(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید بازدید استوری اینستاگرام 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

خرید بازدید استوری اینستاگرام 100% تضمینی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت, بازدید استوری درست است که برای دیگران قابل رویت نیست ولی تاثیر زیادی بر روی الگوریتم های اینستاگرام دارد و به ورود شما به اکسپلور کمک شایستی میکند.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (17 امتیاز)

خرید بازدید استوری اینستاگرام واقعی

بهترین سرویس های خرید بازدید استوری اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 👁‍🗨 ویو استوری
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
4799 🔴ویو استوری اینستاگرام (فقط برای یک استوری) با تحویل فوری👁 توضیحات 9,000  تومان 400000/10 25 دقیقه فعال
4782 🔴ویو استوری اینستاگرام👁 توضیحات 9,900  تومان 100000/10 21 دقیقه فعال
4789 🔴ویو استوری اینستاگرام👁 توضیحات 9,900  تومان 100000/10 30 دقیقه فعال
4792 🔴ویو استوری واقعی اینستاگرام (همه استوری ها) با تحویل فوری👁 توضیحات 10,400  تومان 100000/10 16 دقیقه فعال
4783 🔴ویو استوری رایگان👁 توضیحات 11,000  تومان 15000/10 13 دقیقه فعال
4790 🔴ویو استوری اینستاگرام با تحویل فوری👁 توضیحات 11,000  تومان 15000/10 14 دقیقه فعال
6252 🔴 بازدید استوری ترکی اینستاگرام %100 کاربر ترک - حداکثر 4K - فوری 👁 توضیحات 12,300  تومان 4000/10 فعال
4784 🔴ویو استوری اینستاگرام | تحویل سریع👁 توضیحات 12,500  تومان 10000/10 9 ساعت 21 دقیقه فعال
4795 🔴ویو استوری اینستاگرام باکیفیت👁 توضیحات 12,500  تومان 10000/10 فعال
4796 🔴ویو استوری اینستاگرام (همه استوری ها) با تحویل فوری👁 توضیحات 12,500  تومان 12000/100 فعال
4786 🔴ویو استوری اینستاگرام | همه استوری ها👁 توضیحات 13,500  تومان 5000/100 11 دقیقه فعال
6253 🔴 ویو استوری اینستاگرام + لایک 👁 توضیحات 14,100  تومان 100000/10 فعال
4768 🔴ویو برای همه استوری اینستاگرام | MQ 1K👁 توضیحات 14,900  تومان 1000/200 فعال
6254 🔴ویو استوری اینستاگرام (همه استوری ها) با تحویل فوری👁📌 پیشنهادی سایت توضیحات 32,000  تومان 40000/10 فعال

خرید بازدید استوری اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات بازدید استوری واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خرید بازدید استوری اینستاگرام
ویژگی های خرید بازدید استوری اینستاگرام

ویژگی های خدمات ویو استوری اینستاگرام

👁️ کیفیت ویو استوریویوها از طرف افراد واقعی و فعال ایرانی با تحویل فوری
💲 قیمت ویو استوریشروع قیمت از 9,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هاویوها واقعی درجه 1 همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید ویو استوری اینستاگرام با تحویل فوری

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

ویو استوری اینستاگرام با اینکه برای کاربران قابل رویت نیست ولی تاثیر بسزایی بر روی الگوریتم های اینستاگرام دارد. دریافت ویو استوری همان طور که میدانید کار بسیار دشواری است از این رو ما پیشنهاد میکنیم تا ویو استوری خریداری کنید تا با صرف کمترین هزینه و وقت بازدید های خود را افزایش دهید.

خرید بازدید استوری اینستاگرام با تحویل فوری

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید بازدید استوری اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

آیا کاربران متوجه خرید ویو توسط شما می‏شوند؟

خیر، ویوها به دلیل واقعی بودن هیچ تفاوتی با اکانت های افراد فعال ندارد و هیچ کس از خرید بازدید استوری از سمت شما باخبر نخواهد شد.

آیا کاربران می‎توانند تعداد ویو استوری ما را ببینند؟ اگر نه پس چه فایده ه‎ایی دارد؟

کاربران به هیچ عنوان قادر به مشاهده ی تعداد ویو استوری شما نیستند اما این موضوع توسط الگوریتم های اینستاگرام تشخیص داده می‎شود و به این ترتیب رتبه ی پیج‎تان افزایش قابل توجه ی خواهد داشت.

‎‎چرا باید بازدید استوری اینستاگرام بخریم؟

‎با خرید بازدید استوری شما میتوانید به هر تعدادی که نیاز دارید ویو استوری خود را افزایش داده و شاهد افزایش چشمگیر آمار خود در اینستاگرام باشید.

‎مدت زمان ارسال بازدید استوری چقدر است؟

‎سفارشات بازدید استوری بصورت فوری ارسال میگردند؛ بلافاصله پس از ثبت سفارش توسط کاربر بازدید کننده ها برای مشاهده استوری شما ارسال میگردند.

سفارشات ویو استوری چگونه انجام میشوند؟

‎ثبت سفارشات ویو استوری اینستاگرام بسیار ساده میباشد؛ در ابتدا مطمعن باشید پیجتان پابلیک است و در ادامه با استفاده از آیدی پروفایل سفارشتان انجام میگردد.

خرید بازدید استوری چه فایده هایی دارد؟

افزایش احتمال ورود استوری به اکسپلور و افزایش ایمپرشن فایده ی اصلی خرید بازدید استوری است.

برای خرید ویو استوری چه اطلاعاتی را باید در اختیار سایت خرید فالوور قرار دهیم؟

تنها نام کاربری و استوری که می‎خواهید ویوها به آن اضافه شوند را باید مشخص کنید.

کیفیت سرویس ویو استوری چگونه است؟

‎شما کاربران گرامی میتوانید خدمات ویو استوری را با کیفیتی بی همتا و قیمتی ارزان همراه با ارسال فوری از سایت خرید فالوور دریافت کنید.

مزایای خرید ویو استوری اینستاگرام چیست؟

با خرید ویو استوری اینستاگرام می توانید تعداد ویو استوری های اینستاگرام خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید. این روش به اینفلوئنسر های اینستاگرام کمک می کند تا بتوانند تعداد ویو های استوری های خود را بالا ببرند.

این بازدید ها ایرانی هستند؟

‎سرویس‌های ایرانی در عنوان آن با عبارت ایرانی مشخص شده اند. اگر در عنوان سرویس عبارت ایرانی وجود ندارد یعنی ایرانی نیست.

خرید بازدید استوری اینستاگرام

تا به حال به این موضوع فکر کرده بودید که این امکان برایتان فراهم است که اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام کنید؟ آیا میدانستید که افزایش دادن بازدید استوری اینستاگرام میتواند تاثیر مستقیم و به سزایی در فرایند رشد پیج شما و افزایش درآمد کسب و کارتان داشته باشد؟ آیا میدانستید که استوری ها هم در بخش اکسپلور اینستاگرام نشان داد می‏شوند از طریق آن میتوانید مخاطبان بیشتری را به سوی خود جلب کنید؟

 

 

چرا خرید ویو استوری اینستاگرام؟

وقتی که صحبت از خرید ویو استوری اینستاگرام میشود, بسیاری از افراد میگویند که انجام آن بی فایده است به این خاطر که تعداد ویوها برای هیچ کسی غیر از خودتان که صاحب پیج هستید، نمایش داده نمی‏شود؛ بله, این که عدد ویوی استوری شما به هیچ کسی غیر از خودتان نمایش داده نمی‏شود, گزاره ای صحیح است اما این که خرید ویو استوری کار بی فایده ای است قطعا غلط بوده و نشان از عدم اطلاعات کافی دارد.

 

همانطور که وارد اکسپلور اینستاگرام می‏شوید و میتوانید دریایی از پست های گوناگون را مشاهده کنید, در بخش بالایی آن میتوانید به دنبال استوری هایی که منتشر شده است هم باشید. یعنی اینستاگرام استوری هایی که توسط پیج های پرطرفدار منتشر شده را در این قسمت نشان میدهد.

 

حالا شما میتوانید با خرید ویو استوری به الگوریتم های اینستاگرام بفهمانید که استوری شما ظرفیت و قابلیت این که وارد اکسپلور شود را خواهد داشت و به علاوه انجام این کار باعث افزایش ایمپرشن پیج شما هم خواهد شد.

 

خرید ویوی استوری چه فایده ای برای شما دارد؟

 

خرید بازدید استوری چه فایده ای برای شما دارد؟

خرید بازدید استوری اینستاگرام 2 فایده ی اصلی دارد که در اینجا به آنها اشاره خواهیم کرد.

 

ورود استوری به اکسپلور و جذب بی نهایت بازدید

الگوریتم های اینستاگرام بر اساس موارد مختلف و پارامترهای گوناگون تصمیم میگیرند که یک استوری را وارد اکسپلور کنند یا نه. از جمله ی این عوامل میزان محبوبیت خود پیج و از آن گذشته, تعداد لایک ها, ویوها و اینتراکشن هاست. در واقع وقتی که ویو, لایک و اینتراکشن یک استوری بیشتر باشد, احتمال این که بتواند وارد اکسپلور شود بیشتر هم خواهد شد.

 

بنابراین وقتی که شما اقدام به خرید بازدید استوری اینستاگرام میکنید, میتوانید شانس خود برای ورود به اکسپلور را افزایش دهید. ورود به اکسپلور یعنی قرار است که هزاران ویو به شکل ارگانیک کسب کرده و حتی امیدوار باشید که در صورت جلب نظر مخاطب, تعداد فالوور هایتان نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کند.

 

افزایش نرخ ایمپرشن صفحه

همانطور که الگوریتم های اینستاگرام برای بالا بردن رتبه ی یک پیج به جزئیات توجه میکنند, برایندی از مولفه های گوناگون نیز نتیجه گیری نهایی الگوریتم ها نسبت به پیج شما را تشکیل خواهد داد. قطعا تعداد ویو استوری برای این نتیجه گیری بسیار مهم است و شما میتوانید با خرید ویو استوری دید این الگوریتم ها را نسبت به خودتان مثبت تر کنید.

 

توجه داشته باشید که ایمپرشن یک صفحه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و میتواند سرنوشت یک کسب و کار را مشخص کند. بنابراین هر کاری که میتوانید انجام دهید تا ایمپرشن صفحه ی خود را بالا نگه دارید.

 

 

چرا بازدید استوری را از «سایت خرید فالوور» بخریم؟

همانطور که گفتیم, بازدید استوری میتواند باعث ورود استوری به بخش اکسپلور شود و حتی میتواند در نهایت به جذب فالوور بیشتر هم کمک کند. اما تمام این اتفاقات زمانی رخ خواهد داد که ویوهایی که دریافت میکنید از سوی کاربران واقعی اینستاگرام باشد. به همین خاطر پیشنهاد ما این است که این محصول را از «سایت خرید فالوور» خریداری کنید تا ارگانیک ترین ویوهای ممکن را دریافت نمایید. از جمله‎ مزایای خرید ویو از «سایت خرید فالوور» میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

دریافت ویوهای ارگانیک

گفتیم که ویو زمانی کمک کننده است که از سوی کاربران واقعی باشد و نه فیک. ما اینجا در «سایت خرید فالوور» کلیه ویوهایی که به مشتریان خود عرضه میکنیم, واقعی و از سوی کاربران فعال اینستاگرام است و به همین خاطر بیشترین شباهت ممکن را به ویوهای ارگانیک داشته و به هیچ عنوان توسط الگوریتم های اینستاگرام شناسایی نخواهد شد.

 

قیمت مناسب

یکی دیگر از دلایلی که سبب میشود «سایت خرید فالوور» گزینه ی مناسبی برای خرید ویو باشد این است که قیمت این محصول در این سایت به نسبت سایر فروشگاه ها مقرون به صرفه تر است و این مسئله باعث می‏شود تا همه ی افراد خصوصا کسانی که در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود در اینستاگرام هستند و بودجه ی چندانی ندارند هم بتوانند از این خدمات بهره ببرند.

 

تحویل سریع

فرایند اضافه شدن بازدید استوری به استوری شما به سرعت انجام می‏شود. از آنجایی که استوری تنها 24 ساعت عمر خواهد داشت در نتیجه ضروری است که اضافه شدن ویو به سرعت انجام شود تا اثربخشی خود را داشته باشد. ما اینجا در «سایت خرید فالوور» تلاش میکنیم تا به محض ثبت سفارش توسط شما, ویوها را اضافه کنیم. البته اضافه شدن ویوها با سرعت مناسب و معقولی انجام می‏شود تا الگوریتم های اینستاگرام بویی از این موضوع نبرند.

 

حفظ امنیت کاربر

یکی از اصول اساسی, در رویه کار «سایت خرید فالوور» این است که امنیت کاربر همواره در اولویت قرار دارد. خرید ویو استوری توسط شما به هیچ عنوان و توسط هیچ کسی فهمیده نمی‏شود و این یک راز بین شما و «سایت خرید فالوور» خواهد ماند. همچنین برای اضافه شدن ویوها به استوری نیاز به هیچ اطلاعات امنیتی مانند پسورد پیج نیست و تنها لازم است که پیج شما به حالت پابلیک باشد.

 

چگونه بازدید استوری بخریم؟

خرید ویو استوری از «سایت خرید فالوور» بسیار آسان است. کافی است که پلن خود را انتخاب کنید و آدرس پیج خود یا همان نام کاربری را وارد کنید و استوری مد نظرتان را هم مشخص کنید و در نهایت با پرداخت هزینه از سوی شما, ویوها به استوری تان اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید که سازوکار اضافه شدن ویوها به استوری تان کاملا مشابه با دریافت ویو به شکل ارگانیک است و نیازی نیست که بابت آن نگرانی داشته باشید.

 

 

آیا خرید ویو استوری راهی ایمن است؟

ما می‌دانیم که شما در زمان خرید سرویس ویو استوری نگرانی‌هایی را دارید که یکی از آنها در خصوص ایمن بودن آن است؛ بسیاری از کاربران در زمان خرید ویو استوری چنین سوالاتی را مطرح می‌کنند که آیا خرید این سرویس به پیج آسیبی وارد نمی‌کند؟ آیا خرید ویو استوری بدون مشکل انجام می‌شود؟ آیا این کار راهی ایمن برای افزایش بازدید استوری است؟ در پاسخ به تمامی این سؤالات لازم است اطلاع دهیم که خرید ویو استوری تنها به منبع سرویس خریداری شده وابسته است.

 

به بیان دیگر، اگر ویو استوری خریداری شده واقعی و باکیفیت باشد، نتیجه نهایی برای شما بسیار مطلوب خواهد بود؛ اما باید مراقب طرف دیگر این قضیه نیز باشیم و بدانیم که اگر این سرویس بدون کیفیت باشد، ممکن است آسیب‌هایی را برایتان به دنبال داشته باشد. این آسیب‌ها می‌توانند شامل کاهش اعتماد و ریزش زیاد ویو باشند که کیفیت این سرویس به منبعی بستگی دارد که از آن خرید می کنید.
«وب سایت خرید فالوور»، نه تنها این سرویس بلکه کلیه ی خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت بالا به شما عزیزان ارائه می دهد تا با خیال راحت بتوانید از آن خرید کنید.

 

اگر میخواهید بازدید پست های ویدیویی خود نیز افزایش دهید سایت خرید فالوور سازوکاری را فراهم کرده است که بتوانید با خرید ویو اینستاگرام به راحتی آب خوردن ویو پست های خود زا افزایش دهید.

 

 

چه کسانی می‌توانند نسبت به خرید ویو استوری اقدام کنند؟

بدون شک درک کرده اید که خرید بازدید استوری، روشی عالی برای رشد و موفقیت در اینستاگرام است؛ یکی از سرویس‌هایی که بین افراد بسیار رایج شده است، خرید بازدید استوری نام دارد؛ اما آیا همه افراد می‌توانند نسبت به خرید این سرویس اقدام کنند؟ چه کسانی اولویت بیشتری در خرید بازدید استوری واقعی اینستاگرام دارند؟ و یا مناسب چه کسانی می باشد؟

 

در پاسخ به چنین سوالاتی باید عرض کنیم که خرید بازدید استوری برای کاربران اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارد؛ در واقع به‌گونه‌ای نیست که بگوییم فلان دسته از کاربران قادر به خرید نیستند؛ اما برخی از افراد هستند که تنها خرید ویو استوری اینستاگرام می‌تواند برای آنها مفید واقع شود بلکه ضروری است؛ زیرا عدم استفاده از این سرویس سبب می‌شود دیگر رقبا از آنها پیشی بگیرند.

 

 ناگفته نماند که در زمان خرید می‌بایست پیج خود را به حالت عمومی قرار دهید؛ زیرا ارائه سرویس به پیج‌های خصوصی یا private ممکن نیست؛ به جز این مورد نکته دیگری در زمان خرید ویو استوری اینستاگرام وجود ندارد.

 

اولین دسته که خرید ویو استوری برایشان ضرورت دارد افرادی هستند که در حوزه تبلیغات فعالیت دارند و از این راه کسب درآمد می‌کنند.

 

دومین دسته، افرادی هستند که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و از بازدید پایینی بهره‌مند هستند. در آخر افرادی که نیاز دارند استوری آنها به تعداد بیشتری پیشنهاد شود.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • reza

  20 اکتبر 2023، 16:54

  عالی بود بازدید استوریم رفت بالا

 • ترانه علیدوستی

  15 سپتامبر 2023، 12:51

  بازدید استوریم خیلی بالا رفته ممنونم از سرویسای دیگتونم خرید کردم راضی بودم مچکرم 🙏💖🌹

 • امیر

  17 آگوست 2023، 14:39

  ممنون از خدمات عالیتون❤❤😍😍😍

 • سجاد

  17 آگوست 2023، 10:31

  خدماتتون عالی بود مرسی❤❤❤❤❤

 • مهشیاد

  24 ژوئن 2023، 16:33

  بازدید استوریام چند برابر شده خدایی ممنونم ازتون خیلی بهم کمک کرد ✌👏❤😍

 • متین

  21 ژوئن 2023، 14:34

  بازدید پیجم چند برابر شده دمتون گرم سایت خرید فالوور بهترین سایت دنیاست❤❤❤😍😍😍

 • نفس

  13 مه 2023، 21:56

  عالی بود

 • ابراهیم

  20 آوریل 2023، 16:57

  👌👌

 • افشین

  13 آوریل 2023، 11:21

  خسته نباشید میگم به تیم سایت خرید فالوور

 • نگین رشیدی

  13 آوریل 2023، 10:56

  متشکرم از پیچ خوبتون👍❤😍

 • وحید

  10 آوریل 2023، 19:31

  خیلی برام عزیزه مرسی از شما😍

 • فاطمه رضایی

  15 مارس 2023، 11:46

  حتما امتحان کنید خیلی بدرد بخوره👌👌👌

 • شادی

  12 مارس 2023، 10:32

  مرسی از لطف این سایت

 • مهستی

  10 فوریه 2023، 13:23

  واااای عالیهههع✌✌❤❤

 • reza

  17 ژانویه 2023، 14:28

  خیلی کمکم کرددد واقعا تشکر کاملا واقعی❤🙌

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد