(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

لایک رایگان اینستاگرام 100% ایرانی و واقعی بدون ریزش با تحویل فوری

دریافت لایک رایگان اینستاگرام 100% تضمینی با بهترین کیفیت بدون پرداخت هیچ هزینه ای, برای شمایی که در ابتدای راه هستید و تازه به اینستاگرام پا گذاشته اید و سرمایه لازم را برای بالا بردن لایک پست های خود ندارید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

4.8/5 – (13 امتیاز)

دریافت لایک رایگان اینستاگرام

سرویس دریافت لایک رایگان اینستاگرام

🔴 اینستاگرام ♥️ لایک رایگان
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
6144 🔴 لایک اینستاگرام باکیفیت بدون ریزش با تحویل فوری ❤ توضیحات 1,500  تومان 500000/10 16 دقیقه فعال
6508 🔴لایک رایگان اینستاگرام | 🚀فوری 🔻بدون ریزش❤️ توضیحات 1,500  تومان 500000/10 فعال
6145 🔴 لایک اینستاگرام ارزان - بدون گارانتی ❤ - 1,700  تومان 35000/100 فعال
6232 🔴لایک اینستاگرام باکیفیت با تحویل فوری❤️ توضیحات 1,700  تومان 100000/10 31 دقیقه فعال
6233 🔴لایک پست اینستاگرام با تحویل فوری❤️ توضیحات 1,700  تومان 200000/20 فعال
4653 🔴لایک رایگان اینستاگرام❤️ توضیحات 2,600  تومان 150000/10 13 دقیقه فعال
6153 ❤‍🔥 هر روز 200 عدد لایک رایگان اینستاگرام از ما هدیه بگیر ❤‍🔥 توضیحات 2,600  تومان 200/10 15 دقیقه فعال
6146 🔴لایک اینستاگرام پرسرعت ظرفیت 250 کا♻ و سرعت بالا ❤️ توضیحات 2,700  تومان 250000/10 فعال
6147 🔴 لایک اینستاگرام ♻ گارانتی جبران ریزش 60 روزه - بدون ریزش - دکمه لغو ❤️️️ توضیحات 2,700  تومان 250000/10 فعال
6148 🔴لایک اینستاگرام | حداکثر 500 هزار ♻ جبران ریزش 60 روز | بدون ریزش | تحویل سریع ❤️ توضیحات 2,900  تومان 250000/10 فعال
6149 🔴 لایک اینستاگرام ♻ 90 روز گارانتی جبران ریزش - بدون ریزش - دکمه لغو ❤️️ توضیحات 2,900  تومان 250000/10 فعال
4652 🔴لایک رایگان اینستاگرام واقعی❤️ توضیحات 3,500  تومان 300000/10 11 دقیقه فعال
6150 🔴 لایک اینستاگرام ♻️ 45 روز گارانتی جبران ریزش ❤️ توضیحات 5,000  تومان 100000/10 فعال
6151 🔴 لایک اینستاگرام واقعی (بالاترین کیفیت) با تحویل فوری و بدون ریزش ❤️ توضیحات 8,300  تومان 30000/10 فعال
6234 🔴لایک اینستاگرام باکیفیت بدون ریش با تحویل فوری❤️ توضیحات 9,900  تومان 30000/10 فعال
6152 🔴 لایک اینستاگرام - ریچ ایمپرشن - واقعی - سرعت بالا - کیفیت عالی ❤️️️ توضیحات 33,000  تومان 30000/10 فعال

لایک رایگان اینستاگرام 100% واقعی و تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است، لایک رایگان اینستاگرام را با بهترین کیفیت و حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های لایک رایگان اینستاگرام
ویژگی های لایک رایگان اینستاگرام

ویژگی های خدمات لایک رایگان اینستاگرام

💎 کیفیت لایک رایگاندارای پروفایل ایرانی کاملا واقعی، دارای استوری با تحویل فوری
💲 قیمت لایک رایگانرایگان
زمان انجام سفارشاتکاملا خودکار
📞 پشتیبانی۲۴ ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
مقدار ریزشریزش ندارد
🎯 نحوه ثبت سفارش ثبت سفارش از سایت به صورت آنلاین

لایک رایگان اینستاگرام با تحویل فوری

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

شاید شما هم جزو آن دسته از افراد باشید که تازه به اینستاگرام پا گذاشته اید و دوست دارید پست هایتان لایک بالایی داشته باشد و نظر کاربران را به خود جذب کنید. همانطور که خودتان نیز میدانید افزایش لایک در اینستاگرام کار بسیار دشواری است. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما دریافت لایک رایگان از سایت خرید فالوور میباشد.

لایک رایگان اینستاگرام با تحویل فوری

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد دریافت لایک رایگان از سایت خرید فالوور داشته باشید:

دریافت لایک رایگان اینستاگرام از «سایت خرید فالوور» چگونه است؟

شما با انتشار استوری به شکل عکس و ویدیو از «سایت خرید فالوور» و به اشتراک گذاشتن لینک رفرال می‎توانید از لایک رایگان این مجموعه بهرمند شوید.

آیا لایک های رایگان این سایت واقعی هستند؟

بله، این لایک ها دقیقا مشابه با لایک هایی است که در همین مجموعه به فروش میرسد و میتواند تاثیرات مثبت زیادی روی افزایش نرخ تعامل و اعتماد مخاطبان داشته باشد.

برای دریافت لایک رایگان باید پیجم عمومی باشد؟

بله برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام و سایر خدمات وب سایت خرید فالوور باید پیجتان پابلیک(عمومی) باشد.

کیفیت لایک ها چگونه است؟

با توجه به اینکه پنل شما رایگان شارژ میشود و از سرویس های سایت سفارش میدهید ؛از کیفیت بالایی برخوردار هستند به گونه ای که شما خریدار همیشگی خواهید بود.

چرا باید به سایت شما اعتماد کنم؟

وب سایت خرید فالوور دارای نماد اعتماد الکترونیک میباشد و برای دریافت این نماد نیاز به امضا و تایید هویت خواهید داشت و به این معنی میباشد که هویت آن کاملا تایید شده است.

آیا به محض انتشار استوری، لایک ها به پست من اضافه می‏شود؟

بله، اما ممکن است چند دقیقه ای طول بکشد تا مدیران پیج و سایت متوجه این موضوع شده و لایک ها را به پست مد نظر شما اضافه کنند.

برای دریافت لایک رایگان باید رمز عبور خود را در اختیار سایت قرار دهیم؟

خیر. برای دریافت لایک رایگان از سایت خرید فالوور نیازی به رمز عبور نیست. فقط مطمئن شوید که صفحه شما عمومی و برای همه باز است. به خاطر داشته باشید که صفحات خصوصی نمی توانند از خدمات ما استفاده کنند.

آیا امکان دریافت لایک رایگان به صورت آنی وجود دارد؟

بله. امکان دریافت سرویس لایک رایگان به صورت آنی وجود دارد.

آیا لایک رایگان تاثیری بر پیجم دارد؟

بله، بینندگان با دیدن میزان لایک پست های شما، آن را ارزشمند تلقی کرده و با پیجتان تعامل برقرار می کنند.

آیا لایک رایگان کیفیت خوبی دارد؟

بله، این سرویس از وب سایت خرید فالوور، دارای کیفیت عالی می باشد که به صورت رایگان ب هشما عزیزان ارائه می دهد.

لایک رایگان اینستاگرام

به نظر میرسد تمامی کسب و کارهایی که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده اند بهتر است که با خدمات لایک رایگان اینستاگرام آشنا باشند؛ در واقع بیزینس  هایی که به تازگی متولد شده اند و بستر اینستاگرام را برای فعالیت های خود انتخاب کرده اند، اصولا با مشکل کمبود بودجه مواجه هستند. و برای حل این مشکل خود میتوانند از خدمات لایک رایگان اینستاگرام «سایت خرید فالوور» استفاده کنند. با ما همراه باشید تا نکات بیشتری در این رابطه یاد بگیرید.

 

 

منظور از لایک رایگان اینستاگرام چیست؟

لایک رایگان اینستاگرام همانطور که از نامش هم پیداست، لایکی است که به صورت رایگان به پست های شما در این شبکه ی اجتماعی افزوده میشود. در واقع شما برای خرید این نوع از لایک ها هیچ هزینه ای نمی پردازید.

 

اگر در گوگل عبارت دریافت لایک رایگان را جستجو کنید، به نتایج گوناگونی بر خواهید خورد. برای مثال ممکن است که با سایت ها و اپلیکیشن های خارجی مواجه شوید که ادعا میکنند میتوانند لایک هایی را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهند؛ اما پیشنهاد ما این است که به هر کسی که ادعای لایک رایگان میکند، اعتماد نکنید.

 

 

چرا نباید به هر سایت یا اپلیکیشن ارائه کننده ی لایک رایگان اعتماد کرد؟

شاید بهتر باشد از خودتان بپرسید که چرا یک شخص یا افرادی باید به شما لایک رایگان آن هم به تعداد خیلی زیاد بدهند؟ آیا انجام این کار برای‏شان مانند نوعی تبلیغات است؟ خوب است بدانید که اگر لایک هایی که به شما میدهند از سوی کاربران واقعی و فعال باشد، آنگاه این شیوه از تبلیغات قطعا برای‏شان صرفه اقتصادی نخواهد داشت.

 

در واقع بخش قابل توجهی از این پیشنهادات، لایک های فیک هستند که هم توسط الگوریتم های اینستاگرام قابل شناسایی است و هم از کاربران باهوش اینستاگرام میتوانند به راحتی آنها را تشخیص دهند؛ لایک های فیک تنها اعتبار پیج شما را کاهش خواهند داد.

 

اما ارائه ی لایک رایگان حتی اگر فیک باشد بخش خوب ماجراست! ممکن است برخی از این اپلیکیشن ها و سایت ها خود اکانت شما را هک کرده و باعث دردسر شوند؛ چه بسا نه تنها اینستاگرام بلکه کل تلفن همراه شما را هک کنند. به همین خاطر لازم است که حتما به موارد امنیتی توجه زیادی داشته باشید و بدانید که هیچ کسی و هیچ سایتی حاضر نیست که فی سبیل الله به شما لایک رایگان بدهد.

 

فالوور رایگان اینستاگرام 100% تضمینی

 

پس چرا «سایت خرید فالوور» لایک رایگان میدهد؟

لایک رایگان «سایت خرید فالوور» با مواردی که پیشتر بیان کردیم، فرق دارد. فرقش این است که ارائه ی این لایک ها به شکلی است که مانند یک معامله است. یعنی شما لایک ها را به صورت صد در صد رایگان در اختیار نخواهید داشت بلکه بایستی یک کار تبلیغاتی برای «سایت خرید فالوور»انجام دهید تا از لایک های واقعی این سایت بهرمند شوید؛ اما چه کارهایی؟ در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

 

استوری یک فیلم از «سایت خرید فالوور»

یکی از کارهایی که میتوانید با استفاده از آن تعداد زیادی لایک برای پست های خود در اینستاگرام دریافت کنید این است که یک فیلم در مورد «سایت خرید فالوور» تهیه کرده و آن را در استوری خود منتشر کنید.


البته نیازی نیست که یک ویدیوی فوق حرفه ای با کیفیت 4k تدارک ببینید! یک ویدیوی ساده هم میتواند کار شما را راه بیندازد؛ همچنین میتوانید از ویدیوهای آماده ای که در همین سایت وجود دارد هم استفاده کنید. اما حواستان باشد که حتما در استوری خود پیج «سایت خرید فالوور» را منشن کنید تا ادمین ها متوجه کار شما شده و به مدیران سایت خبر بدهند تا لایک رایگان در اختیار شما قرار دهند.

 

استوری یک عکس از «سایت خرید فالوور»

راه آسان تر برای دریافت لایک رایگان اینستاگرام  این است که یک عکس در مورد «سایت خرید فالوور» را استوری کنید. این عکس هم میتواند ساده اما باکیفیت باشد و حتی اگر خودتان قادر به طراحی عکس مناسبی نیستید، میتوانید از تصاویر پیج و سایت هم استفاده کنید.


در این مورد هم بایستی حتما پیج «سایت خرید فالوور» را منشن کنید. در نهایت لازم است بگوییم که در این مورد چون آسان تر از تهیه ی فیلم است، در نتیجه تعداد لایک های رایگانی که دریافت میکنید، کمی کمتر از مورد پیشین است.

 

انتشار لینک رفرال «سایت خرید فالوور»

آخرین راه برای دریافت لایک رایگان از «سایت خرید فالوور» این است که از لینک رفرال این سایت استفاده کنید؛ اگر شما صاحب یک پیج اینستاگرامی هستید، اگر سایت یا وبلاگ دارید، اگر در لینکدین، فیسبوک و … فعالیت میکنید، اگر یک کانال یا گروه تلگرامی دارید و … میتوانید این لینک را در رسانه ی خود قرار دهید.

 

با انجام این کار قطعا افرادی خواهند بود که روی آن کلیک کرده و از طریق لینک منحصر به فرد شما وارد «سایت خرید فالوور» میشوند و خرید انجام میدهند؛ در چنین حالتی بخش قابل توجهی از سود به شما اختصاص داده می‏شود و این سود به شکل اعتبار در «سایت خرید فالوور» ظاهر خواهد شد. حال شما میتوانید با استفاده از همین اعتبار اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید.

 

 

آیا لایک‎ رایگان اینستاگرام در «سایت خرید فالوور» واقعی هستند؟

قطعا بله. یکی از تفاوت هایی که بین «سایت خرید فالوور» و سایر سایت ها وجود دارد این است که لایک های رایگان ارائه شده در این سایت هیچ تفاوتی با لایک های ایرانی و واقعی که برای فروش در این مجموعه وجود دارد، نخواهد داشت.

 

لایک رایگانی که دریافت میکنید دقیقا مشابه با لایک هایی است که به شکل ارگانیک از سوی کاربران واقعی اینستاگرام میگیرید و علاوه بر این که اعتماد مردم به شما جلب خواهد شد، الگوریتم های اینستاگرام نیز متوجه این موضوع شده و ورود به اکسپلور برای شما هموارتر خواهد شد.

 

 

آیا دریافت لایک رایگان می تواند موثر واقع شود؟

سرویس لایک رایگان یکی از گزینه‌های جذاب و رایگان در پنل ماست که برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید. اگر تمایلی به هزینه کردن ندارید، پیشنهاد می‌شود که از خدمات لایک رایگان ما بهره ببرید.

 

با افزایش تعداد لایک‌های پست‌های اینستاگرام خود، می‌توانید سایر کاربران را به تعامل و لایک کردن ترغیب کنید؛ در واقع، خدمات لایک رایگان ما بهترین و مطمئن‌ترین راه بدون هزینه برای این کار است.

 

اگر می‌خواهید قبل از خرید سرویس‌ها از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید، می‌توانید ابتدا از خدماتی که در وب‌سایت ما ارائه می‌شود، استفاده کنید. با استفاده از این خدمات، می‌توانید به سرعت تعداد لایک‌های پست‌های خود را افزایش دهید.

 

 

تاثیر دریافت لایک رایگان بر روی الگوریتم اینستاگرام

یکی از عواملی که الگوریتم اینستاگرام بسیار حساس به آن است، تعداد لایک‌های یک پست است؛ این تعداد نمایانگر میزان جذابیت و ارزش محتوای یک پست می‌باشد. هر چقدر تعداد لایک‌ها بیشتر باشد، پست شما در دسترس افراد بیشتری قرار می گیرد.

 

بنابراین، می‌توانید فالوور، بازدید و لایک‌های طبیعی پیج خود را با این استراتژی افزایش دهید؛ سایت خرید فالوور خدمات افزایش لایک رایگان را به کاربران ارائه می‌دهد.
این سایت به عنوان یک منبع معتبر برای افزایش لایک‌های اینستاگرام بدون پرداخت هزینه شناخته می‌شود.

 

با درخواست لایک از این سرویس، شما می‌توانید به پست‌های خود اعتبار و محبوبیت بی‌هزینه افزوده و در اکسپلور (صفحه کاوش) نمایش داده شوید.


 باید توجه داشته باشید که لایک‌های اینستاگرام بدون پرداخت هزینه کمترین کیفیت را دارند و ممکن است بعد از مدتی کاهش پیدا کنند؛ در مقابل، لایک‌های رایگان اینستاگرام ما کیفیت بالایی دارند و شما می‌توانید آن‌ها را برای همیشه در پیج خود حفظ کنید.

 

 سایت خرید فالوور همچنین امکان دریافت لایک فوری رایگان را برای کاربران فراهم کرده است تا با استفاده از این سرویس ‌بتوانید به سرعت تعداد لایک‌های خود را افزایش داده و پست‌های خود را در دسترس افراد بیشتری قرار دهید؛ در ضمن، توصیه می‌شود که برای دستیابی به نتایج بهتر، به همراه این سرویس از سایر خدمات مکمل ما نیز استفاده کنید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد تعداد لایک پست در اینستاگرام اهمیت زیادی دارد و می تواند محبوبیت محتوای شما را نشان دهد، بنابراین با استفاده از این سرویس رایگان “وب سایت معتبر خرید فالوور” می توانید میزان لایک پست های خود را به راحتی افزایش دهید و پیج خود را محبوب سازید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

16دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • مهدیه معروفی

  19 اکتبر 2023، 20:43

  عالی بود من از خدمات این سایت خیلی راضیم

 • شادی جهانی

  09 سپتامبر 2023، 18:23

  سلام عاااالی هستید من اکثرا از خدمات رایگانتون استفاده کردم واقعا عالیه همشون واقعین ممنونم برا این آپشناتون 😉🤩🤩💖

 • sibir60208

  22 آگوست 2023، 11:54

  عالی هستید فکر نمیکردم لایک رایگان بتونم بگیرم 😍😘

 • sadegh

  17 آگوست 2023، 12:20

  ممنون از سایت خرید فالوور
  بچه ها همتون لایک رایگانو بگیرید حتما

 • سونیا شرفی

  19 ژوئن 2023، 12:18

  لایک ها رو گرفتیم خوب بودن ما هم استفاده کنید دوستان

 • مندانه

  15 ژوئن 2023، 14:23

  👌👌👌

 • ثریا کریمی

  10 ژوئن 2023، 23:44

  لایک های رایگانش انصافا کیفیتش خوب بود مرسی ازتون

 • علیرضا

  17 مه 2023، 22:31

  دمتون گرم لایک ها کیفیت خوبی داشتن

 • ستاره رحیمی

  15 مه 2023، 14:16

  ممنون از سایت خوب خرید فالوور که این سرویس رو رایگان در اختیار ما گذاشت❤❤❤❤❤

 • فرزاد

  13 مه 2023، 12:42

  اقا لایک ها برا من افزوده شد دمتون گرم خدایی

 • شایان اصلانی

  11 مه 2023، 12:23

  💕🌹😍👌

 • امیر رضایی

  10 مه 2023، 12:14

  بهترین سایتی که میتونه اینستاتو رشد بده✌✌✌👏👏

 • نرگس

  11 آوریل 2023، 17:32

  عالللییی

 • فاطمه

  10 مارس 2023، 16:11

  بهترین سایت
  بسی راضیییی و عالی❤️

 • reza

  17 فوریه 2023، 15:22

  سلام به دوستان من واقعا راضی هستم از تمام خدمات سایت همچیزش واقعا خوبه پیشنهاد میکنم شماهم استفاده کنید

 • ایلار

  10 ژانویه 2023، 12:07

  سلام تقریبا ۲ سال کاربر سایت شما هستم این سایت یکی از امن ترین و قابل اعتمادترین سایت توی فضای مجازیه که خدمات عالی و سر وقت داره خسته نباشین تشکر فراوان از تیم زحمت کش سایت خرید فالوور

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد