(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید کامنت یوتیوب واقعی 100% ایرانی و ارزان با تحویل فوری

کامنت یوتیوب علاوه بر اینکه بر روی الگوریتم های یوتیوب بسیار تاثیر گذار است بر روی مخاطبان شما نیز تاثیر بسزایی دارد و باعث افزایش تعامل چنل شما میشود و بر ارزش چنل شما افزوده میشود. ولی از آنجایی که افزایش کامنت ویدیوها در یوتیوب کار بسیار دشواری است به همین دلیل ما به شما خرید کامنت یوتیوب را پیشنهاد میکنیم. شما با خرید کامنت از سایت خرید فالوور با صرف کمترین زمان و هزینه به تعداد کامنت دلخواه خود برسید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (34 امتیاز)

خرید کامنت یوتیوب

بهترین سرویس های خرید کامنت یوتیوب

100
عدد کامنت یوتیوب
5,900تومان
سفارش
200
عدد کامنت یوتیوب
11,800تومان
سفارش
500
عدد کامنت یوتیوب
29,500تومان
سفارش
700
عدد کامنت یوتیوب
41,300تومان
سفارش
100
عدد کامنت یوتیوب
5,900تومان
سفارش
200
عدد کامنت یوتیوب
11,800تومان
سفارش
500
عدد کامنت یوتیوب
29,500تومان
سفارش
700
عدد کامنت یوتیوب
41,300تومان
سفارش
🔴 یوتیوب 💬 کامنت
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
5083 🔴 یوتیوب - کامنت ارازن 💬 توضیحات 59,000  تومان 100000/100 فعال
5084 🔴 یوتیوب - کامنت سفارشی - MQ 100K - R30 - تحویل فوری 💬 توضیحات 132,900  تومان 100000/100 فعال
5087 🔴 کامنت ایموجی یوتیوب - سرعتی - بدون گارانتی - احتمال ریزش 💬 توضیحات 165,000  تومان 10000/10 فعال
5088 🔴 کامنت سفارشی یوتیوب - سرعتی - کیفیت خوب ♻ جبران ریزش ۳۰ روزه 💬 توضیحات 431,100  تومان 10000/10 8 دقیقه فعال
5089 🔴 یوتیوب - کامنت - سفارشی - 5k - فوری ♻ 30 روز جبران ریزش 💬 توضیحات 464,100  تومان 10000/1 13 دقیقه فعال
5090 🔴 یوتیوب - کامنت - MQ 10K - سفارشی - ارزان + سریع - فوری 💬 توضیحات 534,600  تومان 10000/1 فعال
5091 🔴 کامنت سفارشی یوتیوب [بریتانیا] 💬 توضیحات 2,165,700  تومان 500000/10 فعال

خرید کامنت یوتیوب ۱۰۰٪ تضمینی

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است کامنت هایی با بهترین کیفیت و حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

ویژگی های خدمات کامنت یوتیوب

💎 کیفیت کامنت یوتیوبکامنت توسط افراد واقعی و فعال با تحویل فوری
💲 قیمت کامنت یوتیوبشروع قیمت از 30,000 تومان
زمان انجام سفارشاتتحویل آنی و کاملا خودکار پس از ثبت سفارش و پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی هاکامنت واقعی درجه 1 همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

خرید کامنت یوتیوب با تحویل فوری

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

یکی از شاخصه های بسیار مهم برای ورود ویدیوهای شما به صفحه پیشنهادات یوتیوب بالا بودن کامنت های شماست. اگر علاوه بر ویو و لایک تعامل کاربران در کامنت ویدیوهای شما بالا باشد یوتیوب به ویدیو شما توجه بیشتری کرده و آن را به صفحه پیشنهادات خود میبرد تا به کاربران بیشتری به نمایش بگذارد.

خرید کامنت یوتیوب با تحویل فوری

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید کامنت یوتیوب از سایت خرید فالوور داشته باشید:

خرید کامنت یوتیوب چه فایده ای دارد؟

خرید کامنت یوتیوب میتواند باعث جلب توجه به یک ویدیو و افزایش ویو و واچ تایم آن شود.

آیا کامنت ها از سوی کاربران ایرانی میباشد؟

بله. کلیه کامنت ها از سوی کاربران ایرانی با پروفایل و آیدی و دارای استوری و پست میباشد.

آیا کامنت های ارائه شده در این سایت متنوع است؟

بله. کامنت فارسی، فینگلیش، انگلیسی، بدون ایموجی و با ایموجی و بر اساس موضوع مورد نظر شما برای‎تان ارسال خواهد شد.

پیش نیازهای لازم برای خرید کامنت یوتیوب چیست؟

چنل شما حتما باید عمومی باشد پس حتما قبل خرید کامنت چنل خود را از حالت پرایوت خارج کنید و در حالت پابلیک قرار دهید. بعد از تکمیل شدن سفارش و دریافت تمامی کامنت ها میتوانید دوباره چنل خود را پرایوت کنید.

آیا کامنت ها ریزش دارند؟ بعدا کامنت ها حذف نمیشوند؟

خیر. این کامنت ها به هیچ عنوان ریزش ندارند یا حذف نخواهند داشت.

آیا کامنت های ارائه شده در این سایت از سوی کاربران واقعی است؟

بله. کلیه ی کامنت ها از سوی کاربران واقعی است. از این بابت خیالتان آسوده باشد که کسی متوجه خرید شما نخواهد شد.

کامنت سفارشی یا کاستوم چیست؟

کامنت سفارشی بر اساس نوشته های ارسالی شما به هر نحوی که مدنظر شما باشد به ویدیوهای شما اضافه میشود برای سفارش این نوع کامنت باید شما در توضیحات سفارش یا در یک فایل کامنت هایی را که از سوی خود شما نوشته شده و مدنظر دارید را برای ما ارسال کنید، تا به ویدیوهای شما اضافه شود.

برای ثبت سفارش چه مراحلی رو باید طی کنم؟

ابتدا چنل خود را در حالت پابلیک قرار دهید سپس فقط کافیست از بین سرویس های موجود یکی را انتخاب کرده و ثبت سفارش را بزنید و سپس آدرس ویدیو و تعداد درخواستی را وارد کرده و سپس مراحل پرداخت را طی کنید. پس از پرداخت سفارش به صورت اتوماتیک استارت میخورد.

آیا خرید کامنت روی تعامل چنل من تاثیر دارد؟

بله. صد درصد روی تعامل چنل شما تاثیر گذار است زیرا مخاطبان با دیدن کامنت های بالای یک سایت فکر میکنند ویدیو شما جذاب بوده که این تعداد کامنت کسب کرده است و همچنین مخاطب با دیدن کامنت های بالای شما تمایل دارد که خود نیز زیر ویدیو شما کامنت درج کند و اینگونه از سوی خود کاربران نیز کامنت دریافت میکنید.

کامنت های عمومی یا همان رندوم چی هستن؟

به کامنت هایی که میتواند برای هر ویدیویی کامنت شود را کامنت عمومی میگویند به عنوان مثال: از ویدیو شما خیلی لذت بردم. یا مثلا: این ویدیو خیلی مفید بود دمتون گرم. به این نوع کامنت ها کامنت عمومی میگویند.

برای خرید باید پسورد را در اختیار سایت خرید فالوور قرار دهید؟

سایت خرید فالوور از شما برای ارائه خدمات خود به هیچ عنوان رمزی درخواست نمیکند.

خرید اکانت یوتیوب باعث حذف ویدیو یا بسته شدن چنل من نمیشود؟

خیر. به هیچ عنوان این عمل رخ نمیدهد زیرا سایت خرید فالوور طبق الگوریتم های یوتیوب این کامنت ها را به ویدیو شما اضافه میکند تا هیچ خطری برای چنل یا ویدیوهای شما نداشته باشد.

خرید کامنت یوتیوب

حتما در ویدیوهای یوتیوب دیده اید که سازندگان از شما میخواهند که برایشان کامنت بگذارید. انجام این کار باعث می‏شود که ویدیوها و حتی کانال شان بیشتر دیده شود و همین موضوع به درآمد آنها می افزاید.

 

بنابراین اگر شما هم به فکر کسب درآمد از این بستر هستید، نیاز خواهید داشت تا تعداد کامنت های خود را افزایش دهید. اما چگونه؟ خرید کامنت یوتیوب یکی از همین کارهاست. در ادامه با ما همراه باشید تا چیزهای بیشتری در این رابطه بیاموزید.

 

 

چرا کامنت یوتیوب مهم است؟

افراد به شکل های مختلفی جذب محتواها در یوتیوب میشوند. برخی ممکن است به کاورها توجه کنند، برخی به تعداد ویو و برخی دیگر به تعداد کامنت ها. از آنجایی که سرعت اینترنت در کشور ما پایین است و باز کردن ویدیوهای یوتیوب زمان زیادی میبرد لذا کاربران به مواردی مانند ویو و کامنت توجه زیادی میکنند.

 

اصولا تعداد زیاد کامنت نشان دهنده ی این موضوع است که موضوع ویدیو یا محتوای آن مفید، جالب، سرگرم کننده، جنجالی و … بوده است و به همین خاطر ارزش دیدن دارد.

 

همین مسئله سبب خواهد شد تا افراد بیشتری تمایل به تماشای ویدیوی شما داشته باشند و به این ترتیب نه تنها بازدید ویدیوهای شما افزایش مییابد بلکه تعداد کامنت و حتی تعداد سابسکرایبر هایتان نیز بیشتر خواهد شد.

 

 

خرید کامنت یوتیوب ارزان از «سایت خرید فالوور»

سرویس خرید کامنت یوتیوب یکی از محبوب ترین سرویس ها بین یوتیوبرها است و ما اینجا بهترین پلن ها را برای شما در نظر گرفته ایم. پلن های افزایش کامنت یوتیوب همگی دارای کیفیت بسیار بالا، تنوع در کامنت ها، تنوع در منطقه ی جغرافیایی کامنت گذاران همراه با قیمت مناسب است و میتواند یکی از میانبرهای اساسی برای رشد در دنیای یوتیوب باشد.

 

خرید کامنت یوتیوب 100% تضمینی

 

چرا باید به دنبال خرید کامنت یوتیوب باشید؟

برخی از افراد میگویند که افزایش تعداد کامنت ها فقط باید با استفاده از روش های ارگانیک انجام شود. اما واقعیت این است که اگر بخواهید به شکل طبیعی کامنت های خود را افزایش دهید، راه دور و دراز و سختی خواهید داشت و نمیتوانید در مدت زمان کوتاه به این هدف دست پیدا کنید.

 

بخش قابل توجهی از یوتیوبرهایی که شاهد آنها هستید، با استفاده از همین تکنیک توانسته اند به درآمدهای چند هزار دلاری در یوتیوب برسند. بنابراین چرا شما نباید از این امکان استفاده کنید؟ خرید کامنت یوتیوب میتواند توجه ها را به سوی شما، ویدیو و کانال تان جلب کند و به این ترتیب قادر به افزایش درآمد خود خواهید بود.

 

 

ویژگی های کامنت یوتیوب خوب چیست؟

پیش از هر چیزی باید با ویژگی های کامنت یوتیوب خوب آشنا باشید تا بتوانید انواع درست و صحیح آن را برای پیج تان تهیه کنید:

 

واقعی بودن کامنت ها

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک کامنت خوب باید از آن برخوردار باشد این است که از سوی کاربران واقعی باشد. شاید کاربران دیگر متوجه واقعی بودن یا نبودن کامنت ها نشوند اما قطعا ساز و کار یوتیوب دارای سیستم هوش مصنوعی است که به راحتی متوجه این قضیه شده و میتواند اکانت شما را جریمه کند؛ بنابراین پیش از خرید به واقعی بودن اکانت هایی که برایتان کامنت میگذارند دقت کنید.

 

تنوع کامنت ها

متنوع بودن کامنت ها بیشتر برای کاربران مهم است. وقتی که افراد وارد صفحه ی ویدیوی شما میشوند، قطعا برای ایجاد اطمینان بیشتر یا حتی برای تجربه ی فان این قضیه، اقدام به باز کردن کامنت ها میکنند و اگر تمامی آنها به یک شکل باشند به سرعت متوجه خریداری کامنت توسط شما شده و اعتمادشان را از دست خواهند دارد. به همین خاطر پیشنهاد میکنیم که حتما به فکر تهیه کامنت هایی باشید که از تنوع کافی برخوردار باشد. مثلا برخی از آنها فارسی، برخی فینگلیش، برخی بدون ایموجی و برخی با ایموجی باشد.

 

فرستاده شدن از IP‌ های گوناگون

یکی دیگر از ویژگی های کامنت خوب این است که از سوی IP های مختلفی که در موقعیت های جغرافیایی مختلف است، فرستاده شود. به این خاطر که یوتیوب به سرعت متوجه این موضوع می‏شود. البته وقتی که ویدیوی شما برای یک منطقه خاص ساخته شده است، قطعا بخش قابل توجهی از آی پی ها بایستی متعلق به آن منطقه باشد. با این حال تنوع کامنت ها از لحاظ آی پی بسیار مهم است.

 

 

چرا کامنت یوتیوب را از «سایت خرید فالوور» بخریم؟

«سایت خرید فالوور»، یک سایت پیشرو در زمینه ی بازاریابی اینستاگرام است که توانسته رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آورد. در همین راستا خدمات خود را به سایر شبکه های اجتماعی، پیام رسان‎ها و سرویس های اشتراک ویدیو گسترش داده است.

 

هم اکنون توانسته ایم با کیفیت ترین، بهترین و بروزترین خدمات مربوط به یوتیوبرهای عزیز را در اختیارشان قرار دهیم. یکی از همین سرویس ها، سرویس خرید کامنت یوتیوب است که به شما کمک می‎کند میزان بازدید از پست هایتان را تا حد زیادی افزایش دهید. به این خاطر که تعداد زیاد کامنت همواره توجه افراد را به سوی خود جلب خواهد کرد.

 

از دیگر دلایلی که سبب میشود «سایت خرید فالوور» گزینه ی خوبی برای خرید کامنت یوتیوب باشد این است که کامنت های صد در صد واقعی، با کیفیت بالا، از سوی IP های گوناگون و به شکل کاملا  ارگانیک را در اختیار شما قرار میدهد. شیوه ی اضافه شدن کامنت ها به پست به شکلی است که بیشترین شباهت را به جذب ارگانیک کامنت داشته باشد.

 

قیمت کلیه ی محصولات خصوصا کامنت یوتیوب به شکلی است که تمامی افراد میتوانند آن را خریداری کنند. «سایت خرید فالوور» پلن های متعددی را در نظر گرفته است که به مدد آن کسانی که به تازگی اقدام به راه اندازی کسب و کار خود در یوتیوب کرده اند نیز قادر به پرداخت آن خواهند بود.

 

همچنین مشاوره های پیش و پس از خرید نیز در این سایت در نظر گرفته شده است. در نتیجه اگر برای خرید کامنت یوتیوب شک دارید و یا این که نمیدانید که کدام یک از پلن ها برایتان مناسب است، میتوانید از مشاوران مجرب ما در همین سایت استفاده کنید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد خرید کامنت یوتیوب از مریت های فراوانی برخوردار است که شما عزیزان می توانید از آن استفاده نماید؛ وب سایت خرید فالوور این سرویس را با کیفیت بسیار بالا به شما عزیزان ارائه می دهد تا به راحتی بتوانید میزان تعامل کانال خود را در یوتیوب افزایش دهید و برای مدت ها در آن بدرخشید.


همچنین کاربرانی که برای پست های شما کامنت می گذارند؛ کاملا واقعی هستند که با برقراری ارتباط با آن ها می توانید میزان سابسکرایب کانالتان را افزایش دهید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • ali osmani

  28 اکتبر 2023، 10:55

  ممنون از سایت خوب خرید فالووز

 • فاطمه حدادی

  12 اکتبر 2023، 10:32

  ممنون از سایت قشنگتون که اینقدر به مشتری ارزش میدن و رسیدگی به سفارشم و هربار تو اولین فرصت شروع میکنن

 • محمد محمود زاده

  12 اکتبر 2023، 01:11

  عالی بود من از خدمات این سایت راضی ام

 • سلیمان فیضی

  12 اکتبر 2023، 00:53

  خیلی خوب و سریع عمل کرده. بعد از خرید تعداد کامنت‌های من زیاد شده. به همه پیشنهاد می‌کنم!

 • حسین نوری

  04 سپتامبر 2023، 13:59

  سلام وقتتون بخیر ممنونم از پشتیبانی خوبتون که با حوصله مرحله به مرحله بهم توضیح دادن برای ثبت سفارش سایتتونم خیلی عالیه

 • روژین اسماعیلی

  26 جولای 2023، 21:10

  👌👌💖💖💖😍😍😍😍

 • آزیتا پهلوانی

  10 جولای 2023، 11:24

  بهترین سایت برای خرید سابسکرایب و کامنت یوتیوب

 • shakira

  28 ژوئن 2023، 12:11

  perfect servis

 • فرشاد سپهری

  17 ژوئن 2023، 15:12

  سایت خرید فالوور واقعا کارش عالیه. قبلا ازتون برا پیج اینستاگرامم فالوور گرفته بودم خیلی خوب کار کرد این لایک کامنت ها هم ویو کانال مو بالا برده. بهترین هستین

 • پویا خسروی

  16 ژوئن 2023، 01:11

  دمتون گرم

 • نوید انباظ

  24 مه 2023، 22:34

  سرویس خیلی خوب و سریعی داشتیم! کامنتها خیلی زود بعد از خرید ارسال شدن. حتما به دوستانم معرفی خواهم کرد.

 • رضا هوشنگ

  13 آوریل 2023، 12:23

  عالی 😘🌹🌹🌹👌👌👌

 • خالد رحیمی

  18 مارس 2023، 12:24

  💖💖💖💖💖💖💖💖

 • امیر حاجی

  17 ژانویه 2023، 01:08

  💕💕💕💕💖💖💖❤❤❤

 • مهسا امینی

  11 ژانویه 2023، 13:32

  سایتتون از هر نظر تکه ممنونم از تیم سایت خرید فالوور

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد