(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید مولتی لایک اینستاگرام 100% واقعی و ارزان با تحویل فوری

با خرید مولتی لایک واقعی اینستاگرام با بهترین کیفیت و قیمت ره صد ساله را یک شبه طی کنید. همان طور که میدانید داشتن لایک بالا در اینستاگرام کاری بسیار زمان بر و هزینه بری میباشد. از این رو ما به شما خرید مولتی لایک را پیشنهاد میکنیم که هم سریع و هم بسیار کم هزینه است.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (1 امتیاز)

خرید مولتی لایک اینستاگرام

بهترین سرویس های خرید مولتی لایک اینستاگرام

🔴 اینستاگرام ♥️ مولتی لایک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
5423 🔴 مولتی لایک اینستاگرام برای 5 پست قبل - واقعی با تحویل فوری ❤️ توضیحات 2,000  تومان 500000/10 فعال
5424 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 10 پست قبل - کیفیت تضمینی و تحویل فوری ❤️ توضیحات 2,000  تومان 500000/10 فعال
5425 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 10 پست آینده - واقعی و تحویل سریع ❤️ توضیحات 2,000  تومان 500000/10 فعال
5426 🔴 لایک خودکار اینستاگرام برای 10 پست قبل و 10 پست آینده | بدون ریزش و فوری❤️ توضیحات 2,100  تومان 300000/10 فعال
5427 🔴 لایک خودکار اینستاگرام برای 5 پست آینده - تحویل فوری و کیفیت بالا ❤️ توضیحات 2,100  تومان 300000/10 فعال
5430 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 50 پست آینده ♻ جبران ریزش 30 روزه ❤️ توضیحات 2,600  تومان 150000/10 فعال
5428 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 50 پست قبل و 50 پست آینده ♻ جبران ریزش 30 روز ❤️ توضیحات 5,000  تومان 250000/10 فعال
5429 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 50 پست قبل ♻ 30 روز جبران ریزش ❤️ توضیحات 5,000  تومان 250000/10 فعال
5431 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 25 پست قبل و 25 پست آینده ♻ 30 روز جبران ریزش ❤️ توضیحات 24,800  تومان 50000/100 فعال
5432 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 20 پست قبل ♻ جبران ریزش 30 روزه ❤️ توضیحات 24,800  تومان 50000/100 فعال
5433 🔴 لایک‌ خودکار اینستاگرام برای 20 پست آینده ♻ جبران ریزش 30 روزه - کیفیت بالا ❤️ توضیحات 24,800  تومان 50000/100 فعال

خرید مولتی لایک اینستاگرام 100% تضمینی

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است خدمات واقعی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن همراه با جبران ریزش ها را به مشتریان خود ارائه کند. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خدمات مولتی لایک اینستاگرام

💎 کیفیت لایک هادارای استوری, دارای عکس پروفایل و اسم ایرانی با تحویل فوری
💲 قیمت لایک هاشروع قیمت از 5,000 تومان
زمان انجام سفارشاتسیستم کاملا اتوماتیک و انجام سفارشات بعد از پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز, حتی روزهای تعطیل
ویژگی هالایک واقعی درجه ۱ همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش به صورت خرید از سایت یا تماس با پشتیبانی

خرید مولتی لایک اینستاگرام باکیفیت و ارزان

خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

داشتن لایک بالا در اینستاگرام امروزه آرزوی همه افراد شده است. از این رو افراد برای رسیدن به این آرزو در به در دنبال ترفندهای اینستاگرامی هستند اما از این موضوع بی خبر هستند که بسیاری از این ترفندها کاری جز وقت تلف کردن نیستند. به دلیل اینکه جذب لایک کاملا واقعی بسیار دشوار است از این رو بهترین راه پیشنهادی ما برای رسیدن به تعداد بالای لایک خرید مولتی لایک اینستاگرام است.

خرید مولتی لایک اینستاگرام 100% تضمینی و فعال

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید مولتی لایک اینستاگرام از سایت خرید فالوور داشته باشید:

مولتی لایک اینستاگرام چیست؟

مولتی لایک اینستاگرام سرویسی است که به کمک آن تعداد لایک های محتوای شما افزایش پیدا میکند و عملکرد این سیستم خودکار بوده و تنها میتواند چند پست شما را پوشش دهد.

مزایای خرید مولتی لایک اینستاگرام؟

یکی از بهترین روش هایی که برای افزایش لایک پست هایتان بسیار مفید است خرید مولتی لایک اینستاگرام است، هرچقدر تعداد لایک محتوای شما بیشتر باشد به اعتبار شما افزوده میشود.

چه مدت طول میکشد تا سفارشات انجام شود؟

تمامی سفارشات به صورت خودکار بعد از پرداخت مبلغ سفارش در لیست سفارشات قرار میگیرد و در سریع ترین زمان ممکن انجام میشود.

چگونه از سایت خرید فالوور لایک بخرم؟

شما می‎توانید از بین انواع پلن های لایکی که در سایت وجود دارد، یکی را انتخاب کرده و پرداخت خود را انجام دهید تا لایک ها در سریع ترین زمان ممکن به پیج‎تان اضافه شوند. اگر نمی‎دانید کدام پلن برای شما مناسب‎تر است، می‎توانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

برای خرید لایک چه اطلاعاتی را باید به «سایت خرید فالوور» ارائه دهیم؟

برای خرید مولتی لایک اینستاگرام تنها چیزی که باید در اختیار سایت قرار دهید، URL پست تان است.

آیا ممکن است پس از خرید مولتی لایک اینستاگرام صفحه من بن شود؟

خیر، تیم متخصص ما از جدیدترین تکنیک ها برای افزودن لایک ها به صفحه شما به طبیعی ترین شکل ممکن استفاده میکند. در اینجا، در سایت خرید فالوور، ما امنیت صفحه شما را در اولویت کار خود قرار میدهیم. بنابراین میتوانید با آرامش کامل برای پست های خود لایک خریداری کنید و از نتایج آن لذت ببرید.

برای دریافت خدمات باید رمز عبور خود را در اختیار سایت قرار دهیم؟

خیر. برای دریافت فالوور، لایک، بازدید و سایر خدمات سایت خرید فالوور نیازی به رمز عبور نیست. فقط مطمئن شوید که صفحه شما عمومی و برای همه باز است. به خاطر داشته باشید که صفحات خصوصی نمیتوانند از خدمات ما استفاده کنند.

چرا خرید لایک ارزشش را دارد؟

با خرید لایک میتوانید رم را در یک روز بسازید! شما میتوانید یک شبه فروش خود را افزایش دهید و سود زیادی به دست آورید. خرید مولتی لایک سریع ترین راه برای به دست آوردن لایک، کامنت، بازدید از صفحه و مشتریان بیشتر به یکباره و بهبود صفحه شماست.

آیا لایک های خریداری شده ریزش دارد؟

لایک های این سایت به دلیل واقعی بودن مقداری ریزش دارد ولی ما به شما این اطمینان را میدهیم که این ریزش کمتر از 10% میباشد.

آیا لایک های ارائه شده در «سایت خرید فالوور» واقعی است؟

بله، لایک های ارائه شده در این سایت کاملا واقعی و فعال هستند و از سوی کاربران فعال اینستاگرام میباشند که از پست های شما بازدید و لایک میکنند.

مولتی لایک اینستاگرام چیست؟

لایک در اینستاگرام به معنای یک بازخورد مثبت است که کاربران به عکس ها و ویدئوهایی که در اینستاگرام انتشار میدهند نشان میدهند. با لایک کردن، کاربران نشان میدهند که تصویر یا ویدیویی که دیده‌ اند، برای آنها خوشایند بوده و از آن لذت برده اند. شما در سایت خرید فالوور انواع سرویس های لایک را برای پست های خود میتوانید دریافت کنید. اما این لایک‎ها به چه صورت خواهد بود؟

 

در پلن های معمولی خرید لایک برای هر پست به شکل جداگانه خواهد بود. اما در سرویس مولتی لایک اینستاگرام میتوانید یک پلن خریداری کرده و 5 پست آخر خود را با لایک های بسیار تزئین کنید. بر اساس نوع پلنی که خریداری کرده اید، بعد از این که پست های جدید هم منتشر کردید، همه ی آنها لایک‎ از سوی کاربران ایرانی و واقعی دریافت خواهند کرد. این مسئله میتواند روی رشد پیج شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد اما چگونه؟

 

 

چرا داشتن لایک اینستاگرام مهم است؟

در اینستاگرام، داشتن لایک برای کاربران مهم است زیرا به عنوان یکی از معیارهای محبوبیت و ارزش پست ها شناخته میشود. این به معنای این است که هرچقدر تعداد لایک های یک پست بیشتر باشد، این نشان دهنده ی این است که پست بیشتر مورد توجه دیگر کاربران قرار گرفته و به نوعی محبوبیت بیشتری دارد.

 

در صورتی که کاربران تعداد بیشتری لایک دریافت کنند، شانس ظاهر شدن پست آنها در بخش اکسپلور و همچنین افزایش فالوورهای صفحه ی کاربری آنها افزایش می یابد. بنابراین، داشتن لایک در اینستاگرام میتواند به کاربران در رشد و افزایش شناخته پذیری حضور آنها در این شبکه ی اجتماعی کمک کند.

 

خرید مولتی لایک اینستاگرام باکیفیت با تحویل فوری

 

تاثیرات خرید مولتی لایک اینستاگرام برای رشد پیج اینستاگرام شما

یکی از شاخصه های اصلی الگوریتم های اینستاگرام برای تشخیص میزان جذاب بودن یک پست تعداد لایک هایی است که در دقایق و ساعات اولیه انتشار به دست می آورد. در واقع سازوکار به این شکل است که بعد از انتشار پست، محتوای شما به 100 درصد فالوور هایتان نمایش داده نمیشود. پست جدید شما به حدود 20 درصد از فالوور هایتان نشان داده میشود و اگر تعداد لایک هایی که دریافت کرد قابل توجه و قابل قبول باشد، آنگاه محتوا را به 80 درصد باقی مانده نیز نشان خواهد داد.

 

اگر شما بخواهید که به شکل معمول اقدام به خرید دستی لایک کنید، این زمان طلایی را از دست خواهید داد. به همین خاطر با خرید مولتی لایک که شامل لایک ایرانی و واقعی است میتوانید بلافاصله بعد از انتشار پست تعداد زیادی لایک دریافت کنید و ارزش و اعتبار خود را پیش الگوریتم های اینستاگرام افزایش دهید.

 

با خرید مولتی لایک اینستاگرام از 2 جهت مزایا دریافت خواهید کرد

مورد اول به کسب اعتبار بین مردم بر میگردد. وقتی افراد با پست شما مواجه میشوند، میبینند که این پست دارای تعداد زیادی لایک است و به همین خاطر توجه آنها به سوی شما جلب میشود و به محتوای شما توجه بیشتری میکنند. اگر پستی که به اشتراک گذاشته اید، از کیفیت کافی برخوردار باشد، آنگاه حتی ممکن است که این بازدید کننده های ارگانیک اقدام به لایک کردن شما کنند یا وارد پیج شده و شما را فالو کنند. در واقع با خرید مولتی لایک از یک پیج معمولی به یک پیج قدرتمند تبدیل خواهید شد.

 

مورد دوم به الگوریتم های اینستاگرام بر‎میگردد. این الگوریتم ها برای وارد کردن یک پست به اکسپلور به شاخص ها و پارامترهای گوناگونی توجه میکنند. یکی از این شاخصه ها همین تعداد لایک هاست. لایک یکی از عوامل اصلی نرخ تعامل است که میتواند دیده شدن یا نشدن یک پست را در اختیار داشته باشد. اگر میخواهید که الگوریتم های اینستاگرام توجه بیشتری به شما و محتوایتان داشته باشند، اگر دوست دارید که وارد اکسپلور شوید، اگر میخواهید در نتایج جستجوی هشتگ ها ظاهر شوید، اگر میخواهید در رنکینگ اینستاگرام رتبه ی بالاتری را به خود اختصاص دهید و ده ها اگر دیگر، به فکر خرید مولتی لایک باشید.

 

 

راهکارهای برای افزایش تعداد لایک های اینستاگرام

افزایش تعداد لایک های دریافتی در اینستاگرام میتواند به شما کمک کند تا محبوبیت و شناخته شدگی صفحه ی کاربری خود را افزایش دهید. برای افزایش تعداد لایک های دریافتی در اینستاگرام، میتوانید از روش های زیر استفاده کنید:

 

بازنشر مطالب دیگران:

با بازنشر مطالب دیگران، فرصتی برای جذب تعدادی از دنبال کنندگان آن پست به عنوان دنبال کنندگان شما فراهم میشود. البته حتما باید نام شخص تولید کننده ی مطلب را ذکر کنید و به پیج آنها اشاره کنید.

 

استفاده از هشتگ ها:

با استفاده از هشتگ های مناسب و پرکاربرد در پست های خود، فرصت بهتری برای جذب کاربران جدید و افزایش تعداد لایک ها و دنبال کنندگان خود را دارید. شما میتوانید تا 30 هشتگ در پست های خود بگذارید. استفاده از هشتگ های نامرتبط باعث میشود که اسپم شناخته شوید. اما اگر بتوانید از هشتگ ها به خوبی استفاده کنید، در افزایش تعداد لایک هایتان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

انتشار مطالب متنوع و جذاب:

با انتشار مطالب جذاب و متنوع، احتمال بیشتری وجود دارد که کاربران مختلف اینستاگرام علاقه مند شوند و پست های شما را با لایک کرده و یا حتی دنبال کنند.

 

استفاده از عکس های با کیفیت:

با استفاده از عکس های با کیفیت و زیبا، شانس جذب بیشترین تعداد لایک ها و دنبال کنندگان را خواهید داشت.

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی دیگر:

با فعالیت در شبکه های اجتماعی دیگر و به اشتراک گذاشتن پست های خود، فرصت دیگری برای جذب تعداد بیشتری از کاربران و افزایش تعداد لایک ها به دست می آورید.

 

استفاده از تبلیغات:

با استفاده از تبلیغات در اینستاگرام و جذب کاربران به صفحه ی کاربری خود، فرصت بیشتری برای گسترش شناخت پذیری و افزایش تعداد لایک های دریافتی به دست خواهید آورد.

 

 

تفاوت موتی لایک با لایک معمولی اینستاگرام چیست؟

مولتی لایک اینستاگرام سیستمی کاملا خودکار می باشید که شما میتوانید برای چند پست آخر خود به صورت همزمان لایک دریافت کنید ولی شما با خرید لایک معمولی تنها برای یکی از پست های انتخابی خود لایک دریافت میکنید. قیمت این دو سرویس با توجه به کیفیت انتخابی میتواند متفاوت باشد. لایک های معمولی دارای کیفیت و انواع مختلفی میباشد که یکی از بهترین کیفیت های آن لایک ایرانی فول واقعی است که میتوانید برای خرید به صفحه خرید لایک اینستاگرام مراجعه کنید و از بین پلن های قرار داده شده با توجه به کیفیت و قیمت و نیاز خود یکی از سرویس ها را خریداری کنید.

 

 

چرا «سایت خرید فالوور» را برای خرید مولتی لایک انتخاب کنید؟

پلن های مولتی لایکی که از «سایت خرید فالوور» تهیه میکنید همگی از نوع واقعی و ایرانی است. همین موضوع باعث می‏شود تا کیفیت این لایک ها مشابه لایک ارگانیک باشد و به رشد و پیشرفت اکانت شما بسیار کمک کند. همچنین ما برای کلیه ی سرویس های خود قیمت مناسب در نظر گرفته ایم. در واقع تا جایی که امکان پذیر بوده است، قیمت محصولات را کاهش داده ایم البته تا جایی که به کیفیت آنها لطمه ای وارد نشود. انجام این کار باعث می‏شود تا بسیاری از افراد خصوصا کسانی که به تازگی فعالیت خود در اینستاگرام را شروع کرده اند، قادر به خرید این سرویس ها باشند.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • امیر حاجی

  19 اکتبر 2023، 20:18

  من از خدمات این سایت راضیم به همتون پیشنهادش می کنم

 • محمد یزدانی

  15 سپتامبر 2023، 12:06

  من قبلا از سایت دیگه ای خرید میکردم با سایت شما که آشنا شدم از خدماتی که ارائه دادین استفاده کردم همشون واقعی وازهمه مهم تر پشتیبانی که باحوصله منو راهنماییم کردن قطعا پایه ثابت سایتتون هستم 😎🥰🤩💖

 • نرگس

  16 آگوست 2023، 18:51

  بهترین سایت برای خرید لایک و فالوور قطعا همینه

 • سیما خالندی

  23 جولای 2023، 12:50

  لایک ها بدون ریزش بودن مرسی ازتون💕💕💕

 • سمیه رحیمی

  18 مه 2023، 18:48

  عالییییی

 • سالار ابراهیمی

  14 مه 2023، 12:43

  عالی بود این سرویس

 • موسی غنی نژاد

  11 مه 2023، 12:22

  👍👍👍👌

 • ابراهیمی

  27 آوریل 2023، 21:11

  ممنون از پشتیبانی عزیز که خیلی کمکم کرد👍👍👏👌

 • پریا یوسفی

  16 آوریل 2023، 17:41

  لایک ها خیلی به سرعت افزوده میشن واقعا این خیلی برام مهم بود✌✌✌

 • شبنم

  27 مارس 2023، 13:21

  عالیییی شما بهترین هستیدد💖💖💖💖😍😍😍😍😍😍😍😍

 • افساانه کریمی

  21 مارس 2023، 16:47

  مولتی لایک یعنی این خدایی 10 پست با هم لایکشون اومد بالا مرسی ازتون👍💖💖

 • گلزار

  10 مارس 2023، 10:34

  بهترین سایت در ایران در زمینه خدمات اینستا قطعا همینه✌👌

 • محمد

  19 فوریه 2023، 20:21

  خیلی زود اعمال شد دمتون گرم

 • reza

  16 فوریه 2023، 12:43

  سلام . خیلی ممنون از سرویستون . من 4 کا مولتی لایک خریداری کردم و دقیقا بعد از 5 دقیقه از ثبت سفارش و پرداخت . سفارشم شروع به انجام شد

 • سینا

  12 ژانویه 2023، 18:36

  ممنون از لطفتون بسیار عالی من ۱۰۰۰تا مولتی لایک خریدم و شما حدود ۵ برابر بیشتر برام فرستادین . من هم شما رو به دوستانم معرفی میکنم

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد