(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را تا 30 مهر با 50% تخفیف خریداری کنید.

خرید واچ تایم یوتیوب باکیفیت 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

در اولین قدم برای مانیتایز شدن به ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم نیاز دارید و همچنین یکی از پارامترهای مهم برای کسب درآمد بالا از یوتیوب بالا بودن میزان واچ تایم شما میباشد. گرفتن واچ تایم بالا در اوایل فعالیت شما در یوتیوب بسیار سخت است ولی شما با خرید واچ تایم یوتیوب در کمترین زمان ممکن با هزینه بسیار پایین میتوانید واچ تایم خود را بالا ببرید و به مرحله مانیتایز برسید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (53 امتیاز)

خرید واچ تایم یوتیوب

بهترین سرویس های خرید واچ تایم یوتیوب

🔴 یوتیوب 🕑 واچ تایم
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر زمان حدودی تکمیل سفارش وضعیت عملیات ها
5061 🔴 خرید واچ تایم یوتوب فوق ارزان برای 5 ویدیو آخر - زمان ویدیو بالای 5 دقیقه ♻ گارانتی جبران ریزش 15 روزه 🕑 توضیحات 950,100  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (364,300  تومان )
نمایندگی نقره ای: (380,100  تومان )
نمایندگی برنزی: (395,900  تومان )
40000/2000 فعال
5062 🔴 یوتیوب - زمان تماشای 4k ساعت - مدت زمان ویدیو باید 45 دقیقه به بالا باشد - 2 هزار ساعت در روز 🕑 توضیحات 1,812,600  تومان
قیمت نمایندگی ها:
نمایندگی طلایی: (1,603,500  تومان )
نمایندگی نقره ای: (1,673,200  تومان )
نمایندگی برنزی: (1,742,900  تومان )
4000/100 فعال

خرید واچ تایم یوتیوب 100% تضمینی

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است واچ تایم باکیفیت و با حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

ویژگی های خدمات واچ تایم یوتیوب

💎 کیفیت واچ تایم یوتیوب واچ تایم توسط افراد واقعی و فعال با تحویل فوری
💲 قیمت واچ تایم یوتیوب شروع قیمت از 20,000 تومان
زمان انجام سفارشات تحویل آنی و کاملا خودکار پس از ثبت سفارش و پرداخت
📞 پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی ها واچ تایم 100% واقعی همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

خرید واچ تایم یوتیوب با تحویل فوری

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

اگر به دنبال کسب درآمد از یوتیوب هستید و میخواهید سریع تر چنل خود را مانیتایز کنید, مابه شما خرید واچ تایم یوتیوب را پیشنهاد میکنیم که هم بسیار سریع است و هم با کمترین هزینه میتوانید به مرحله مانیتایز برسید و از یوتیوب کسب درآمد دلاری کنید.

خرید واچ تایم یوتیوب 100% تضمینی

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید واچ تایم یوتیوب از سایت خرید فالوور داشته باشید:

خرید واچ تایم یوتیوب چه فایده ای دارد؟

برای این که شما بتوانید از یوتیوب خود درآمد دلاری کسب کنید، نیاز است که واچ تایم خود را در مدت 1 سال و پس از این که تعداد سابسکرایبرهای شما به 1000 تا رسید، به 4000 ساعت برسانید. خرید واچ تایم یوتیوب به شما کمک میکند تا سریعتر به هدف خود دست یابید.

آیا واچ تایم های خریداری شده ریزش دارند؟

خیر. به هیچ عنوان شما ریزش را تجربه نخواهید کرد. وقتی کاربری یکی از ویدیوهای شما را تماشا میکند دیگر امکان پذیر نیست که کاری کند که گویی ویدیو شما را تماشا نکرده است.

آیا واچ تایم های خریداری شده واقعی هستند؟

بله. کلیه ی واچ تایم ها واقعی هستند و از سوی کاربران فعال یوتیوب میباشند و با رویکردی به ویدیوهای شما افزوده میشوند که هیچ کس از خرید شما آگاه نمیشود.

خرید واچ تایم برای مانیتایز شدن کمک میکند؟

بله. یک از شرط های اساسی برای مانیتایز شدن این است که چنل شما ۴۰۰۰ ساعت واچ تایم کسب کند تا چنل شما به درآمد زایی برسد.

آیا خرید واچ تایم از سوی یوتیوب یا مخاطبان قابل شناسایی است؟

رویکردی که ما در «سایت خرید فالوور» برای افزودن واچ تایم در نظر گرفته ایم به شکلی است که یوتیوب یا مخاطبان شما هرگز قادر به تشخیص آن نیست.

سفارشات کی استارت میخوره و کی تکمیل میشه؟

سفارشات به محض ثبت و طی کردن مراحل پرداخت به صورت اتوماتیک فوری استارت میخوره و عرض چند ساعت تکمیل میشه که به میزان واچ تایم درخواستی شما بستگی داره.

با خرید واچ تایم ویدیو من حذف یا چنلم بسته نمیشه؟

خیر به هیچ عنوان همچین چیزی امکان پذیر نیست. سایت خرید فالوور به تمامی الگوریتم های یوتیوب آشنایی دارد و طبق این الگوریتم ها خدمات خود را به چنل شما اضافه میکند.

آیا با تماشای مجدد ویدیو واچ تایم چنل افزایش می یابد؟

بله اگر کاربر ویدیو شما را دوباره تماشا کند این برای شما واچ تایم محسوب میشود. حتی اگر یک کاربری ۱۰ بار به مدت ۳۰ ثانیه یکی از ویدیوهای شما را تماشا این برای شما ۱۰ ویو به حساب می آید.

آیا برای خرید سرویس ها، سایت خرید فالوور به پسورد ما نیازمند است؟

خیر. سایت خرید فالوور به هیچ عنوان برای افزون خدمات خود به چنل شما پسوردی درخواست نمی کند زیرا احتیاجی به پسورد نیست.

واچ تایم خریداری شده برای همه ویدیوهای چنل هست یا فقط یکی از ویدیوها؟

این کاملا به خود شما بستگی دارد که برای جدیدترین ویدیو خود واچ تایم خریداری کنید یا برای چند ویدیو آخر خود. ما در سایت خرید فالوور انواع سرویس ها را برای شما عزیزان در نظر گرفتیم، اگر سرویس خواصی را مدنظر دارید کافیست به پشتیبانی ما پیام دهید تا برای شما سرویس مدنظرتان را فراهم کنیم.

خرید واچ تایم یوتیوب

واچ تایم یکی از مولفه های اساسی یوتیوب برای تشخیص محبوبیت ویدیوها و کانال ها است. واچ تایم در واقع مدت زمانی است که یک کاربر ویدیوی شما را میبیند.

 

برای مثال اگر یک ویدیوی 30 دقیقه ای دارید و یک کاربر 5 دقیقه از آن را تماشا کرد، پس واچ تایم شما برابر 5 دقیقه است. هر چقدر که میزان واچ تایم شما افزایش یابد، احتمال افزایش درآمد شما هم بیشتر خواهد شد به همین خاطر تکنیک هایی مانند خرید واچ تایم یوتیوب به وجود آمده اند که به یوتیوبرها کمک میکند درآمد خود را افزایش دهند.

 

 

منظور از واچ تایم یوتیوب چیست؟

به مدت زمانی که یک یا چند ویدیوی شما در یوتیوب دیده می‏شود، واچ تایم آن گفته می‏شود. واضح است که هر چقدر یک ویدیو جذاب تر باشد، میزان واچ تایم آن که بر واحد ساعت است، افزایش مییابد. خوب است بدانید که اگر قصد کسب درآمد از یوتیوب دارید نیاز است که واچ تایم شما به 4000 ساعت برسد. حالا ما اینجا در «سایت خرید فالوور» قصد داریم تا به شما کمک کنیم که واچ تایم یوتیوب خود را افزایش دهید.

 

 

چرا باید به فکر خرید واچ تایم یوتیوب باشید؟

قطعا هر چقدر که میزان ساعاتی که کاربران در کانال شما می گذرانند، بیشتر باشد، به نفع شما خواهد بود اما در اینجا به شکلی واضح، مزایای خرید واچ تایم یوتیوب را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

رسیدن به مرحله ی مانیتایز شدن کانال یوتیوب

برای این که در یوتیوب به درآمد برسید، نیاز است که اولا تعداد 1000 سابسکرایبر داشته باشید و پس از آن 12 ماه زمان دارید تا واچ تایم خود را به 4000 ساعت برسانید. اما ممکن است به هر دلیلی قادر نباشید تا واچ تایم خود را در این مدت کوتاه به 4000 ساعت برسانید در چنین مواقعی میتوانید از خرید واچ تایم یوتیوب استفاده کنید و به هدف خود برسید.

 

خرید واچ تایم یوتیوب با تحویل فوری

 

سرعت بالا در اضافه شدن واچ‎ تایم

شما برای رسیدن به هدف افزایش واچ تایم راهکارهای مختلفی را میتوانید امتحان کنید که اکثر آنها برای این که بازدهی مورد نیاز برسند نیاز به زمان زیادی خواهند داشت. اما خرید واچ تایم یوتیوب به کمتر از 1 روز زمان نیاز خواهد داشت و شما به سرعت میتوانید احتمال افزایش درآمد خود را بیشتر کنید.تنها کاری که باید انجام دهید این است که پلن مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس پرداخت را انجام دهید تا فرایند اضافه شدن واچ تایم در کمتر از چند ساعت آغاز شود.

 

 

واچ‎ تایم را از کجا خریداری کنیم؟

ما اینجا در «سایت خرید فالوور» بهترین واچ تایم ممکن را با قیمتی مقرون به صرفه برای شما در نظر گرفته ایم. اما چرا این سایت گزینه ای مناسب برای خرید واچ تایم یوتیوب است؟

 

 

ارائه واچ تایم واقعی مشابه روش ارگانیک

در این روش واچ‎ تایم هایی که ارائه میشود، به شکلی به ویدیوها اضافه میشوند که بیشترین شباهت را به واچ تایم ارگانیک داشته باشد. یعنی واچ تایم از افراد با آی پی های گوناگون و در موقعیت های جغرافیایی مختلف دریافت میشود تا الگوریتم های یوتیوب به هیچ عنوان متوجه خریداری واچ تایم توسط شما نشوند.

 

 

واچ تایم با قیمت مناسب و مقرون به صرفه

اگر نگاهی به سایت های دیگری که اقدام به فروش واچ تایم میکنند بیندازید، متوجه خواهید شد که قیمتی که برای محصولات خود در نظر میگیرند یا خیلی کم است و یا خیلی زیاد. سایت هایی که واچ تایم را با قیمت بالا به فروش می‏رسانند اصولا از ناآگاهی افراد سوء استفاده کرده و واچ تایم معمولی را با قیمت گزاف به فروش میرسانند.

 

برخی از سایت ها هم واچ تایم رایگان ارائه میکنند که آن هم اصولا یا فیک و یا کلاهبرداری است. اما ما اینجا در «سایت خرید فالوور» محصولات خود را به شکل معقولانه و منصفانه به فروش میرسانیم.

 

 

ارائه مشاوره پیش از انجام خرید

خوب است بدانید که خرید واچ تایم هم میتواند زمان مناسب خود را داشته باشد. البته افزایش واچ تایم همواره و در هر زمانی، مفید خواهد بود اما اگر بتوانید آن را در زمان درستش تهیه کنید، میزان بازدهی که از آن دریافت میکنید، بسیار بیشتر از زمان های دیگر خواهد بود.

 

به همین خاطر پیشنهاد میکنیم که حتما پیش از خرید با مشاوران ما در این سایت ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید. شما میتوانید پس از خرید نیز مسائل و مشکلات خود را بیان کنید.

 

 

امنیت بالا

یکی از مسائلی که در زمینه ی خرید واچ تایم و به صورت کلی بازاریابی و افزایش درآمد در یوتیوب وجود دارد این است که امنیت شما به عنوان یک کاربر حفظ شود. برخی از افراد سودجو برای تحویل دادن واچ تایم از شما رمز عبور یا مشخصات امنیتی تان را میخواهند در صورتی که ابدا به این اطلاعات نیازی نیست و صرفا قصد آسیب رساندن به شما را خواهند داشت.

 

ما اینجا در «سایت خرید فالوور» اولویت اصلی خود را امنیت و رضایت کاربر در نظر گرفته ایم و به هیچ عنوان اطلاعات امنیتی آنها را دریافت نخواهیم کرد. همچنین هیچ گاه اطلاعات شما مبنی بر این که اقدام به خرید واچ تایم از سایت ما کرده اید، در اختیار کسی قرار نمیگیرد.

 

 

آیا واچ‎ تایم ارائه شده ریزش هم دارد؟

خیر. واچ تایم مفهومی نیست که بتوان برای آن ریزش متصور شد. برای مثال هنگامی که شما اقدام به خرید سابسکرایبر یا همان اعضای کانال میکنید، ممکن است که بعد از مدتی شاهد ریزش باشید اما در واچ تایم کاربر یکی از ویدیوهای شما را تماشا میکند و دیگر امکان پذیر نیست که کاری کند که گویا به تماشای ویدیوهای کانال شما ننشسته است.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

1دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
  • لعیا میرزایی

    14 سپتامبر 2023، 15:16

    سلام من خریداری کردم واقعا کیفیتش عالیه سرعتش بالاس 👍💖