(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام 100% ایرانی و فعال با تحویل فوری

افزایش فالوورهای اینستاگرام به صورت طبیعی و واقعی کار بسیار دشوار و زمان بری میباشد از این رو برای موفقیت نمیتوان ماه ها تلاش کرد و به آرامی قدم برداشت با. خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام شما میتوانید فالوورهای 100% واقعی ایرانی را در سریع ترین زمان ممکن جذب کنید به موفقیت نزدیک تر شوید و فروش بالا را تجربه کنید.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (2 امتیاز)

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام

بهترین سرویس های خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام

🔴 اینستاگرام 🙋‍♂ فالوور پاپ آپ
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
5984 🔴ارسال پاپ آپ برای تبلیغات پیج اینستاگرام جذب تضمینی ۷۰ الی ۲۰۰ فالور [۳۸۰هزارنفر] 🙍🏻 توضیحات 300,000  تومان 1000/1000 فعال
5985 🔴ارسال پاپ آپ برای تبلیغات پیج اینستاگرام جذب تضمینی ۱۰۰ الی ۲۵۰ فالور [۵۰۰ هزارنفر] 🙍🏻 توضیحات 480,000  تومان 1000/1000 فعال
4581 🔴فالوور پاپ آپ اینستاگرام - ارسال 300.000 پاپ آپ🙍🏻 توضیحات 600,000  تومان 1000/1000 فعال
4582 🔴فالوور پاپ آپ اینستاگرام - ارسال 600.000 پاپ آپ 🙍🏻 توضیحات 950,000  تومان 1000/1000 فعال
4583 🔴فالوور پاپ آپ اینستاگرام - ارسال 900.000 پاپ آپ 🙍🏻 توضیحات 1,300,000  تومان 1000/1000 فعال

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام 100% ایرانی و تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خرید فالوور پاپ آپ 2
ویژگی های خرید فالوور پاپ آپ

ویژگی های خدمات فالوور پاپ آپ اینستاگرام

💎 کیفیت فالوورفالوور فول واقعی ایرانی دارای استوری, دارای پروفایل با تحویل فوری
💲 قیمت فالوورشروع قیمت از 200,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هافالوور واقعی درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام باکیفیت و ارزان

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

داشتن فالوورهای ایرانی واقعی و فعال اینستاگرام امروزه آرزوی همه افراد شده است. از این رو افراد برای رسیدن به این آرزو در به در دنبال ترفندهای اینستاگرامی هستند اما از این موضوع بی خبر هستند که بسیاری از آنها بیهوده میباشد. با در نظر گرفتن تمام سختی ها بهترین راه برای افزایش طبیعی فالوورهای, خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام است.

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام با بهترین قیمت و کیفیت

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

چرا باید فالوور پاپ آپ اینستاگرام بخرم؟

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام یکی از بهترین روش های افزایش فالوور میباشد که در این روش تمامی فالوورها به صورت کاملا طبیعی از تبلیغ کردن به پیج شما افزوده میشوند و همه این فالوورها واقعی و فعال می باشند.

سفارش من کی تکمیل میشود؟

سفارشات به صورت کاملا اتوماتیک پس ثبت سفارش و پرداخت در لیست سفارشات قرار میگیرد و در سریع ترین زمان ممکن تکمیل میشود.

چه مقدار از فالوورهای پاپ آپ واقعی است؟

100% فالوورهای این سرویس واقعی و فعال بوده و از روش تبلیغ پیج این فالوورهای پیج شما را فالو میکنن.

قیمت فالوور پاپ آپ چقدر است؟

100% قیمت این نوع فالوور بستگی به تعداد آن دارد که هرچقدر بیشتر سفارش دهید مبلغ آن نیز بیشتر خواهد بود اما باید به این نکته توجه کنید که وب سایت خرید فالوور این سرویس را با قیمت کمتری نسبت به سایر منابع ارائه می دهد..

آیا فالوور پاپ آپ باعث افزایش فروش محصول می شود؟

100% بله، چراکه این نوع فالوور ها با میل خودشان پیج شما را فالو می کنند و با محصولات و خدماتتان تعامل برقرار می کنند که این امر باعث می شود فروش شما چند برابر شود.

با خرید فالوور پاپ آپ امنیت پیج من را به خطر نمی افتد؟

خیر، سایت خرید فالوور این فالوورها را به صورت کاملا طبیعی و طبق الگوریتم های اینستاگرام به پیج شما هدایت میکنند.

برای دریافت خدمات باید رمز عبور خود را بدهم؟

خیر. ما به هیچ عنوان از شما برای ارائه خدمات خود رمز پیجتان را درخواست نمیکنیم تنها چیزی که نیاز است به ما ارائه دهید آدرس پیچ یا پستتان است.

آیا فالوورهای پاپ آپ خریداری شده ریزش دارد؟

فالوورهای این سایت به دلیل واقعی بودن تا 10% ریزش دارند که این امری کاملا طبیعی است.

بهترین نوع فالوور کدام است؟؟

فالوور واقعی و پاپ آپ بهترین فالوورهایی هستند که می توانند بازخورد عالی برای پیج شما به ارمغان آورند.

ویژگی مثبت فالوورهای پاپ آپ چیست؟

این نوع فالوور با میل و اختیار خود پبج شما را فالو می کنند که یک پوینت مثبت محسوب می شود چراکه میزان محبوبیت شما را افزایش می دهد.

خرید فالوور پاپ آپ

در بین انواع روش های افزایش فالوور اینستاگرام، راهکارهایی که به مخاطب برای عضو شدن حق اختیار میدهند، به شدت به روش جذب ارگانیک فالوور شباهت دارند و به همین خاطر مفیدتر و دارای کارایی بیشتری هستند. خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام هم یکی از روش های جذب اختیاری است که تا به الان بازدهی بسیار خوبی از خود نشان داده است؛ ما اینجا در «سایت خرید فالوور» سرویس خرید فالوور پاپ آپ را فراهم کرده ایم تا پیشرفت کسب و کار شما در اینستاگرام در سریع ترین زمان ممکن رخ دهد. با ما همراه باشید تا چیزهای بیشتری در مورد این روش از جذب فالوور یاد بگیریم.

 

 

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

شاید شما آشنایی چندانی با دنیای بازاریابی اینستاگرام نداشته باشید و ندانید که خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام دقیقا به چه معناست. در این روش پیج اینستاگرام شما به شکل پاپ آپ به تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام نشان داده می‏شود به این ترتیب که پیج شما به یکباره برای کاربران واقعی اینستاگرام به نمایش در می آید.

 

سپس این افراد به اختیار خود اقدام به فالو کردن شما میکنند. در واقع ممکن است که این افراد از پیج شما خوششان بیاید؛ در چنین صورتی اقدام به فالو کردن شما میکنند. اگر هم از پیج شما خوششان نیاید، طبیعتا شما را فالو نخواهند کرد. البته این نوتیفیکیشن ها تا جایی انجام میشود تا تعداد فالوورهای شما به اندازه ی دلخواه تان برسد.

 

موفقیت در این روش تا حد زیادی به محتوای پیج شما بستگی دارد. هر چقدر که محتوایی که به اشتراک میگذارید جذاب تر و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد به همان قدر هم احتمال اینکه افراد با سرعت بیشتری به پیج شما بپیوندند، بیشتر خواهد بود.

 

خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام با تحویل فوری

 

مزیت استفاده از تکنیک خرید فالوور پاپ آپ چیست؟ 

هر یک از روش‎های افزایش فالوور اینستاگرام مزایا و معایب خاص خود را دارند. اما روش خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام دارای مزایای بسیاری است که در اینجا به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 

ریزش کم

یکی از مهم ترین مزیت های این روش این است که میزان ریزش آن بسیار کم است. ما اینجا در «سایت خرید فالوور» تضمین میکنیم که میزان ریزش بسیار پایین خواهد بود. البته هر چقدر که محتوای ارزشمندتری را از طریق پست ها و استوری ها به اشتراک بگذارید، احتمال ریزش کاهش خواهد یافت.

 

افزایش لایک، کامنت، ویو و ری اکشن

با استفاده از تکنیک خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام در واقع صرفا فالوور خریداری نمی کنید بلکه در کنار آن به لایک، کامنت، ویو و ری ‏اکشن بیشتر نیز دست می یابید. به این خاطر که این فالوورها کاملا واقعی و فعال هستند و میتوانند پیج شما را حمایت کنند. اما نکته اینجاست که هر چقدر کیفیت محتوایی که به اشتراک میگذارید بیشتر باشد، نرخ اینگیجمنت افزایش خواهد یافت.

 

فرایند ارگانیک جذب فالوور

فرایند اضافه شدن فالوورها به پیج شما بسیار شبیه به جذب طبیعی و ارگانیک است. البته در حال حاضر الگوریتم های اینستاگرام نمی توانند متوجه خرید فالوور از سوی شما شوند. اما حتی اگر در آینده آنقدر پیشرفت کنند و هوشمند شوند که خرید فالوور را بفهمند، با این حال باز هم نمی توانند شما را به خاطر خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام جریمه کنند. به این خاطر که کلیه ی فالوورهای جدید به دلخواه خود وارد پیج شما شده اند. در واقع خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام شبیه نوعی تبلیغات است. با این تفاوت که میزان بازدهی آن بسیار بالاست.

 

هزینه ی کم

مزیت بعدی مربوط به هزینه ی کم آن است. اگر بخواهید که از طریق تبلیغات به همین تعداد فالوور دسترسی پیدا کنید بایستی هزینه ی به مراتب بیشتری را بپردازید. این موضوع برای بسیاری از کسب ‎و کارها خصوصا آنهایی که به تازگی شروع به کار کرده اند، بسیار مشکل خواهد بود. هر تبلیغ حتی اگر توسط میکرو اینفلوئنسرها انجام شود، میلیون ها تومان هزینه خواهد داشت و معلوم نیست که بتواند به اندازه ی دلخواه به پیج شما فالوور اضافه کند یا نه. اما در خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام، تبلیغ شما به هر مدت زمانی که لازم باشد باقی میماند تا تعداد فالوورها به اندازه ی دلخواه برسد.

 

سرعت بالا

سریع بودن یکی دیگر از مزیت های اصلی خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام است. اگر بخواهید با استفاده از تکنیک های دیگر مانند تولید محتوای خالی، اقدام به افزایش فالوور کنید، بایستی حداقل 6 ماه به طور مداوم کل زمان و انرژی خود را برای تولید محتوا صرف کنید. اما در خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام قضیه اینطور نیست و طی چند روز میتوانید به هدف خود برسید.

 

 

چرا خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام از «سایت خرید فالوور» انجام دهیم؟

البته باید به این نکته اشاره کنیم که در حال حاضر سایت های کمی در ایران سرویس خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام را ارائه میدهند که سایت ما نیز یکی از همین معدودهاست. ما با این که «سایت خرید فالوور» را به تازگی راه اندازی کرده ایم اما تمام تلاش خود را میکنیم تا کلیه ی خدمات مربوط به بازاریابی اینستاگرام را در خود جای دهیم. همین موضوع سبب میشود تا یک مرجع مناسب برای رفع کلیه ی نیازهای یک پیج باشیم. اما چرا بهتر است که خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام را از سایت ما انجام دهید؟

 

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه مهم ترین عاملی است که میتواند شما را راضی کند که از سایت ما اقدام به خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام کنید. اگر این سرویس را خریداری کردید اما نتیجه ی آن مطابق ادعاهای این صفحه نبود میتوانید کلیه ی مبلغی که پرداخت کرده اید را به صورت کامل پس بگیرید.

 

کیفیت بالای خدمات

کیفیت بالای سرویس خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام یکی دیگر از همین مزیت هاست که در سایت ما از آن برخوردار خواهید شد. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، در سایت ما میتوانید پاپ آپ پیجتان را در گوشی افراد فعال اینستاگرامی قرار دهید و به این ترتیب فالوورهای بسیاری را به شکل ارگانیک به دست آورید. البته لازم است که برای حفظ این فالوورها، حداقل آخرین پست شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

خوب بودن عکس پروفایل و داشتن بیوگرافی مناسب هم موثر خواهد بود. اگر در ابتدای راه هستید و قیمت فالوور پاپ آپ برایتان بسیار بالاست پیشنهاد ما برای شما فالوور ایرانی واقعی است که میتوانید از «سایت خرید فالوور» اقدام به خرید فالوور کنید.

 

پشتیبانی حرفه ای

پشتیبانی کامل نیز یکی دیگر از مزیت هایی است که با خرید از سایت ما از آن برخوردار خواهید بود. در واقع در هر مرحله از کار اگر دچار مشکل یا سوالی شدید، میتوانید به راحتی این موضوع را با ما در میان بگذارید تا آن را در سریع ترین زمان ممکن حل کنیم. پشتیبانی‎ ما به صورت بیست و چهار ساعته و هر هفت روز هفته فعال است و به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهد داد.

 

 

نکته های مهم بعد از خرید فالوور پاپ آپ اینستاگرام

از آنجایی که تمام دنبال‌کننده‌های پاپ‌آپی که جذب اکانت شما می‌شوند واقعی هستند، فالو کردن صفحه شما، لایک کردن پست‌ها و انجام هر فعالیت دیگری در پیجتان به نحوه مدیریت و کیفیت محتوایتان بستگی دارد که با رعایت نکات زیر می‌توانید به جذب افراد بیشتری دست یابید و آن ها را برای همیشه در صفحه خود ماندگار کنید:

 

محتوای با کیفیت تولید کنید:

تولید محتوایی با کیفیت و جذاب که با ایده‌های جدید و خلاقانه شادابی به پیج شما ببخشد و سعی کنید محتوای پیجتان همیشه به‌روز و جذاب باشد. به خاطر داشته باشید که اینستاگرام اصولاً در مورد تصاویر بصری است و شما باید با پست‌های چشمگیر رقابت کنید؛ بنابراین باید محتوای باکیفیت و جذابی ارائه دهید تا در رقابت سنگین اینستاگرام به پیروزی دست یابید.

 

کپشن‌های داستان‌وار بنویسید:

نوشتن کپشن‌های جذاب و مفید یکی از راه‌های جذب مخاطب است و باید کپشن‌های داستان‌وار و مرتبط با محتوایتان بنویسید تا بتوانید بینندگان را به پیج خود جذب کنید؛ اگر در نوشتن کپشن‌های جذاب مشکل دارید، می‌توانید از متخصصان وب سایت خرید فالوور کمک بگیرید یا با مطالعه فراوان، مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید.

 

در زمان مناسب پست منتشر کنید:

زمان انتشار محتوا در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است و باید در زمانی خاص و استراتژیک، پست یا استوری منتشر کنید. در ساعاتی که بیشترین تعداد دنبال‌کننده پیج شما آنلاین هستند، محتوایتان را منتشر کنید تا بیشترین تاثیر را داشته باشد. اکثر کاربران معمولاً در ساعت‌های شبانه وقت، به عنوان مثال از ساعت 8 شب تا 12 شب آنلاین هستند؛ بنابراین، زمان منتشر کردن محتوا را با دقت انتخاب کنید تا بهترین بازخورد را از آن بگیرید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفته شد فالوورهای پاپ آپ،با میل و اختیار خود پیج شما را فالو می کنند که این امر باعث می شود تعامل پیجتان چند برابر شود و بازخورد بسیار زیادی از آن دریافت کنید.

 

وب سایت خرید فالوور این سرویس را با کیفیت بسیار مقرون به صرفه به شما عزیزان ارائه می دهد و با پشتیبانی 24 ساعته خود، همواره در تلاش است که جوابگوی سوالات و مشکلات مشتریان باشد تا بهترین خرید را در این وب سایت تجربه کنند؛بنابراین می توانید خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و برای مدت ها در اینستاگرام خوش بدرخشید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

16دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • سمیه رشید بیگی

  06 اکتبر 2023، 17:26

  ممنونم از سایت خرید فالوور پیجمو رشذ داد واقعا کارتون حرف نداره🌹🌹💕

 • افشین نعمتی

  02 اکتبر 2023، 11:13

  فالوراش خیلی با کیفیت بود هموشن واقعی بودن تشکر می کنم ازتون

 • سالار عقیلی

  07 سپتامبر 2023، 17:24

  واقعا سرویستون عالیه من 2400تا جذب داشتم بهترین سایتی هستید که باهاش آشنا شدم به همه پیشنهاد میکنم.

 • mitra omidi

  17 آگوست 2023، 14:59

  من فالوور پاپ آپ خریدم ۲۰۰۰ نفر فالوور جذب کردم اصلا فکر نمیکردم بتونم این همه فالوور دمتون گرم واقعا ❤️‍🔥

 • مهران بانی

  16 آگوست 2023، 11:54

  سایت خرید فالوور بهترین مرجع خرید فالوور بدون شک👌👌👌👌👌👍

 • سمیرا قریشی

  25 جولای 2023، 19:10

  یه عالمه مشتری به پیجم اضافه شده نوش جونتون هزینه ای ک کردم😘😘😘😘

 • نیلوفر عثمانی

  23 جولای 2023، 16:52

  ممنون از این سرویس عالی چون خیلی به پیجم کمک کرد همیشه زنده باشید💕💕❤😍

 • رضا عقیلی

  22 جولای 2023، 13:23

  بار ازتون فالوور پاپ اپ گرفتم خیلی خوب بود پیجم جون گرفت😍😍😉😉

 • محسن ابراهیم زاده

  21 جولای 2023، 15:50

  من ازتون همیشه فالوور و لایک میخرم کیفیت و سرعت خدماتتون محشره

 • بیژن بهرامی

  20 جولای 2023، 14:49

  ولی خدایی عجب سایت باحالی هست سایت خرید فالوور کیفیت فالووراتون حرف نداره

 • negin sobhani

  12 جولای 2023، 15:48

  ز یه سایت فالوور پاپ آپ گرفتم همشون فیک بودن خیلی اعصابم خورد بود ولی امروز از سایت شما چند کا خریدم واقعا حلالتون باورم نمیشد همشون واقعی بودن 😍😍😍

 • فاطمه

  10 جولای 2023، 20:21

  سایت عالییی به همتون پیشنهاد میکنم❤❤❤❤❤

 • ستاره حقیقت پنا

  23 ژوئن 2023، 18:32

  من پیج کاشت ناخن دارم این سرویس کلا پیجمو متحول کرد واقعااا هرچی بگم کم گفتم از کیفیتش
  ممنونم از سایت خرید فالوور که اینقد مهربونانه خدماتشونو ارائه میدن از پشتیبانی هم ممنونم ک خیلی کمکم کرد

 • محمد علی نژاد

  19 آوریل 2023، 14:21

  عالییی هست این سرویس همه فالوورا واقعی و مخصوص حرفه خودتونه ک تعامل پیجتو چند برابر میکنه من خیلی راضی بودم ازش

 • محمد رضا حیایی

  12 مارس 2023، 11:42

  این سرویس ویژه خود سایته واقعا هیچ جایی همچین بازخوردی نمیگیرید من که کلا پیجم ترکونده الان
  پیج فروش لاستیک داشتم الان فالوورام همه مشتریمن
  من مدیون این سایتم واقعا مرسییییی ازتوننننن😍💖💖💖💖❤❤❤❤

 • سجاد عثمانی

  12 ژانویه 2023، 13:12

  ❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💕💕💕

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد