دنبال کننده های آن پیج را بیشتر از آنچه که واقعا هست نمایش دهد و همین مسئله سبب میشود تا میزان اعتماد پذیری آن به شدت افزایش یابد.

 

برای مثال چه کسی به پیجی که 100 فالوور دارد اعتماد خواهد کرد؟ حتی اگر بهترین محتوای ممکن را هم به اشتراک بگذارد اما از آنجایی که تعداد فالوورها زیاد نیست، کسی به آن پیج اعتماد نخواهد کرد. حتی امکان ورود پست ها به اکسپلور هم وجود نخواهد داشت. به همین خاطر بهترین کار استفاده از یک راهکار کمکی به نام خرید فالوور فیک است. به این ترتیب وقتی یک نفر وارد پیج میشود، تحت تاثیر تعداد فالوورها قرار میگیرد و به محتوای شما توجه بیشتری خواهد کرد.

 

پیج هایی که نیاز به تعامل بیشتر ندارند

گاهی در زمینه ی رشد یک پیج اینستاگرامی به موقعیت هایی برمیخوریم که پیج نیازی به داشتن تعامل ندارد اما با توجه به وضعیت رقبا نیاز است که تعداد فالوورها را افزایش داد. در چنین حالتی بهترین و مقرون به صرفه ترین کار ممکن این است که فالوور فیک بخرید. انجام این کار سبب می‏شود که با کمترین هزینه به هدف خود برسید.

 

در واقع شرایط به این شکل است که پیج از تعداد زیادی کامنت و لایک برخوردار است اما به خاطر کم بودن تعداد فالوورها ممکن است سوء تعبیرهایی بین مخاطبان ایجاد شود. خرید فالوور فیک میتواند به راحتی هرچه تمام تر این مشکلات را از بین ببرد.

 

کسب و کارهایی که بودجه ی کافی ندارند

اگر شما هم از آن دسته پیج هایی هستید که بودجه ی کافی برای خرید فالوور واقعی ندارید، اما دوست دارید که تعداد دنبال کننده هایتان افزایش یابد، بهترین کاری که میتوانید انجام دهید خرید فالوور فیک است. بسیاری از کسب و کارهایی که این روزها بسیار موفق ظاهر شده اند و مشتریان بسیاری دارند، در یک نقطه ی حیاتی اقدام به خرید فالوور فیک کرده اند. حتی سلبریتی ها نیز برای این که از هم قطارهای خود عقب نیفتند، اقدام به خرید فالوور فیک میکنند بنابراین چرا شما نباید این کار را انجام ندهید.

 

 

آیا با خرید فالوور دیگر نیازی به تولید محتوا نخواهیم داشت؟

بسیاری از سایت های سودجو ادعا میکنند که با خرید فالوور فیک دیگر نیاز به هیچ چیزی نخواهید داشت و با همان میتوانید میلیونی درآمد داشته باشید. اما به خاطر داشته باشید که این یک دروغ بزرگ است. فالوور خالی به تنهایی نمیتواند باعث موفقیت پیج شما شود. در هر صورت لازم است که تولید محتوای باکیفیت داشته باشید. خرید فالوور فیک تنها یک راه کمکی است برای این که زحمات شما به نتیجه برسد.

 

یعنی اگر به مقادیر زیاد اقدام به تولید محتوا کرده اید و یا این که میخواهید این کار را انجام دهید، میتوانید در کنار آن اقدام به خرید فالوور هم بکنید تا این زحمات نتیجه ی خود را نشان دهند. در غیر این صورت یعنی اگر هیچ محتوایی تولید نکنید یا صرفا کپی کنید، حتی اگر میلیون ها فالوور فیک هم خریداری کنید، باز هم به جایی نمیرسید.

 

به همین خاطر توصیه ی اکید میکنیم که حتما بعد از خرید فالوور فیک به فکر تولید محتوای باکیفیت باشید تا با استفاده از این روش ها در کنار هم بتوانید به پیج خود قدرت بدهید و افراد بسیاری را به خود جلب کنید. خرید فالوور فیک مانند یک اهرم کمکی میتواند به رشد پیج شما سرعت ببخشد.

 

کلام پایانی

همانطور که گفته شد وب سایت معتبر خرید فالوور، دنبال کننده های فیک را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت به پیج شما اعمال می کند که اگر می خواهید تعداد فالوورهای پیجتان بسیار بالا باشد، این سرویس بسیار مناسب می باشد چراکه فالوورهای واقعی را نیز به پیجتان جذب می کند.بنابراین اگر سرمایه کمی در دست دارید و یا در ابتدای فعالیت خود در اینستاگرام هستید، می توانید از این سرویس استفاده کنید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • محمد کریمی

  06 اکتبر 2023، 18:36

  عالس بود من راضی یودم از این سرویس ممنون از سایت خرید فالوور

 • reza

  06 اکتبر 2023، 18:36

  perfect

 • لیلا فرجی

  16 آگوست 2023، 12:32

  وب سایت خرید فالوور محشرههههه😘

 • سجاد

  22 جولای 2023، 10:43

  سلام سرعت و کیفیت فالووراتون و سایتتون عالیه مخصوصا پشتیبانی قویتون سریع پاسخگو هستن خدا قوت . مرسی👌👌👌❤❤

 • نرگس رشیدی

  14 ژوئن 2023، 21:38

  ممنون از پشتیبانی خوبتون
  فالوورا خیلی سریع برام اضافه شد

 • هدیه

  11 ژوئن 2023، 11:21

  عالیه بنظرم هم قیمت هاتون مناسبه هم خدماتتتون من همش شک داشتم ک پولو بریزم برام فالور نزنن یا اینکه کم بزنن ولی خداییش همه چیزشون عالیه

 • فاطمه

  15 مه 2023، 22:18

  فقط میتونم بگم عااااااااااااااااالی
  نه کم نه زیاد
  من برای اطمینان 500تا خریدم به محض پرداخت اضافه شد

 • عرفان ابراهیم زاده

  12 مه 2023، 16:10

  این سایت واقعا عالیه من اولش اعتماد نداشتم کم خرید کردم ولی بعدش دیدم کارشون درسته 5هزار تا دیگه سفارش دادم خدمات پشتیبانی عالی هم دارن

 • ثنا برزنجی

  10 مه 2023، 12:43

  منونم من از پنل شما خیلی راضی ام فالور ها خیلی کم ریزش داره ❤️❤️❤️

 • پدرام مهرنوایی

  27 آوریل 2023، 14:12

  خیلی عالی پیشنهاد میکنم خرید کنید ضرر نمیکنید.❤❤❤👌

 • نیلوفر

  24 فوریه 2023، 18:32

  سلام ممنون از سایتتون به همه آشنایانم سایتتون رو معرفی کردم😍😍😍😍😘😘😘

 • reza

  21 فوریه 2023، 16:54

  سلام دوستان بسته 1000 تایی برا تست شفارش دادم کیفیتشون عالی هستش به شمام پیشنهاد می کنم با پشتیبانی صحبت کردم کد تخفیف فرستاد copn شمام استفاده کنید

 • amin

  15 فوریه 2023، 12:32

  💖💖💖❤❤❤❤💕

 • صدف پورمحمود

  12 فوریه 2023، 23:12

  حاجی من فالوور فیک خریدم حتی یدونه هم ریزش نداشت 😍😍

 • زهرا

  16 ژانویه 2023، 12:24

  کیفیتش واقعا عالیه الان برای تست یه کا خریدم همشون واقعی بود عالیه

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد