(50% تخفیف ویژه) تمامی خدمات وب سایت (خریدفالوور.com) را با 50% تخفیف خریداری کنید. (هر روز با مراجعه به سایت ما 50 عدد فالوور, 500 عدد لایک و 500 عدد ویو رایگان دریافت کنید.)

خرید لایک یوتیوب واقعی و 100% باکیفیت و ارزان با تحویل فوری

بالا بودن لایک ویدیو های شما تاثیر بسیاری در رشد و دیده شدن چنل شما در نتایج یوتیوب و گوگل دارد. ولی همان طور که میدانید افزایش لایک و دیده شدن در یوتیوب کار بسیار دشواری است به همین جهت ما به شما خرید لایک یوتیوب را پیشنهاد میکنیم که هم بسیار سریع و هم کم هزینه است.

با سایت خرید فالوور در اوج بدرخشید

5/5 – (36 امتیاز)

خرید لایک یوتیوب واقعی با تحویل فوری

بهترین سرویس های خرید لایک یوتیوب

🔴 یوتیوب ❤️ لایک
شناسهنامتوضیحاتقیمت هر 1000 عددحداقل/حداکثرزمان حدودی تکمیل سفارشوضعیتعملیات ها
5043 🔴 لایک YouTube - حداکثر 25k - 10k/روز - فوری ❤️ توضیحات 8,300  تومان 200000/10 1 ساعت 9 دقیقه فعال
6300 🔴 لایک‌ یوتیوب ♻ جبران ریزش15 روز [حداکثر: 100 هزار] [زمان شروع: 0-15 دقیقه] [سرعت: 50 هزار در روز] ❤️ توضیحات 23,100  تومان 100000/10 فعال
5036 🔴 لایک ویدیو یوتیوب ♻ جبران ریزش 10 روز - حداکثر 100 هزار | 5 هزار در روز ❤️ توضیحات 24,000  تومان 50000/20 فعال
5037 🔴 لایک یوتیوب - حداکثر 50 هزار - 50 هزار در روز - شروع فوق العاده فوری ⚡ سریع ❤️ توضیحات 24,800  تومان 50000/100 55 دقیقه فعال
5678 🔴 لایک یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 15 روز - ریزش کم -تحویل فوری ❤️️️ توضیحات 29,700  تومان 100000/10 فعال
5679 🔴 لایک یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 15 روز - ریزش کم - تحویل فوری ❤️️️ توضیحات 33,000  تومان 200000/10 فعال
5040 🔴 لایک یوتیوب بدون ریزش با تحویل فوری (بدون گارانتی) ❤️ توضیحات 44,600  تومان 100000/10 1 ساعت 56 دقیقه فعال
6301 🔴 لایک یوتیوب ♻ جبران ریزش 30 روز [حداکثر: 500 هزار] [زمان شروع: 0-15 دقیقه] [سرعت: 80 هزار در روز] ❤️ توضیحات 47,100  تومان 500000/20 فعال
5042 🔴 لایک یوتیوب بدون ریزش با تحویل فوری (بدون گارانتی) ❤️ توضیحات 55,100  تومان 150000/10 16 دقیقه فعال
5680 🔴 لایک یوتیوب ♻ گارانتی جبران ریزش 30 روز - بدون ریزش - تحویل فوری ❤️️ توضیحات 71,000  تومان 20000/10 فعال
5044 🔴 لایک یوتیوب - شروع فوری جدید - 30 کیلو در ساعت ♻ 30 روز جبران ریزش ❤️ توضیحات 93,300  تومان 500000/20 فعال
5045 🔴 لایک ویدیو یوتیوب کیفیت بالا - Max 100k ♻ جبران ریزش تا ۳۰ روز - 5k/days - فوری ❤️ توضیحات 96,600  تومان 500000/50 1 ساعت 4 دقیقه فعال
5046 🔴 یوتیوب - لایک ( فوق سریع ) ( طول عمر تضمین شده ) فوری ❤️ توضیحات 495,000  تومان 100000/10 4 ساعت 4 دقیقه فعال

خرید لایک یوتیوب باکیفیت و 100% تضمینی

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

سایت خرید فالوور مفتخر است که تا به امروز توانسته است لایک هایی با بهترین کیفیت و حداقل ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی خدمات در کمترین زمان ممکن به پیج شما اضافه میشوند. هدف ما جلب رضایت شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا ویدیو مقابل را تماشا کنید:

ویژگی های خدمات لایک یوتیوب

💎 کیفیت لایک یوتیوبلایک توسط افراد واقعی و فعال با تحویل فوری
💲 قیمت لایک یوتیوبشروع قیمت از 30,000 تومان
زمان انجام سفارشاتتحویل آنی و کاملا خودکار پس از ثبت سفارش و پرداخت
📞 پشتیبانی24 ساعت شبانه روز، حتی روزهای تعطیل
ویژگی‌هالایک 100% واقعی درجه 1 همراه با تضمین قیمت و کیفیت با جبران ریزش
🎯 نحوه ثبت سفارش خرید از سایت به صورت آنلاین یا تماس با پشتیبانی

خرید لایک یوتیوب ارزان با تحویل فوری

سایت خرید فالوور مرجع اصلی فروش خدمات شبکه های اجتماعی در ایران

عموماً وقتی لایک ویدیو های شما در یوتیوب بالا باشد افراد بیشتری تمایل دارند تا ویدیوهای شما را تماشا کنند و کانال شما را سابسکرایب کنند. و از این رو در نتایج یوتیوب و گوگل در رتبه های بالاتری قرار میگیرید.

خرید لایک یوتیوب با بالاترین کیفیت

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید لایک یوتیوب از سایت خرید فالوور داشته باشید:

آیا لایک ها ریزش دارند؟

خیر. لایک های ارائه شده از سوی سایت خرید فالوور به هیچ عنوان ریزش ندارند. و تمامی این لایک ها از سوی کاربران واقعی و فعال میباشد.

لینک ویدیو را از کجا پیدا کنیم؟

برای کپی کردن لینک ویدیو اگر از دسکتاپ استفاده میکنید فقط کافیست در بالای مرورگر آدرس ویدیو را انتخاب کرده و کپی کنید ولی اگر از گوشی موبایل استفاده میکنید باید در زیر ویدیو با زدن سه نقطه و کلیک بر روی گزینه (share) سپس زدن گزینه کپی لینک، لینک ویدیو مدنظر شما کپی میشود.

سرعت تکمیل سفارشات چقدر است؟

سفارش شما پس از ثبت خرید و نهایی شدن پرداخت به صورت اتوماتیک استارت خورده و فرایند اضافه شدن لایک ها به پست شما طی میشود و شما میتوانید به دلخواه خود سرعت های متفاوتی را برای اضافه شدن خدمات انتخاب کنید.

آیا خرید لایک باعث مانیتایز شدن چنل ما میشود؟

این امر به طور مستقیم روی مانیتایز شدن چنل شما تاثیر گذار نیست ولی در رفتن پست های شما به اکسپلور و افزایش بازدید ویدیوهای شما تاثیر گذار است.

سریع ترین راه برای افزایش لایک های یوتیوب چیست؟

راه های بسیاری برای بالا بردن لایک های شما وجود دارد که میتوان به تولید محتوا جذاب و کاربردی اشاره کرد ولی این روش خیلی زمان بر است، شما میتوانید با خرید لایک از سایت خرید فالوور لایک های واقعی با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت را در طی چند ساعت دریافت کنید.

خرید لایک یوتیوب چه مزایایی دارد؟ آیا باعث مانیتایز شدن میشود؟

افزایش اعتبار پست، جلب توجه بیشتر و وارد شدن به لیست پیشنهادات یوتیوب از جمله مزایای خرید لایک یوتیوب است. این امر به طور مستقیم روی مانیتایز شدن چنل شما تاثیر گذار نیست ولی در رفتن پست های شما به اکسپلور و افزایش بازدید ویدیوهای شما تاثیر گذار است.

آیا برای خرید رمز عبور نیاز است؟

خیر. سایت خرید فالوور برای اضافه کردن لایک های خریداری شده به رمز عبور شما نیاز ندارد.

آیا لایک ها از سوی کاربران واقعی یوتیوب است؟

بله. این لایک ها از سوی کاربران واقعی و فعال یوتیوب است و تاثیر زیادی روی الگوریتم های یوتیوب دارد و میتواند شما را در لیست پیشنهادات یوتیوب قرار دهد.

آیا افزایش لایک میتواند باعث افزایش بازدید هم شود؟

بله. تعداد لایک زیاد سبب می‏شود که توجه کاربران به سوی ویدیوهای شما جلب شده و فکر میکنند که این ویدیو برای دیگران جذاب بوده که آن را لایک کردند پس ویدیو شما را تماشا میکنند. به این ترتیب بازدید ویدیوهایتان نیز افزایش قابل توجهی را تجربه خواهد کرد.

آیا تولید محتوای خلاقانه گزینه بهتری برای افزایش لایک نیست؟

انجام این کار به همراه خرید لایک یوتیوب می‎تواند خیلی سریع‎تر شما را به هدف مد نظرتان برسد. ولی شما به تنهایی فقط با تولید محتوا نمیتوانید نتیجه مد نظر را در مدت زمان کم به دست بیاورید.

خرید لایک یوتیوب باعث بسته شدن چنل یا حذف ویدیوهای من نمیشود؟

سایت خرید فالوور لایک های خریداری شده را طبق الگوریتم های یوتیوب به نحوی به چنل شما اضافه میکند که گویی از سوی کاربران واقعی بوده و یوتیوب از این قضیه با خبر نمیشود.

آیا الگوریتم های یوتیوب یا مخاطبان ما متوجه خرید لایک از سوی ما میشوند؟

خیر، لایک های سایت خرید فالوور کاملا واقعی بوده از این رو الگوریتم های یوتیوب یا مخاطبان شما متوجه خرید لایک از سوی شما نمیشود. و تمامی اطلاعات شما در نزد سایت خرید فالوور محفوظ میباشد.

خرید لایک یوتیوب

حتما شما هم در ویدیوهای یوتیوب دیده اید که سازندگان ویدیو از شما میخواهند که حتما پست شان را لایک کرده و سابسکرایب کنید. آنها روی لایک کردن ویدیو تاکید بیشتری دارند و در ابتدا، وسط و انتهای محتوای خود این درخواست را از شما خواهند کرد. علت این موضوع این است که آنها هم به خوبی از مزیت این کار باخبر هستند و میدانند که افزایش یافتن تعداد لایک ها تا چه حد تاثیر گذار است.

 

اما آیا درخواست از کاربران برای لایک ویدیو میتوان نیازها را تامین کند؟ قطعا نه! به همین خاطر است که راهکارهای دیگری مانند خرید لایک یوتیوب به وجود آمده است که با استفاده از آن میتوان تعداد لایک های یوتیوب را در مدت زمان بسیار کم افزایش قابل توجهی داد.

 

خرید لایک یوتیوب با تحویل فوری

 

چرا تعداد لایک در یوتیوب مهم است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که افراد مبتدی دارند این است که چرا اصلا اینقدر اصرار بر این است که تعداد لایک‎ های موجود در ویدیوهای یوتیوب افزایش یابد؟

 

لایک ها توجه ها را به سوی خود جلب میکنند

اگر به رفتار خودتان در اینستاگرام هم دقت کرده باشید، احتمالا متوجه شده اید که لایک ها میتوانند توجه شما را به خود جلب کنند. به صورت کلی تعداد ویدیوهایی که لایک های آن ها زیاد است در یوتیوب بسیار کمتر از سایر شبکه های اجتماعی است و همین مسئله سبب میشود تا اهمیت لایک در این بستر بیشتر هم شود.

 

از آنجایی که یک ویدیو در یوتیوب اغلب طولانی است در نتیجه کاربران با استفاده از تعداد لایک ها تصمیم میگیرند که یکی از آنها را تماشا کنند یا نه. در نتیجه هر چقدر که تعداد لایک های شما افزایش یابد، احتمال این که بازدید از ویدیوهایتان بیشتر شود، افزایش خواهد یافت.

 

افزایش لایک درآمدتان را زیاد میکند

اگر در یوتیوب فعالیت میکنید پس احتمالا هدفتان این است که از این بستر درآمد دلاری داشته باشید. حالا این موضوع چه ربطی به افزایش لایک شما دارد؟ درآمد شما در یوتیوب بسته به این است که چقدر از تبلیغاتی که در ویدیوهای خود قرار میدهید، بازدید بگیرید. هر چقدر که بازدیدهای شما بیشتر باشد، درآمدتان هم بیشتر خواهد شد. در نتیجه بهتر است که به فکر زیاد کردن لایک های خود در یوتیوب باشید، چرا که انجام این کار میتواند بازدید بیشتری را روانه ی کانال شما کند.

 

در لیست پیشنهادات یوتیوب قرار میگیرید

حتما دیده اید که وقتی در حال تماشای یک ویدیو در یوتیوب هستید، تعدادی ویدیو در سمت راست یا چپ صفحه تان قرار میگیرد که در واقع پیشنهادات یوتیوب به شماست. این پیشنهادات بر اساس 2 عامل شکل میگیرد. یکی تعداد لایک و ویو و دیگری بر اساس سابقه ی شما.

 

حالا وقتی که تعداد لایک های شما زیاد باشد، احتمال این که ویدیوهای شما هم در لیست پیشنهادات بقیه جای بگیرید، بسیار بیشتر خواهد شد و به این ترتیب میتوانید بازدیدهای کاملا طبیعی و ارگانیک هم به دست آورید.

 

 

چرا باید از تکنیک خرید لایک یوتیوب برای افزایش لایک ها استفاده کرد؟

قطعا راه های متفاوتی برای افزایش لایک یوتیوب وجود دارد. برای مثال میتوان به انجام تبلیغات یا تولید ویدیوهای بسیار جذاب اشاره کرد. تمامی این راهکارها بسیار مفید و کارگشا هستند اما کافی نیستند. شما هرگز با تولید محتوای صرف نمیتوانید موفقیت چندانی در این سرویس اشتراک ویدیو به دست آورید. خرید لایک یوتیوب کاری است که حتما باید در نظر داشته باشید.

 

خرید لایک یوتیوب سریع است

خرید لایک بازدهی بسیار سریع تری نسبت به روش های دیگر مانند تولید محتوا دارد. از سویی دیگر معلوم نیست که تبلیغات بتواند آن تعداد لایکی که مد نظر دارید را روانه ی پست شما کند اما خرید لایک یوتیوب روندی کاملا تضمینی است که، تعداد لایک مد نظرتان به پست شما افزوده میشود.

 

خرید لایک یوتیوب ارزان است

در حالی که نیاز است برای تبلیغات میلیون ها تومان هزینه کنید، خرید لایک یوتیوب میتواند تعداد لایک های شما را با یک هزینه ی بسیار کم افزایش قابل توجهی دهد. به طوری که تمامی افراد خصوصا کسانی که به تازگی کانال یوتیوب خود را تاسیس کرده اند و تا به حال هیچ درآمدی از آن نداشته اند نیز میتوانند روی استفاده از این روش حساب کنند.

 

خرید لایک یوتیوب آسان است

اگر بخواهید با استفاده از تولید محتوا به لایک های زیادی برسید نیاز است که بهترین ویدیوهای ممکن را تولید کنید، همواره گوش به زنگ باشید تا ویدیوهای ترند بسازید و خلاصه این که باید سختی های بسیاری بکشید تا بتوانید لایک جذب کنید.

 

اما برای خرید لایک یوتیوب کافی است که پلن مد نظر خود را انتخاب و آدرس کانال خود را وارد کنید و تمام! لایک ها به سرعت به پست مد نظرتان اضافه خواهد شد بدون این که سختی بکشید یا بخواهید کلی به ذهنتان فشار وارد کنید.

 

لایک یوتیوب را از کجا بخریم؟

پیشنهاد ما این است که لایک یوتیوب را از «سایت خرید فالوور» خریداری کنید؛ ما اینجا و در این سایت تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین خدمات در زمینه ی بازاریابی یوتیوب را به شما عرضه کنیم.


در این راستا ساز و کاری را فراهم کرده ایم که کاربران به موجب آن میتوانند لایک های خود را به سریع ترین روش ممکن افزایش داده و درآمد دلاری خود در این بستر را هم زیاد کنند.

 

پشتیبانی دائمی، ارائه ی بهترین لایک های ممکن از سوی کاربران واقعی یوتیوب، ساز و کار مشابه ارگانیک اضافه شدن لایک ها، قیمت مناسب، راحتی کار و … از جمله مزایی است که خرید لایک از این سایت برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 

ویژگی های منحصر به فرد «سایت خرید فالوور»

1- پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
2- دارای نماد اعتماد الکترونیک
3- ارائه انواع خدمات شبکه های اجتماعی با کیفیت بالا و قیمت ارزان
4- دارای درگاه پرداخت امن
5- تضمین جبران ریزش به صورت اتوماتیک در بعضی از سرویس ها

 

 

در زمان خرید لایک یوتیوب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگامی که تصمیم به خرید لایک برای ویدیوهای یوتیوب خود می‌گیرید، باید به برخی نکات مهم توجه کنید تا بتوانید خرید لایک موثری انجام دهید؛ در زیر چند نکته مهم برای خرید لایک یوتیوب آورده شده است.

 

منبع واقعی لایک:

اطمینان حاصل کنید که لایک‌هایی که خریداری می‌کنید از منابع واقعی و حساب‌های فعال یوتیوب است؛ این لایک‌ها باید با استفاده از روش‌های قانونی جمع‌آوری شده باشند، زیرا یوتیوب ممکن است عملیاتی را برای تحقیق در مورد فعالیت‌های غیرمعمول در حساب شما انجام دهد.


وب سایت خرید فالوور به صورت تضمینی لایک یوتیوب را به شما عزیزان ارائه می دهد؛ به صورتی که همه ی این لایک ها از سوی کاربران فعال در یوتیوب زده می شود.

 

تنوع لایک ها:

برای حفظ اعتبار و شکل دادن به الگوریتم یوتیوب، بهتر است لایک ها را به صورت متنوع خریداری کنید؛ به‌عنوان‌مثال به جای خرید همه لایک‌ها در یک زمان، می‌توانید آنها را به صورت تقسیم شده در طول چند روز یا هفته خریداری کنید.

❤️ نظرات و بازخورد مشتریان ❤️

15دیدگاه
در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!
ارسال دیدگاه
 • لیلا

  11 اکتبر 2023، 19:22

  💕💕💕❤💖💖عالی

 • علی کاظمی

  11 اکتبر 2023، 19:13

  لایک ها خیلی سریع برام اضافه شد ممنون از سایت خوب خرید فالوور

 • صبا ابراهیمی

  08 سپتامبر 2023، 11:39

  خیلی ممنونم از سایت خرید فالوور خیلی قیمتاتون مناسبه و سرویساتون باکیفیته.

 • افشین ابراهیمی

  25 آگوست 2023، 21:23

  سرویس خوبی بود تعامل کانالمو بالا برد پستامم قشنگ تر کرده

 • محمد اشرفیان

  19 جولای 2023، 19:21

  بهترین سایت خدمات شبکه های اجتماعی

 • افسانه

  16 جولای 2023، 22:14

  عالی بود من راضی بودم از این سرویس

 • آزاد پیروتی

  10 جولای 2023، 17:33

  عالی بود قیمتشم خوب بود لایک ها همگی واقعی بودن

 • رویا احمد پور

  23 ژوئن 2023، 14:11

  به همگی پیشنهاد می کنم

 • سوشیان عظیم نژاد

  12 ژوئن 2023، 10:45

  ممنون از پشتیبانی خوبتون دمش گرم
  هم لایک و هم سابسکرایب خریدم برا کانال یوتیوبم

 • مژده کریم نژاد

  24 مه 2023، 11:54

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • فرشید

  24 آوریل 2023، 15:21

  ممنون از سایت خوبتون

 • ارشیا رحیمی

  18 آوریل 2023، 13:17

  💖💖💖❤❤❤

 • امیر شایانی

  11 آوریل 2023، 19:24

  دمتون گرممم👌🌹💖💖💕😍

 • سیاوش احمد پورآذز

  11 مارس 2023، 19:16

  قیمتش انصافا خوبه من خرید کردم ازشون

 • اوین زینالی

  21 ژانویه 2023، 11:12

  🌹🌹🌹💖💖💖❤❤❤❤

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد