(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید فالوور خارجی اینستاگرام 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

اگر در خارج از ایران هم میخواهید به معروفیت و شهرت برسید «سایت خرید فالوور» در این راه شما را یاری میکند. شما هم میدانید جذب فالوور به ویژه کاربران خارجی کار بسیار دشواری میباشد. با تلاش های شبانه روزی شاید بتوانید به خواسته مد نظر خود برسید. تا راه راست هست چرا از جاده فرعی بریم با خرید فالوور خارجی در سریع ترین زمان ممکن میتوانید در هر گوشه از دنیا به معروفیت برسید و کسب و کار خودتان را رونق دهید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (2 امتیاز)

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

بهترین سرویس های خرید فالوور خارجی اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 🙋‍♂ فالوور خارجی
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
6034 فالوور خارجی با کیفیت | 🚀شروع فوری 🔻ریزش زیاد بدون گارانتی توضیحات 15,800  تومان 25000/10 59 دقیقه فعال
6227 فالوور خارجی واقعی اینستاگرام با تحویل فوری (هر دقیقه 1 کا) - 33,900  تومان 100000/10 43 دقیقه فعال
6228 🔴 فالوور واقعی اینستاگرام | هندی (1کا در هر دقیقه) 🙍🏻‍♂️ توضیحات 34,700  تومان 500000/10 فعال
6229 🔴فالوور خارجی اینستاگرام - میکس |🔻ریزش کم ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 38,900  تومان 300000/10 فعال
6363 🔴 فالوور خارجی با کیفیت | 90 روز گارانتی جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 39,600  تومان 1000000/10 فعال
6364 🔴 فالوور خارجی اینستاگرام | بدون ریزش ♻️ 30 روز گارانتی جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 39,600  تومان 500000/10 5 ساعت 25 دقیقه فعال
6365 🔴 فالوور خارجی اینستاگرام | با کیفیت 🐢 سرعت پایین🔻 بدون ریزش ♻️ 30 روز گارانتی جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 41,300  تومان 300000/10 1 ساعت 4 دقیقه فعال
4618 🔴 فالوور خارجی اینستاگرام (پیج خصوصی هم میزند) باکیفیت و ارزان با تحویل فوری 🙍🏻 توضیحات 63,000  تومان 50000/10 21 دقیقه فعال
4614 🔴فالوور خارجی بدون جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 66,500  تومان 5000000/50 فعال
4778 🔴فالوور تیک آبی اینستاگرام تایید شده | 1 پکیج فالوور | 1 سفارش در هر حساب | اکانت با تیک آبی 🙍🏻 توضیحات 100,700  تومان 1/1 فعال
5624 🔴فالوور اینستاگرام واقعی خارجی - فول پروفایل دار - همگی اکانت های قدیمی - بسیار سریع - ریزش فقط 5% توضیحات 121,800  تومان 1000000/10 2 ساعت 42 دقیقه فعال
4619 🔴فالوور خارجی اینستاگرام | بدون جبران ریزش - واقعی - فوری - حداکثر 1K 🙍🏻 توضیحات 237,600  تومان 1000/20 فعال
6230 🔴فالوور خارجی اینستاگرام 100 درصد فالوور واقعی ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 247,500  تومان 1000/20 فعال
6231 🔴فالوور خارجی اینستاگرام ♻ 30 روز جبران ریزش 🙍🏻 توضیحات 247,500  تومان 1000/20 فعال
4779 🔴اینستاگرام |🔹 فالوور تایید شده | پکیج 6 فالوور | 1 سفارش در هر حساب | اکانت با تیک آبی 🙍🏻 توضیحات 543,800  تومان 1/1 فعال

خرید فالوور خارجی اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خرید فالوور خارجی

ویژگی های خدمات فالوور خارجی اینستاگرام

💎 کیفیت فالوورفعال و دارای استوری, دارای عکس پروفایل با تحویل فوری
💲 قیمت فالوورشروع قیمت از 5,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هافالوور خارجی درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید فالوور خارجی اینستاگرام با بالاترین کیفیت

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

با خرید فالوور خارجی اینستاگرام کسب و کار خودتان را مثل برق و باد در تمام دنیا رونق ببخشید و درآمد دلاری کسب کنید. تولید محتوای جذاب و کاربردی با شما افزایش فالوور خارجی با ما. فالوور های فعال خارجی را با بهترین قیمت و کیفیت به طور کاملا طبیعی در سریع ترین زمان ممکن در پیج خود دریافت کنید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام 100% باکیفیت و ارزان کاملا تضمینی

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور خارجی اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

چرا باید فالوور اینستاگرام خریداری کنم؟

شما با خرید فالوور خارجی اینستاگرام در جوامع خارجی میتوانید برای خودتان اعتبار و شهرت ایجاد کنید و اگر محصول یا خدماتی را تبلیغ یا ارائه می دهید، با خرید فالوور افزایش فروش را در کمترین زمان تجربه کنید.

چقدر طول میکشد تا سفارش تکمیل شود؟

تمامی سفارشات بعد از ثبت سفارش و پرداخت به صورت کاملا اتومات در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود.

چگونه از سایت فالوور خارجی اینستاگرام خریداری کنم؟

شما کافیست از بین سرویس های قرار داده شده در ابتدای همین صفحه سرویس مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای چه پیج هایی مناسب است؟

پیج هایی که در خارج از کشور ایران فعالیت دارند و میخواهد در خارج از ایران شناخته شوند و برند خود را داشته باشند یا در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند بهترین روش برای شناخته شدن و افزایش فروش و جذب مخاطب خرید فالوور میباشد.

آیا فالوورهای خارجی باعث افزایش نرح تعامل می شود؟

بله، این نوع فالوور اکثرا واقعی هستند و باعث جلب توجه دیگر کاربران می شود که تعامل پیج شما در نهایت چند برابر می شود.

آیا ممکن است با خرید فالوور خارجی اکانت من بن شود؟

خیر به هیچ عنوان این ممکن نیست. متخصصان ما از جدیدترین تکنیک ها برای افزایش فالوورهای شما به طبیعی ترین شکل ممکن استفاده میکند.

برای خرید از سایت رمز عبور را باید ارائه دهم؟

خیر. ما به هیچ عنوان هیچ اطلاعاتی از شما درخواست نمیکنیم تنها چیزی که باید به سایت ارائه دهید آدرس پیج یا پست است.

فالوورهای خریداری شده از کدام کشورها می باشد؟

فالوورهای خارجی به تفکیک جغرافیایی هستند و اغلب از کشور های اروپایی هستند.

آیا فالوورهای خریداری شده ریزش دارند؟

فالوور های این سایت به دلیل واقعی بودن تا 10 درصد ریزش دارند که امری کاملا طبیعی است.

آیا وب سایت خرید فالوور تضمین بازگشت وجه دارد؟

بله، در صورت بروز مشکل هنگام ثبت سفارش و یا نارضایتی شما از سرویس خریداری شده، وب سایت خرید فالوور هزینه پرداختی شما را بازمیگرداند.

خرید فالوور خارجی اینستاگرام

وقتی قصد خرید فالوور دارید، با انواع متفاوتی از آن مواجه خواهید شد؛ خرید فالوور خارجی هم یکی از همین انواع است که میتواند برای برخی از پیج ها بسیار مفید واقع شود. «سایت خرید فالوور» یکی از معدود فروشگاه هایی است که اقدام به فروش فالوور خارجی با بالاترین کیفیت ممکن می‎ کند. اما ما هرگز به شما پیشنهاد نمیکنیم که بدون داشتن اطلاعات و آگاهی اقدام به خرید هر محصولی کنید. به همین خاطر در اینجا قصد داریم تا شما را بیشتر با این محصول یعنی فالوور خارجی آشنا کنیم و بگوییم که این نوع از فالوور برای چه کسانی مناسب تر است.

 

 

فالوور خارجی دقیقا چیست؟

فالوور خارجی، فالووری است که یک شخص آن را ساخته که در خارج از کشور اقامت دارد و کسی که در حال استفاده از آن اکانت هست نیز در کشوری غیر از ایران اقامت دارد؛ این اکانت ها برای روسیه، آلمان، ایالات متحده، چین، هند و … می باشند. بنابراین فالوور خارجی نیز اکانتی دقیقا مشابه من و شماست که در حال فعالیت روزانه در اینستاگرام است. تنها تفاوت در این است که موقعیت مکانی آن در فضایی خارج از ایران است.

 

فالوور خارجی یکی از بهترین ابزارهای کمکی برای مطرح شدن در سطح جهان است. این فالوورها میتوانند به الگوریتم های اینستاگرام نشان دهند که طرفداران و دنبال کننده های شما در سراسر جهان حضور دارند و به این ترتیب پیج شما به عنوان یک اکانت بین المللی شناخته خواهد شد و این موضوع میتواند در میزان موفقیتی که کسب میکنید بسیار تاثیرگذار باشد.

 

 

آیا اینستاگرام میتواند موقعیت مکانی را تشخیص دهد؟

بله، اینستاگرام در برخی از امکانات خود از شما میخواهد که دسترسی برنامه به موقعیت مکانی را به آن بدهید. در چنین حالتی، این اپلیکیشن میتواند جغرافیای شما را متوجه شود و از طریق همین قابلیت الگوریتم های خود را آموزش خواهد داد که چه اکانت هایی برای مردم کدام کشور جالب تر و جذاب تر است و به این ترتیب کاری میکند که کاربرانش بیشترین زمان ممکن را در این برنامه بگذرانند.

 

خرید فالوور خارجی اینستاگرام با تحویل فوری

 

چرا باید فالوور خارجی را از سایت خرید فالوور بخریم؟

1.درگاه پرداخت امن
2.دارای نماد اعتماد الکترونیک
3.تضمین بازگشت وجه در صورت بروز مشکل هنگام ثبت سفارش و یا نارضایتی شما مشتریان گرانقدر از محصول خریداری شده
4.تضمین جبران ریزش
5.دارای پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
6.ارائه با کیفیت ترین سرویس های شبکه های اجتماعی با قیمت های مقرون به صرفه

 

 

خرید فالوور خارجی برای چه پیج هایی مناسب است؟

همانطور که گفتیم، فالوورها انواع متفاوتی دارند و اینطور نیست که تمامی آن ها برای همه ی پیج‎ها مناسب باشند؛ به همین خاطر لازم است که شما به عنوان ادمین پیج تشخیص دهید که کدام فالوور به دردتان خواهد خورد؛ اما به پرسش اصلی خود بازگردیم. خرید فالوور خارجی برای چه کسانی مناسب است؟

 

پیج هایی که مخاطبان شان در خارج از ایران هستند

یکی از مهم ترین کاربردهای خرید فالوور خارجی برای کسانی است که مخاطب آنها در خارج از کشور حضور دارند و یا این که پیج‎شان بین‎المللی است. این افراد با استفاده از خرید فالوور خارجی به اینستاگرام خاطرنشان خواهند کرد که محتوای پیجشان برای مردم خارج از ایران نیز جالب است و بهتر است که در لیست پیشنهادات افراد خارجی نیز قرار بگیرند. در واقع شما با داشتن فالوور به اینستاگرام نشان میدهید که طرفداران شما فقط به یک نقطه ی جغرافیایی تعلق ندارند بلکه به صورت بین المللی هستند.

 

پیج هایی که میخواهند تعداد فالوورهای خود را بیشتر نمایش دهند

یکی دیگر از کاربردهای خرید فالوور خارجی برای کسانی است که دوست دارند تعداد فالوورهای پیج خود را بیشتر از آنچه که هست نشان دهند اما بودجه ی کافی برای خرید فالوور ایرانی ندارند. همانطور که میدانید، فالوور ایرانی کمی گران تر از نوع خارجی است. به همین خاطر افرادی که دوست دارند که تعداد فالوورهای‏شان را بیشتر کنند اما تمایلی به خرید فالوور فیک ندارند، از نوع خارجی استفاده میکنند.

 

پیج هایی که میخواهند خود را بین المللی نشان دهند

برخی از پیج ها هستند که مخاطبان آنها داخل ایران حضور دارند اما به دلایلی تمایل دارند که پیج خود را بین المللی نشان دهند. این افراد نیز میتوانند از تکنیک خرید فالوور خارجی استفاده کنند. به این خاطر که بسیاری از کاربران اینستاگرام این روزها وارد بخش فالوورها می‏شوند و پروفایل ها را چک میکنند. قطعا پروفایل افراد خارجی مانند نام و عکس آنها با ایرانی ها متفاوت است و به این ترتیب پیج میتواند اعتبار بسیار بیشتری را کسب کند و درآمد خود را افزایش دهد.

 

 

خرید فالوور خارجی اینستاگرام چه تاثیری روی پیج میگذارد؟

همانطور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره کردیم، اینستاگرام میتواند دسترسی به لوکیشن را از شما دریافت کند. الگوریتم های این برنامه به شکلی ساخته شده اند که بر اساس موقعیت جغرافیای فالوورهاش، تشخیص میدهد که این پیج برای مردم چه منطقه ای جذاب تر خواهد بود. برای مثال وقتی که فالوورهای شما همگی از ایران باشند آنگاه الگوریتم ها چنین تشخیص میدهند که این پیج برای مردم ایران جذاب تر است. بنابراین پست شما وارد اکسپلور ایرانی ها شده و در لیست پیشنهادات کاربران داخل کشور قرار خواهد گرفت.

 

اما اگر فالوورهای شما از آلمان، ترکیه، روسیه، چین و … باشد آنگاه الگوریتم های اینستاگرام فکر میکنند که اکانت شما بین المللی است و برای مردم تمام جهان جذاب خواهد بود. در نتیجه پست های شما وارد اکسپلور جهانی شده و در لیست پیشنهادات بین المللی نمایش داده خواهد شد.

 

 

آیا فالوورهای خارجی ریزش دارند؟

یکی از مسائلی که باید به آن توجه داشت این است که فالوورها اگر واقعی باشند، ریزش خواهند داشت! بله درست شنیدید! فالوورهای واقعی ریزش دارند. حتی اگر به شکل ارگانیک و با تولید محتوا هم فالوور به دست آورید یا این کار را با تبلیغات انجام دهید، باز هم ریزش را تجربه خواهید کرد. یادتان باشد که این فالوورهای فیک هستند که ریزشی ندارند و ثابت باقی می مانند به این خاطر که هیچ کسی در حال استفاده از آنها نیست. اما با خرید فالوور خارجی از «سایت خرید فالوور» بعد از مدتی شاهد ریزش به اندازه ی 5 تا 10 درصد فالوورهای خریداری شده خواهید بود که یک امر بسیار طبیعی است.

 

در واقع این فالوورهای خارجی به شکلی کاملا طبیعی به پیج شما اضافه می‏شوند و ممکن است تعداد کمی از آنها بعد از مدتی علاقه ای به محتوایی که شما ارائه میکنید، نداشته باشند و در نتیجه شاهد ریزش باشید. یادتان باشد که این موضوع کاملا طبیعی است و به هیچ عنوان گول کسانی که میگویند فالوور هایشان هیچ ریزشی ندارند را نخورید چرا که یک دروغ است.

 

همچنین اگر در خارج از ایران فعالیت دارید به این معنی نیست که نباید فالوور ایرانی خریداری نکنید ایران هم یکی از کشورهای شناخته شده در آسیا میباشد و میلیون ها ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند برای افزایش فالوورهای ایرانی در پیج خود با بهترین قیمت و کیفیت حتما به صفحه خرید فالوور مراجعه کنید.

 

البته اگر میزان ریزش فالوورهای شما بیش از 20 درصد شد حتما با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف کنیم.

 

کلام پایانی

همانطور که گفته شد، فالوور خارجی اینستاگرام مزیت های فراوانی دارد چراکه قیمت آن نسبت به فالوور واقعی کمتر بوده و می تواند بازخورد مثبتی برای پیجتان به همراه داشته باشد.

سایت خرید فالوور این سرویس را با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا با اعمال فوری به شما عزیزان ارائه می دهد؛ بنابراین می توانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

16دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • ستاره عمرانی

  06 اکتبر 2023، 18:55

  فالوورا خیلی سریع واسم اومد ممنونم از سایت خوبتون

 • بنیامین بهادری

  16 سپتامبر 2023، 10:32

  سایتتون واقعا عالیه فالووراش همشون واقعین 💕

 • reza

  16 آگوست 2023، 12:05

  ممنون از سایت خوبتون😍😍😍😍😘😘😘

 • ثنا

  30 جولای 2023، 14:21

  سایت خرید فالوور قطعا بهترینه این فالوورا همشون فعالن پیج من خیلی رشد کرد دمتون گرم😍

 • اوین برزنجی

  24 جولای 2023، 17:21

  سیرویس عالی بود من راضی بودم پشتیبانی هم خیلی خوب جوابمو داد انصافا

 • داریوش

  20 جولای 2023، 12:03

  برا منی ک خارج از ایرانم خیلی جواب داد اولش باورم نمی شد واقعا دمتون گرم انصافا سایت خوبیه به همه پیشنهاد میکنم👍👌

 • مبین نایب زاده

  12 جولای 2023، 13:11

  بهترین سایت برا خرید محصولات شبکه های اجتماعی

 • حسین

  17 ژوئن 2023، 16:10

  عالی بود فالوور های خارجتون👌👌👌👌

 • کریم انصازی

  22 مه 2023، 11:41

  بهترین خدماتو ارائه می ده این سایت به همتون پیشنهاد می کنم

 • امیر حیایی

  21 مه 2023، 13:00

  خیلی عالی بود و سریع انجام شد. مرسی واقعا❤🔥

 • کیانا نیک خواه

  15 مه 2023، 18:59

  سلام سایت شما خیلی خوبه به نظر من بهترین سایته برا خرید فالوور و لایک اینستا💕💕❤❤❤❤😘

 • yasin

  14 آوریل 2023، 12:41

  ali bud dametun garm

 • نادیا عظیمی

  12 مارس 2023، 12:20

  سلام شما واقعا یه سایت حرفه ایی و عالی دارید ممنونم از خدمات خوبتون ❤️❤️

 • مرتضی اکبری

  20 فوریه 2023، 12:23

  مرتضی هستم از ترکیه فالوور سفارش دادم همشون استوری هامو دیدن ممنونم ❤️

 • mohsen

  06 فوریه 2023، 18:48

  😍😍😍😍💖💖💖❤❤❤

 • رضا رادان

  10 ژانویه 2023، 11:57

  داداش سایتتون عالیه فالورها همشون لایک میکنن مرسی ❤️

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد